0
UA | RU

ЛАЦИДОЕНТЕР® (LACIDOENTER)

Виробник:

Склад і форма випуску

капсули блістер № 10
Ціни в аптеках
капсули блістер № 20
Ціни в аптеках
капсули блістер № 30
Ціни в аптеках
1 капсула містить: Saccharomyces boulardii — 0,25 г (6,25 млрд), Lactobacillus plantarum LP 115 — 0,017 г (5 млрд), цинк — 10 мг, мальтодекстрин, тальк, желатин (оболонка капсули). Без ГМО..
Ціни в аптеках

Характеристика

Лацидоентер® — джерело Saccharomyces boulardii, Lactobacillus plantarum та цинку. Сприяє нормалізації функціонального стану кишечнику та підтримці балансу його мікрофлори.

Порушення в роботі кишечника можуть супроводжуватися спонтанними і частими рідкими випорожненнями, які призводять до зневоднення організму. Діарея дуже поширена у дорослих і дітей. Причинами її виникнення можуть бути порушення бактеріальної рівноваги мікрофлори кишечника, запалення кишечника, прийом антибіотиків, ушкодження шкідливими бактеріями слизової оболонки кишечника, вірусні кишкові інфекції.

Лацидоентер® — комбінований пробіотичний засіб, який містить штами Saccharomyces boulardii та Lactobacillus plantarum. Завдяки поєднаній дії цих двох штамів Лацидоентер® має антидіарейні, антимікробні властивості, сприяє нормалізації балансу мікрофлори кишечника, зникненню або зменшенню вираженості симптомів діареї різного походження, зменшенню тривалості та частоти актів дефекації, усуненню або зменшенню проявів дискомфорту у кишечнику (діарея, метеоризм, здуття), зменшенню запальних процесів у кишечнику.

Загальнодоступні літературні дані вказують на наступні властивості основних інгредієнтів, що входять до складу Лацидоентер®:

Saccharomyces boulardii та Lactobacillus plantarum стійкі до дії соляної кислоти у шлунку, жовчних кислот та більшості антибіотиків. Потрапляючи в кишечник, вони виявляють захисний ефект стосовно нормальної мікрофлори кишечника шляхом конкурентного впливу на патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми та сприяють зміцненню імунітету;

Saccharomyces boulardii покращують процес травлення за рахунок підвищення активності ферментів кишечника: лактази, сахарозо-альфа-глюкозидази та мальтази. Вони не проникають у системний кровообіг та лімфатичні вузли, сприяють трофічній дії, зберігають високу концентрацію в кишечнику протягом доби та повністю виводяться з калом протягом 3–5 днів після закінчення вживання Лацидоентер®;

Lactobacillus plantarum сприяють розщепленню простих та складних вуглеводів, знижують бродіння в кишечнику, тим самим зменшують прояви дискомфорту (усувають метеоризм, здуття).

Цинк, що входить до складу Лацидоентр®, є мікроелементом, який відповідає за транспортування води та електролітів у кишечнику. Він зменшує зневоднення — це сприяє скороченню тривалості і полегшенню тяжкості епізодів діареї.

Таким чином, Лацидоентер® може бути корисним в якості додаткового засобу під час або після антибіотикотерапії; при функціональних порушеннях кишечника (діарея); неправильному харчуванні та дії стресових факторів, які призводять до виникнення діареї.

Рекомендації по вживанню

дітям віком 3–6 років: по 1 капсулі 1–2 рази на добу;

дітям від 6 років та дорослим: по 1–2 капсули 1–2 рази на добу.

Капсули необхідно вживати за 1 год до прийому їжі та запивати питною водою.

Для дітей та дорослих, які не можуть проковтнути цілу капсулу, її можна відкрити, змішати її вміст із питною водою та вжити перорально.

Для максимальної ефективності інтервал між застосуванням Лацидоентер® та антибіотиків повинен становити не менше 3 год.

Тривалість вживання становить 5–10 днів, якщо лікар не призначив інакше.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед використанням потребує консультації з лікарем!

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту, дитячій вік до 3 років.

Особливості застосування

вагітним та жінкам у період годування грудьми вживати тільки за призначенням лікаря!

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Лацидоентер® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла та тепла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 30.05.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ЛАЦИДОЕНТЕР

Абсцес шкіри, фурункул і карбункул інших локалізацій МКХ L02.8
Абсцес шкіри, фурункул і карбункул сідниці МКХ L02.3
Гастроентероколіт МКХ A09.9
Гострий фаринготонзиліт МКХ J03.9
ДНО (доброякісне новоутворення) жирової тканини шкіри і підшкірної клітковини тулуба МКХ D17.1
Кишкові захворювання (захворювання кишечнику) МКХ K52.9
Пароніхія (періоніхія) МКХ L03.0
Синдром роздратованого кишечнику з діареєю МКХ K58.0
Функціональна діарея МКХ K59.1
Функціональне порушення кишечнику неуточнене МКХ K59.9
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko