Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

НОРМАГУТ ІНСТА

(NORMAGUT INSTA)
Виробник:

Склад і форма випуску

Кожний пакетик містить ліофілізовані сухі дріжджі Saccharomyces boulardii — 312,5 мг (еквівалентно 2,5 млрд організмів); інші компоненти: лактоза, фруктоза, кремнію двоокис колоїдний безводний, ароматизатор tutti-fruitty. Без ГМО.
Класифікація

Характеристика

Нормагут Інста — це джерело пробіотичної культури Saccharomyces boulardii. Це непатогенні дріжджові гриби. Загальнодоступні дані літератури свідчать про такі властивості Saccharomyces boulardii: мають дуже високу життєздатність, стійкі до дії соляної кислоти у шлунку, жовчних кислот. Saccharomyces boulardii не проникають у системний кровотік і лімфатичні вузли. Saccharomyces boulardii швидко досягають високої концентрації у товстій кишці та пригнічують ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, грибів, Enterovirus, Rotavirus. Це сприяє усуненню симптомів діареї, зміцненню імунітету та створенню умов для відновлення власної корисної мікрофлори. Ці дріжджі є для людини транзиторною мікрофлорою та повністю виводяться з калом протягом 3–5 днів. Генетично зумовлена стійкість Saccharomyces boulardii до дії антибіотиків дозволяє застосовувати їх одночасно з антибіотиками для захисту нормальної кишкової мікрофлори.

Таким чином, Нормагут Інста може бути рекомендовано лікарем в ситуаціях, пов’язаних із підвищенням ризику кишкових розладів з метою створення оптимальних умов, що сприяють підтримці балансу мікрофлори кишечнику:

– внаслідок лікування антибіотиками;

– при переїзді, подорожах;

– при зміні раціону харчування.

Рекомендації по вживанню

дорослим та дітям віком старше 6 років — 1 пакетик 1–2 рази на добу: розчинити вміст пакетика у склянці (200 мл) води кімнатної температури та випити. Термін споживання — до 4 тиж, в подальшому можливість і терміни споживання слід узгоджувати з лікарем. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Вагітним та жінкам у період годування грудьми вживати лише за призначенням лікаря. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким хворобам, не повинен використовуватися як замінник збалансованого харчування.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання

в сухому, захищеному від прямого сонячного проміння місці при температурі не вище 25 ˚С.

Діагнози, при яких застосовують НОРМАГУТ ІНСТА

Гастроентероколіт МКХ A09.9
Гострий фаринготонзиліт МКХ J03.9
Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko