ВІТРУМ® ОМЕГА-3 ПЛЮС (VITRUM® OMEGA-3 PLUS)

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 капсула масою 1382 мг містить: риб’ячий жир 1000 мг; омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) (ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) — 280 мг, докозагексаєнова кислота (ДПК) — 190 мг), вітамін Е — 12 мг.
Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту: білки — 0,2 г, жири — 72,7 г, у тому числі ПНЖК — 57,5 г, засвоювані вуглеводи — 8,71 г. Енергетична цінність — 676 ккал (2828 кДж)..
Ціни в аптеках

Характеристика

може бути рекомендована як додаткове джерело омега-3 ПНЖК, зокрема ЕПК та ДПК, вітаміну Е.

Омега-3 ПНЖК — ЕПК і ДГК — відносяться до незамінних жирних кислот. Омега-3 ПНЖК мають кардіопротекторні властивості. Позитивний вплив на ліпіди плазми крові реалізується через нормалізацію ліпідного спектра крові, що відбувається за рахунок зменшення синтезу ТГ у печінці, оскільки ЕПК і ДГК інгібують етерифікацію інших жирних кислот, а також за рахунок зменшення кількості вільних жирних кислот (збільшується кількість пероксисом β-окиснення жирних кислот), які беруть участь у синтезі ТГ. Зменшення синтезу ТГ призводить до зниження рівня ЛПДНЩ. Омега-3 ПНЖК також чинять вплив на гемостаз за рахунок пригнічення тромбоксану А2, що знижує агрегаційну здатність тромбоцитів, знижуючи ризик тромбоутворення. Завдяки стабілізації мембран кардіоміоцитів омега-3 ПНЖК властивий антиаритмогенний ефект. Омега-3 ПНЖК також виявляють протизапальні властивості, пов’язані з пригніченням синтезу прозапальних цитокінів.

Альфа-токоферол (вітамін Е) є антиоксидантом, запобігає окисненню ПНЖК, бере участь у тканинному диханні, захищає клітини і тканини від шкідливої дії надлишкових кількостей вільних радикалів і перекисних продуктів.

Рекомендації по вживанню

дорослим по 1 капсулі 1 раз на добу під час вживання їжі.

Термін споживання: 1 міс, у подальшому термін вживання узгоджується з лікарем.

Не слід використовувати при індивідуальній непереносимості компонентів продукту, дітям, вагітним або жінкам, які годують грудьми.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким хворобам, не має використовуватися як замінник різних дієт.

Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

у недоступному для дітей місці при температурі 15–25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Дата додавання: 02.04.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ВІТРУМ ОМЕГА-3 ПЛЮС

Недостатність вітамінів групи B МКХ E53.9
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko