ЛАКТОБАКТЕРИН ЕНЗИФАРМ® (LACTOBACTERIN ENZIPHARM®)

Склад і форма випуску

капсули, № 30Ціни в аптеках
1 капсула містить: одну дозу ліофілізату пробіотичних лактобактерій Lactobacillus plantarum шт. 8P-A3, Lactobacillus fermentum шт. 90T-C4, продукти їх життєдіяльності, інулін (пребіотик) — 10%.
Допоміжна речовина: мікроцелюлоза..

Характеристика

ЛАКТОБАКТЕРИН ЕНЗИФАРМ® — комбінована дієтична добавка — синбіотик, містить ліофілізовану мікробну масу пробіотичних лактобактерій, продукти їх метаболізму та інулін (пребіотик) — стимулятор росту корисних лактобактерій.

Застосування препарату допомагає нормалізувати мікрофлору кишечнику при дисбіотичних станах різної етіології у дітей та дорослих.

Основні функції:

— відновлює нормальну мікрофлору кишківника, особливо після антибіотикотерапії;

— нормалізує діяльность ШКТ;

— покращує процес травлення та виводить токсини з організму;

— попереджує виникнення транзиторних дисфункцій кишечнику (як діареї, так і закрепу), пов’язаних зі зміною харчового раціону;

— підвищує неспецифічну резистентність та імунологічний статус організму.

Властивості активних компонентів

Бактерії Lactobacillus plantarum шт. 8P-A3 та Lactobacillus fermentum шт. 90T-C4 — представники нормальної мікрофлори людини, належать до групи грампозитивних молочнокислих мікроорганізмів, що зброджують вуглеводи з утворенням молочної кислоти, продукують антимікробні речовини — бактеріоцини, є толерантними до лізоциму, шлункового і дуоденального соків, жовчної солі, мають стабільні адгезивні властивості до вагінального і шлункового епітелію, високу антибіотичну та протеолітичну активність, а також необхідну активність кислотоутворення, що дозволяє їм конкурувати з патогенними бактеріями за поживні речовини.

Бактерії Lactobacillus plantarum шт. 8P-A3 проявляють високу антагоністичну активність до Shigella flexnery, Shigella sonnei, Esherichia coli, Proteus vulgaris, Proteus miravibilis, Staphylococcus aureus і Staphylococcus faecalis.

Бактерії Lactobacillus fermentum шт. 90T-C4 — мають природну стійкість до певних антибіотиків і хіміотерапевтичних засобів, зменшують їх негативний вплив на організм людини, знижують рівень холестерину, покращують обмін речовин та загальне самопочуття людини.

Завдяки цим властивостям Lactobacillus plantarum шт. 8P-A3 та Lactobacillus fermentum шт. 90T-C4 використовують, як пробіотики, для відновлення гомеостазу флори в кишківнику людини та пригнічення патогенних бактерій.

Інулін (пребіотик) — поліцукрид, що складається із фруктозних ланок з кінцевою глюкозою. Він не засвоюється організмом людини, але є необхідною для функціонування органів травлення баластною речовиною, яка, крім стимулювання росту та активності лактофлори, підвищує всмоктування кальцію в товстому кишківнику, впливає на метаболізм ліпідів, знижує ризик атеросклеротичних змін у серцево-судинній системі та запобігає розвитку цукрового діабету.

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендована лікарем в раціонах дієтичного харчування при порушеннях бактеріоценозу для:

— створення оптимальних дієтологічних умов функціонування ШКТ;

— нормалізації мікрофлори кишечнику при дисбіотичних станах різної етіології;

— стимулювання функціональної діяльності травної системи;

— запобігання розвитку затяжних форм кишкових захворювань;

— підвищення неспецифічної резистентності організму.

Важливою особливістю є низька калорійність ЛАКТОБАКТЕРИНУ ЕНЗИФАРМ® та натуральний склад, тому він може бути рекомендований пацієнтам із цукровим діабетом, ожирінням, які не переносять лактозу та білки коров’ячого молока.

Застосування добавки дієтичної має особливе значення для населення, яке проживає в екологічно несприятливих зонах, в умовах радіаційного або хімічного впливу.

Застереження при споживанні

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб споживання: дорослим та дітям віком від 12 років — по 2 капсули, дітям віком від 3 років — по 1 капсулі тричі на добу за 30 хв до прийому їжі.

Недопустимо приймати з гарячою їжею або рідиною. Можна застосовувати під час вагітності та годування грудьми.

Можна споживати після закінчення курсу антибіотикотерапії, а також під час його проведення, але не раніше ніж через 2 год після прийому антибіотика.

Термін споживання: до 20–30 днів; в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджують з лікарем.

Ефект спостерігається зазвичай до кінця першого тижня використання.

Умови зберігання

за температури від 2 °C до 10 °C. Допускається транспортування при температурі не вище 25 °C протягом 5 днів.

Строк придатності: 2 роки від дати виготовлення в нерозкритій упаковці виробника. Після відкриття упаковки зберігати не більше 30 днів.

Дата додавання: 12.10.2020 р.
© Компендіум 2020
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko