КРОКСЕН (CROXENE)

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 капсула Кроксен містить: екстракту шафрану — 30 мг, Mg - 320 мг, вітамін В6 — 1,7 мг , вітамін В1 — 1,23 мг, фолієвої кислоти — 500 мкг, вітамін В12 — 250 мкг;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, силікону діоксид..
Ціни в аптеках
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

Кроксен — комбінований комплекс на основі екстракту шафрану, вітамінів групи В та магнію для регулювання та гармонізації психо-емоційних станів, які пов’язані з погіршенням настрою, роздратованістю, розладом сну, тривогою, апатією і неспокоєм.

Дві складові в екстракті шафрану: сафранал і кроцин володіють антидепресантною дією, яка пов’язана з впливом на синаптичну передачу моноамінів. Дія активних компонентів шафрану пов’язана з механізмами інгібування зворотного захоплення серотоніну, допаміну та норадреналіну, що в клінічних проявах виражається в поліпшенні настрою, зняття нервового збудження та роздратування. Сафранал також діє як агоніст рецепторів ГАМК, забезпечуючи седативну дію, що сприяє нормалізації глибини та якості сну. Кроцин володіє антиоксидантними та нейропротекторними властивостями, що призводить до зменшення тривоги, стабілізації психологічного стану, заспокоєння та врівноваження реакції на зовнішні подразники в період стресу.

Магній регулює кальцієві та натрієві канали у мембранах клітин, а отже, і концентрацію цих металів у клітинах. Нормальна робота іонних каналів захищає м’язові клітини і нервові від гіперактивності, підтримує серцевий ритм, має величезне значення для виробництва енергії та обміну речовин, передачі нервових імпульсів.

Вітаміни групи В нормалізують роботу нервової системи, беруть активну участь в синтезі амінокислот (адреналіну, допаміну, серотоніту та ін.), впливають на процес кровотворення та мають вирішальне значення в обмінних процесах в нейронах.

Рекомендації по вживанню

з метою корекції станів, які пов’язані з дисбалансом нейромедіаторних систем, що впливають на психічне та емоційне самопочуття та розлади сну рекомендовано: дорослим та дітям віком старше 12 років по 1 капсулі 1 раз на добу перед сном запиваючи водою протягом 1 місяця або курсом відповідно до призначення лікаря.

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого компоненту Кроксену.

Особливості застосування

екстракт шафрану, що входить до складу Кроксену в дослідженнях показав здатність знижувати апетит, а також було виявлено, що регулярний прийом шафрану значно підвищує лібідо та покращує еректильну функцію. Не використовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Передозування

не перевищувати рекомендовану дозу. При передозуванні можлива нудота, блювання, висипання на шкірі, сплутаність свідомості.

Умови зберігання

в сухому місці при температурі не вище 25 °С.

Дата додавання: 12.04.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують КРОКСЕН

Вегетосудинна дистонія (ВСД) вертеброгенного генезу МКХ G90.9
Соматоформна дисфункція МКХ F45.3
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko