0
UA | RU

ПЕМОВО (PEMOVO)

Склад і форма випуску

1 таблетка містить: бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (Pure eggshell membrane) — 500 мг; загущувачі: целюлоза мікрокристалічна, полівінілполіпіролідон, натрію кроскармелоза; антиспікаючі агенти: магнію стеарат, кремнію діоксид..

Характеристика

дієтична добавка містить бездомішкову підшкаралупну оболонку курячого яйця — інгредієнт нового покоління, що є природним джерелом основних компонентів суглобів, таких як колаген, гіалуронова кислота, глюкозамін, хондроїтин та інші глікозаміноглікани, необхідних для підтримки та захисту нормального функціонування опорно-рухового апарату, функціональної мобільності суглобів, нормального стану шкіри.

Колаген переважно представлений колагеном І типу. Колаген є найважливішим компонентом сполучної тканини, він входить до складу хрящів, сухожиль, зв’язок, кісток, шкіри, зубів, кровоносних судин, є основним білком, що забезпечує їх міцність і еластичність.

Гіалуронова кислота — важливий компонент екстрацелюлярного матриксу, найбільша кількість її присутня в шкіpі, синовіальній рідині, скловидному тілі. Забезпечує еластичність суглобів і запобігає передчасному старінню шкіри.

Глюкозамін відіграє важливу роль у підтриманні цілісності суглобового хряща, в процесі синтезу колагену, гіалуронової кислоти синовіальної рідини та глікозаміногліканів, пригнічує процес руйнування суглобового хряща.

Хондроїтин є важливим компонентом хряща, синовіальної оболонки і субхондральної кістки. Пригнічує ферменти, які зумовлюють ураження хрящової тканини, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини та стимулює·її регенерацію.

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин з метою підтримки та захисту нормального функціонування суглобів, опорно-рухового апарату та стану шкіри.

Дорослим і дітям віком старше 6 років вживати 1 таблетку на добу, запиваючи склянкою води.

Перед вживанням потрібна консультація з лікарем.

У період вагітності та лактації, а також під час захворювань і прийому ліків вживати за призначенням лікаря (добову дозу призначає лікар). Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Не використовувати після дати завершення мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Протипоказання

не слід вживати особам з індивідуальною непереносимістю будь-якого з компонентів дієтичної добавки, дітям до 6 років.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в сухому й недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 07.07.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують ПЕМОВО

Остеохондроз шийного відділу хребта МКХ M42.1
Розрив зв'язок на рівні гомілковостопного суглоба і стопи МКХ S93.2
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko