0
UA | RU

Індомірол®–М (Indomirol®–M)

Склад і форма випуску

капсули № 30
капсули № 60
1 капсула масою 360 мг (mg) ± 7,5% містить: активні інгредієнти: 3,3’-дііндолілметан — 150 мг (mg), екстракт прутняка звичайного (Vitex agnus-castus) — 100 мг (mg), (що містить не менше 0,6% аукубіну та не менше 0,5% агнузиду), індол-3-карбінол — 50 мг (mg), ресвератрол — 25 мг (mg).
допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний (аеросіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин..

Характеристика

Індомірол–М є збалансованим комплексом негормональних біологічно активних речовин, які сприяють нормалізації функціонального стану та запобігають розвитку гіперпластичних процесів у молочних залозах та репродуктивних органах жінки шляхом нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи.

Індомірол–М рекомендовано вживати при: мастопатії, циклічній масталгії та мастодинії, передменструальному синдромі, дисплазії шийки матки, ендометріозі, аденоміозі, міомі (фіброміомі) матки, кистах яєчників, з метою зниження ризику розвитку гіперпроліферативних процесів, пов’язаних з підвищеним рівнем естрогенів та пролактину.

3,3’-дііндолілметан (DIM) — один з активних метаболітів індол-3-карбінолу, що утворюється з двох його молекул, має більш стабільну структуру, сприяє ефективній та безпечній нормалізації метаболізм естрогенів, проявляє виражені антипроліферативні властивості.

Індол-3-карбінол (I-3-C) — натуральна біологічно активна речовина, що міститься в рослинах сімейства хрестоцвітих, володіє антиестрогенними властивостями, перешкоджає розвитку естрогензалежних гіперпроліферативних процесів, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів та токсинів, блокує проонкогенні білки Е6/Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, та використовується при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії.

Індол-3-карбінол та DIM сприяють нормалізації метаболізму естрогенів шляхом зменшення кількості 16-α-гідроксіестрону, який зумовлює проліферацію, збільшення кількості 2-гідроксіестрону, який захищає від гіперплазії, вибірково зв’язуються з естрогеновими β-рецепторами, пригнічують активність естрогенових α-рецепторів, що перешкоджає розвитку естрогензалежної патології. Антипроліферативні властивості компонентів пов’язані з регуляцією клітинного циклу, індукцією апоптозу та пригніченням ангіогенезу. Комбінація 3,3’-дііндолілметану з індол-3-карбінолом значно підсилює ефективність в організмі порівняно з мономерною формою.

Екстракт прутняка звичайного сприяє зниженню продукції пролактину, усуненню гіперпролактинемії та нормалізації рівня статевих гормонів. Активні речовини прутняка — біциклічні дитерпени, впливаючи на дофамінові D2-рецептори гіпоталамуса, проявляють дофамінергічні властивості, сприяють пригніченню секреції та вивільненню пролактину. Екстракт прутняка допомагає нормалізувати співвідношення гонадотропних гормонів, підвищити секрецію лютеїнізуючого гормону, внаслідок чого підвищується рівень прогестерону, що сприяє нормалізації дисбалансу між естрогенами та прогестероном і, як наслідок, усуненню гіперестрогенії. Окрім цього, зниження рівня пролактину призводить до зворотного розвитку патологічних процесів у молочній залозі, сприяє звуженню молочних протоків та усуненню напруження і дискомфорту в молочних залозах.

Ресвератрол — потужний природний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю, пригнічує процеси окиснення, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть призвести до ураження органів і систем, мутації та трансформації клітин, виявляє антипроліферативні та протизапальні властивості. Ресвератрол здатен зв’язуватися з естрогеновими рецепторами, завдяки чому сприяє зниженню стимулюючої дії власного естрадіолу на розвиток гормонозалежних новоутворень. У комбінації з індол-3-карбінолом підсилює його дію та проявляє онкопротекторні властивості.

Рекомендації по вживанню

Індомірол-М рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин для нормалізації функціонального стану та запобігання розвитку гіперпластичних процесів у молочних залозах і репродуктивних органах жінки, зниження рівня пролактину (завдяки взаємодії з дофаміновими D2-рецепторами гіпоталамуса). Сприяє нормалізації метаболізму естрогенів. Проявляє антипроліферативні та антиоксидантні властивості.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 1–2 рази на добу після їди, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендований курс вживання: 3–6 міс. За необхідності курс можна повторити.

Протипоказання

індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, період вагітності та годування грудьми.

Особливості застосування

перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі 4–25 °С.

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують Індомірол–М

Гострий мастит МКХ N61
Дифузна кістозна мастопатія МКХ N60.1
Інтрамуральна лейоміома матки МКХ D25.1
Мастодинія МКХ N64.4
Розрив кісти яєчника МКХ N83.2
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko