ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО / ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО МАКС (HELPEX® ANTICOLD NEO / HELPEX® ANTICOLD NEO MAX)

Склад і форма випуску

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО
порошок для орального розчину саше 4 г з лимонним смаком, № 10
Парацетамол
500 мг
Фенілефрину гідрохлорид
10 мг
Левоцетиризину дигідрохлорид
1,25 мг
№ UA/15354/01/01 від 28.07.2016 до 28.07.2021
порошок для орального розчину саше 4 г з малиновим смаком, № 10
Парацетамол
500 мг
Фенілефрину гідрохлорид
10 мг
Левоцетиризину дигідрохлорид
1,25 мг
№ UA/15355/01/01 від 28.07.2016 до 28.07.2021
ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО ІМБИР
порошок для орального розчину саше 4 г, № 10
Парацетамол
500 мг
Фенілефрину гідрохлорид
10 мг
Левоцетиризину дигідрохлорид
1,25 мг
№ UA/17630/01/01 від 21.08.2019 до 21.08.2024
ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО ІМБИР БЕЗ ЦУКРУ
порошок для орального розчину саше 2.5 г, № 10
Парацетамол
500 мг
Левоцетиризину дигідрохлорид
1,25 мг
№ UA/17631/01/01 від 21.08.2019 до 21.08.2024
ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО МАКС
порошок для орального розчину 4 г саше з лимонним смаком, № 10
Парацетамол
650 мг
Фенілефрину гідрохлорид
10 мг
Левоцетиризину дигідрохлорид
1,25 мг
№ UA/16014/01/01 від 12.05.2017 до 12.05.2022
порошок для орального розчину 4 г саше з малиновим смаком, № 10
Парацетамол
650 мг
Фенілефрину гідрохлорид
10 мг
Левоцетиризину дигідрохлорид
1,25 мг
№ UA/16015/01/01 від 12.05.2017 до 12.05.2022

Фармакологічні властивості

Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс — жарознижувальний, знеболювальний, антигістамінний, судинозвужувальний комбінований ЛЗ, дія якого обумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.

Парацетамол пригнічує синтез ПГ та знижує збудливість центру терморегуляції гіпоталамуса. Швидко всмоктується в ШКТ, зв’язується з білками плазми крові. T½ з плазми крові — 1-4 год. Метаболізується в печінці з утворенням глюкуроніду та сульфату парацетамолу. Парацетамол виводиться нирками, головним чином у вигляді продуктів кон’югації, <5% екскретується у незміненому вигляді.

Фенілефрин — стимулює постсинаптичні α-адренорецептори. Викликає звуження артеріол, підвищує АТ (з можливою рефлекторною брадикардією). Має незначний стимулюючий вплив на головний та спинний мозок.

Фенілефрин всмоктується в ШКТ нерівномірно та піддається пресистемному метаболізму за допомогою МАО в кишечнику та печінці. Cmax в плазмі крові досягається протягом 1-2 год. T½ становить 2-3 ч. Виводиться з сечею майже повністю у вигляді сульфатного кон’югата.

Левоцетиризин, (R)-енантіомер цетиризину, є ефективним та селективним антагоністом H1-рецепторів.

Фармакокінетика левоцетиризину є лінійною та незалежною від дози і часу.

Показання ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО / ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО МАКС

лікування симптомів ГРВІ, грипу, алергічного риніту (зниження гіпертермії, зменшення проявів риніту, набряку слизової оболонки носа, усунення ломоти в тілі, головного біль, зниження загальної інтоксикації, поліпшення загального самопочуття).

Застосування ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО / ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО МАКС

дорослим та дітям у віці старше 12 років — по 1 саше до 4 разів на добу. Інтервали між прийомами — 4 год. Не перевищувати рекомендовану дозу. Тривалість лікування — 7 днів.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату, портальна гіпертензія, алкоголізм, ниркова недостатність, вагітність (I та III триместр), період годування груддю, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (Г6ФД; G6PD).

Побічна дія

алергія (висип на шкірі, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк), нудота, біль у епігастрії, анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, запаморочення, підвищення АТ, порушення процесу засинання, мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску, сухість у роті, затримка сечі, гепатотоксичність, гемолітична/апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія, нефротоксичність (ниркова колька, глюкозурія, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

Особливості застосування

в період лікування необхідно утримуватися від вживання етанолу (можливий розвиток гепатотоксичної дії), керування автотранспортом і занять ін. Потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

ЛЗ підсилює ефекти інгібіторів МАО, седативних ЛЗ, етанолу.

Етанол посилює седативну дію антигістамінних ЛЗ.

Парацетамол знижує ефективність урикозуричних ЛЗ та підвищує ефективність непрямих антикоагулянтів.

Передозування

симптоми (обумовлені парацетамолом): блідість шкірних покривів, зниження апетиту, нудота, блювота, гепатонекроз. Токсична дія у дорослих можлива після прийому понад 10-15 г парацетамолу: підвищення активності «печінкових» трансаміназ, збільшення протромбінового часу (через 12-48 год після прийому). Розгорнута клінічна картина ураження печінки проявляється через 1-6 днів. Рідко печінкова недостатність розвивається блискавично та може ускладнюватися нирковою недостатністю (тубулярний некроз).

Лікування: введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону — метіоніну через 8-9 год після передозування та N-ацетилцистеїну через 12 год.

Необхідність в проведенні додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну, в/в введення N-ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його прийому.

Умови зберігання

при температурі 25 °C.

Актуальна інформація

У кожної людини хоча б раз у житті відмічали ГРВІ ― захворювання, які асоціюються із холодною порою року, хоча викликають їх віруси. Хворіють на ГРВІ від одного до декількох разів на рік, переважно в осінньо-зимовий період. Однак сучасний ритм життя потребує швидкого повернення працездатності, багато людей схильні взагалі переносити застудні хвороби «на ногах». У зв’язку із цим до препаратів, що діють на симптоми ГРВІ, висуваються такі вимоги: вони мають бути комплексними, швидко та надовго усувати такі симптоми, як головний біль, ломота у кістках, підвищена температура тіла, зменшувати прояви риніту. Окрім того, препарат має бути доступним для прийому «на ходу». Цим вимогам відповідає Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс.

Які компоненти забезпечують лікувальні ефекти препарату Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс

Парацетамол, також відомий як ацетамінофен, є знеболювальним та жарознижувальним лікарським засобом, який широко застосовується у клінічній практиці з 50-х років ХХ ст. (Meredith T.J., 1980) і на сьогодні є найпопулярнішим анальгетиком у Європі (Wastesson J.W., 2018). Історія пошуків препарату з такою дією налічує вже більше півтора століття. Першими похідними аніліну з потенційним жарознижувальнм ефектом були ацетанілід (1866 р.) та фенацетин (1887 р.), однак ці препарати були визнані занадто токсичними для медичного застосування через такі побічні ефекти, як гемолітична анемія та метгемоглобінемія. Спочатку вважалося, що парацетамол як метаболіт ацетаніліду та фенацетину також може викликати подібні токсичні ефекти, тому йому не приділялося достатньо уваги, аж поки у 1948 р. вчені Flinn и Brodie не довели, що препарат відповідає за аналгезивні та антипіретичні властивості своїх попередників (Meredith T.J., 1980).

Парацетамол характеризується жарознижувальними властивостями, аналогічними ацетилсаліциловій кислоті. Підвищення температури тіла відбувається за рахунок вивільнення ендогенних пірогенів (простагландинів та інших похідних арахідонової кислоти) фагоцитами у відповідь на надходження екзогенних пірогенів, якими також є токсичні, імунологічні медіатори, а також продукти життєдіяльності патогенних мікроорганізмів. У свою чергу, ендогенні пірогени зв’язуються із рецепторами у передній частині гіпоталамусу, так званому центрі терморегуляції. У цю реакцію також включаються простагландин Е, моноаміни та цАМФ, які передають інформацію з передньої частини гіпоталамуса у вазомоторний центр. Із останнього по симпатичних нервах надходить сигнал, що призводить до констрикції периферичних судин та зниження тепловіддачі. Парацетамол (на відміну від ацетилсаліцилової кислоти та індометацину) не чинить впливу на викид ендогенних пірогенів, а лише регулює надходження сигналу з центру терморегуляції у вазомоторний центр (Meredith T.J., 1980). Завдяки своїй переважно центральній дії, він, на відміну від НПЗП, практично не викликає пошкодження слизової оболонки ШКТ (низький ризик шлунково-кишкових кровотеч) та небажаних кардіоренальних ефектів (Bertolini A., 2006) завдяки відсутності інгібуючої дії на ЦОГ-1 та ЦОГ-2 (Якимова С.С., 2012) ― ізоформ ферменту, який відповідає не тільки за синтез периферичних простагландинів, а й забезпечує підтримку на необхідному рівні факторів захисту слизової оболонки шлунка.

Знеболювальний ефект парацетамолу пов’язаний із непрямою активацією канабіноїдних СВ1-рецепторів. У тканинах головного та спинного мозку відбувається метаболізм парацетамолу: його деацетилювання до первинного аміну (р-амінофенолу) та подальша кон’югація з арахідоновою кислотою з утворенням N-арахідоноїлфеноламіну, який відомий як ендогенний канабіноїд. Він є агоністом СВ1-рецепторів та забезпечує центральний знеболювальний ефект (Bertolini A., 2006), а також чинить позитивний вплив на нисхідні серотонінергічні інгібуючі шляхи (Smith H.S., 2009).

Ацетамінофен вважається препаратом вибору для жінок у період годування грудьми, оскільки хоча він і секретується у молоко, його кількість є значно меншою, ніж доза, яка призначається новонародженим (LactMed, 2018).

Наступною речовиною, що входить до складу препарату, є фенілефрину гідрохлорид, який є представником групи амінофілінів симпатоміметичної дії. Ця речовина широко використовується в медичній практиці, причому як у поєднанні з парацетамолом, так і самостійно. В анестезіології та інтенсивній терапії фенілефрину гідрохлорид застосовується в ін’єкційній формі (Компендіум, 2019). За механізмом дії цю речовину можна розцінювати як синтетичний замісник епінефрину (адреналіну), хоча фенілефрину гідрохлорид за своєю хімічною структурою не належить до катехоламінів, однак відрізняється тривалим терапевтичним ефектом та більшою стійкістю, у тому числі й при прийомі всередину (Компендіум, 2019).

Для симптоматичного лікування застудних захворювань використовується властивість фенілефрину гідрохлориду вибірково стимулювати α-адренорецептори, які представлені і посткапілярах та кавернозних венозних синусах судин слизової оболонки носа. Результатами цієї дії є звуження капілярів, значне зменшення об’єму крові, внаслідок чого на тривалий час ― до 4–6 год (Карпищенко С.А., 2016) ― зменшується набряк слизової оболонки носа та носоглотки, відновлюється вільне носове дихання (Fasher J., 2012), знижується тиск у приносових пазухах та середньому вусі. Тобто фенілефрину гідрохлорид є деконгестантом, однак на відміну від інших деконгестантів (таких як ксилометазолін чи оксиметазолін ― наносяться місцево) діє системно.

Ще один компонент ― левоцетиризину гідрохлорид ― є представником другого покоління оральних блокаторів Н1-гістамінових рецепторів (Canonica G.W., 2011). За своєю хімічною структурою він є активним R-енантіомером цетиризину (LactMed, 2018) (спорідненість левоцетиризину гідрохлориду з Н1-рецепторами вдвічі перевищує спорідненість цетиризину), має сприятливі фармакокінетичні та фармакодинамічні характеристики, високу біодоступність та швидкий початок дії, а також мінімум небажаних побічних ефектів (Walsh G.M., 2009), зокрема у зв’язку з повільним проникненням через ГЕБ, левоцетиризин чинить переважно периферичну дію та не викликає сонливості (Gupta A., 2007). Препарат за аналогією з іншими антигістамінними засобами демонструє низку клінічних ефектів, у числі яких і зменшення набряку слизової оболонки носа, тому рекомендується в монорежимі для лікування алергічного риніту (Horak F., 2005). Цікаво, що левоцетиризин чинить протизапальну дію, яка реалізується у тому числі й місцево у клітинах слизової оболонки носа, що особливо важливо при застудних захворюваннях вірусного ґенезу (Walsh G.M., 2009). Ця дія реалізується шляхом інгібування пізньої стадії запальних реакцій. Окрім того, відмічається зменшення вираженості адгезивності маркерів алергічного запалення VCAM-1 та ICAM-1. Зниження адгезивності останнього асоціюють з підвищенням резистентності клітин до риновірусу (тобто з непрямою противірусною дією), а також зі зниженням імовірності вторинної адгезії бактеріальних агентів (таких як Haemophilus influenzae або Staphylococcus aureus) на фоні риновірусної інфекції (інструкція МОЗ України).

Як і в яких ситуаціях приймати Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс

Діючі речовини Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс скомпоновані таким чином і в таких дозах, аби одночасно усувати всі провідні симптоми застудних захворювань. Ефективність поєднання парацетамолу з фенілефрином та антигістамінними препаратами доведена рандомізованими плацебо-контрольованими клінічними дослідженнями (Picon P.D., 2013). Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс рекомендований при таких захворюваннях, як грип, інші запальні захворювання дихальних шляхів вірусного ґенезу, алергічний риніт (інструкція МОЗ України). Препарат полегшує стан завдяки таким терапевтичним ефектам:

— нормалізує температуру тіла при її підвищенні;

— сприяє зменшенню об’єму слизових виділень у дихальних шляхах (у тому числі ринорея);

— усуває набряк слизових оболонок носа та носоглотки;

— усуває відчуття ломоти в тілі;

— усуває головний біль;

— знижує прояви загальної інтоксикації;

— покращує загальне самопочуття.

Хелпекс Антиколд нео застосовується при легкому та помірно тяжкому перебігу ГРВІ (у ньому міститься 500 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та 1,25 мг левоцетиризину дигідрохлориду). У разі різко вираженої симптоматики (або великої маси тіла хворого) рекомендовано застосовувати Хелпекс Антиколд нео Макс, у якому доза парацетамолу є на 150 мг вищою.

Препарат зручний для застосування як вдома, так і на роботі і навіть у дорозі. Для цього слід порошок з одного саше розчинити у гарячій воді (не в окропі) об’ємом близько 1 стакана та випити. Доза препарату в одному саше розрахована на дорослу людину чи на дитину віком старше 12 років. Для дітей віком молодше 12 років препарат застосовувати не рекомендовано. Препарат можна приймати у вказаній дозі до 4 разів на добу, але при цьому інтервал між прийомами має становити більше 4 год. В офіційній інструкції вказано (інструкція МОЗ України), що курс лікування повинен тривати не більше 7 днів. Однак на практиці при неускладненому перебігу ГРВІ самопочуття має покращуватися вже на 3-тю добу. Тому якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 діб або стан погіршується, необхідно звернутися до лікаря для обстеження та підбору відповідної схеми лікування.

Що слід знати про Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс

При застосуванні Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс необхідно знати особливості дії його компонентів. Зокрема, парацетамол у вигляді монотерапії вважається оптимальним для зменшення вираженості симптомів ГРВІ у жінок у період вагітності та годування грудьми (LactMed, 2018). Однак наявність у складі препарату інших компонентів робить Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс непридатним для цих категорій жінок, а також для дітей віком молодше 12 років. Хоча і фенілефрину гідрохлорид (Alpay A., 2019), і левоцетиризину дигідрохлорид (Simons S.E., 2007) також застосовуються в якості монотерапії у педіатричній практиці.

Препарат може викликати седативний ефект аж до сонливості, особливо при перевищенні рекомендованої дози або частоти прийому, тому під час лікування рекомендовано утримуватися від видів діяльності, пов’язаних із потребою в підвищеній увазі.

Необхідно також мати на увазі, що левоцетиризин зумовлює спазмування гладком’язових структур сечостатевої системи, що може проявлятися затримкою чи розладами акту сечовипускання (інструкція МОЗ України).

Передозування препарату небезпечне у першу чергу через гепатотоксичність парацетамолу. Ризик розвитку передозування найбільш імовірний при самолікуванні. Це пов’язано з тим, що лікарі часто включають до схеми комплексного лікування ацетилцистеїн, — цей муколітичний препарат є антидотом при отруєннях парацетамолом. Також для лікування парацетамолової інтоксикації можна застосовувати метіонін (інструкція МОЗ України).

Висновок

Хелпекс Антиколд нео/Хелпекс Антиколд нео Макс є зручним сучасним препаратом для симптоматичного лікування ГРВІ, грипу, алергічного риніту. Препарат відпускається без рецепта лікаря. Однак важливо пам’ятати, що він лише полегшує симптоми. Якщо ж стан погіршується, то це привід не підвищувати дозу, а звернутися за професійною медичною допомогою.

Дата додавання: 08.04.2021 р.
© Компендіум 2019

Інструкція МОЗ

Діагнози, при яких застосовують ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО / ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО МАКС

Гостра респіраторна вірусна інфекція МКХ J06.9
Гострий бронхіт МКХ J20.9
Гострі інфекції верхніх дихальних шляхів множинної локалізації МКХ J06.8
Катаральний риніт МКХ J00
Коронавирусная инфекция COVID-19 МКХ U07.1
Фаринголарінгіт МКХ J02.9

Рекомендовані аналоги ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО / ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД НЕО МАКС:

АЙДРІНК
Фармак
АЙДРІНК
порошок для орального розчину саше 4.8 г зі смаком лимону, № 10
порошок для орального розчину саше 5.2 г зі смаком чорної смородини, № 10
інші анальгетики та антипіретики
АМІЦИТРОН®
ІнтерХім
АМІЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 23 г, № 10
АМІЦИТРОН® БЕЗ ЦУКРУ
АМІЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 13 г, № 10
АМІЦИТРОН® ЕКСТРАТАБ
АМІЦИТРОН
таблетки, вкриті плівковою оболонкою блістер, № 10
АМІЦИТРОН® ПЛЮС
АМІЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 5 г, № 10
АМІЦИТРОН® ПЛЮС БЕЗ ЦУКРУ
АМІЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 5 г, № 10
АМІЦИТРОН® ФОРТЕ
АМІЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 23 г, № 10
АМІЦИТРОН® ФОРТЕ БЕЗ ЦУКРУ
АМІЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 13 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
АНТИКАТАРАЛ
Сперко Україна
АНТИКАТАРАЛ
порошок для орального розчину пакетик, № 10
інші анальгетики та антипіретики
АНТИФЛУ порошок для орального розчину
Байєр
АНТИФЛУ порошок для орального розчину
порошок для орального розчину пакет 17 г, № 5
інші анальгетики та антипіретики
АНТИФЛУ КІДС
Байєр
АНТИФЛУ КІДС
порошок для орального розчину пакет 12 г, № 5
інші анальгетики та антипіретики
АСТРАЦИТРОН
Астрафарм
АСТРАЦИТРОН
порошок для орального розчину саше 20 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ВІКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС
Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз
ВІКС АНТИГРИП КОМПЛЕКС
порошок для орального розчину саше, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ВІКС АНТИГРИП МАКС
Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз
ВІКС АНТИГРИП МАКС
порошок для орального розчину саше зі смаком лимону, № 5, 10
інші анальгетики та антипіретики
ГРИПАУТ ГОРЯЧИЙ НАПІЙ
Євро Лайфкер
порошок для орального розчину пакет 6 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ГРИПГО ХОТМІКС
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд.
ГРИПГО ХОТМІКС
гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону, № 5, 10
гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком полуниці, № 10
гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком чорної смородини, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ГРИПЕКС АКТИВ
Unilab, LP
Грипекс хотактив
таблетки блістер, № 12
ГРИПЕКС АКТИВ МАКС
Грипекс хотактив
таблетки блістер, № 10
ГРИПЕКС ХОТАКТИВ
Грипекс хотактив
порошок для орального розчину саше 4 г, № 10
ГРИПЕКС ХОТАКТИВ МАКС
Грипекс хотактив
порошок для орального розчину саше 5 г, № 8
інші анальгетики та антипіретики
ГРИПОМЕД ХОТ
Червона зірка
ГРИПОМЕД ХОТ
порошок для орального розчину саше 5 г з лимонним смаком, № 5
порошок для орального розчину саше 5 г з малиновим смаком, № 5
інші анальгетики та антипіретики
ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ
Stada
Грипостад С
порошок для орального розчину 120 мг/г пакетик 5 г, № 5, 10
ГРИППОСТАД® С
Грипостад С
капсули тверді блістер, № 10, 20
інші анальгетики та антипіретики
ГРИПОЦИТРОН КІДС ЛИМОН
Здоров'я
Грипоцитрон хот лимон
порошок для орального розчину пакет 4 г, № 10
ГРИПОЦИТРОН КІДС ОРАНЖ
Грипоцитрон хот лимон
порошок для орального розчину пакет 4 г, № 10
ГРИПОЦИТРОН ФОРТЕ
Грипоцитрон хот лимон
порошок для орального розчину пакет 4 г, № 10
ГРИПОЦИТРОН ХОТ ЛИМОН
Грипоцитрон хот лимон
порошок для орального розчину пакет 4 г, № 10
ГРИПОЦИТРОН ХОТ ОРАНЖ
Грипоцитрон хот лимон
порошок для орального розчину пакет 4 г, № 10
порошок для орального розчину пакет спарений 4 г, № 5
інші анальгетики та антипіретики
ГРИППОСТАД С БЛІЦ
Stada
ГРИППОСТАД С БЛІЦ
гранули для орального розчину 2,02 г стік-пакетик, № 12
інші анальгетики та антипіретики
КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ
ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскеа
КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ
порошок для орального розчину пакетик 5 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ
ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскеа
КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ
порошок для орального розчину пакетик у картонній коробці, № 10
інші анальгетики та антипіретики
КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЗІ СМАКОМ ЛІСОВИХ ЯГІД
ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскеа
КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЗІ СМАКОМ ЛІСОВИХ ЯГІД
порошок для орального розчину пакет у коробці, № 10
інші анальгетики та антипіретики
КОЛДРЕКС МЕНТОЛ АКТИВ
ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскеа
КОЛДРЕКС МЕНТОЛ АКТИВ
порошок для орального розчину пакетик у коробці, № 10
інші анальгетики та антипіретики
КОМБІГРИП ХОТ СІП
Organosyn Life Sciences
КОМБІГРИП ХОТ СІП
порошок для орального розчину саше 5 г з лимонним смаком, № 10
порошок для орального розчину саше 5 г з малиновим смаком, № 10
інші анальгетики та антипіретики
МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА
Mili Healthcare
МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА
порошок для орального розчину пакетик 6 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
Мультигрип бронхо
Delta Medical Promotions AG
порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ТАЙЛОЛФЕН ХОТ
Nobel
ТАЙЛОЛФЕН ХОТ
порошок для орального розчину пакет 20 г, № 6
інші анальгетики та антипіретики
ТЕРАФЛЮ ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА
ГСК Консьюмер Хелскер
ТЕРАФЛЮ ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА
порошок для орального розчину пакет, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА зі смаком лимону
ГСК Консьюмер Хелскер
ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА зі смаком лимону
порошок для орального розчину пакет, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ТЕТ 36,6® МАКСІ З АРОМАТОМ ЛИМОНУ
Лекхім
Тет 36,6 макси
порошок для орального розчину пакет-саше, № 10
ТЕТ 36,6® МАКСІ З АРОМАТОМ МАЛИНИ
порошок для орального розчину пакет-саше 23 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ТЕТ 36,6® РАПІД З АРОМАТОМ АКАЦІЇ
Лекхім
Тет 36,6 рапід
порошок для орального розчину пакет-саше, № 10
ТЕТ 36,6® РАПІД З АРОМАТОМ ЛИМОНУ
порошок для орального розчину пакет-саше 23 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ТЕТ 36,6 З АРОМАТОМ АКАЦІЇ
Лекхім
ТЕТ 36,6 З АРОМАТОМ АКАЦІЇ
порошок для орального розчину пакет-саше 13.1 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
Трицитрон екстра
ФарКоС ФФ
порошок для орального розчину саше, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ФАРМАЦИТРОН
Фармасайнс
ФАРМАЦИТРОН
порошок для орального розчину пакет 23 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ФАРМАЦИТРОН ФОРТЕ
Фармасайнс
ФАРМАЦИТРОН ФОРТЕ
порошок д/приготування розчину для перорального застосування пакет 23 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
ФЕРВЕКС ДЛЯ ДІТЕЙ
УПСА
Фервекс
порошок для орального розчину саше, № 8
ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ
Фервекс
порошок для орального розчину саше, № 8
ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ БЕЗ ЦУКРУ
Фервекс
порошок для орального розчину саше, № 8
ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ З МАЛИНОВИМ СМАКОМ
Фервекс
порошок для орального розчину саше, № 8
інші анальгетики та антипіретики
Хелпекс антиколд нео для дітей
Movi Health GmbH
Хелпекс антиколд нео для дітей
порошок для орального розчину саше 2.5 г з малиновим смаком, № 6
інші анальгетики та антипіретики
ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД ЧАЙ
Movi Health GmbH
ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД ЧАЙ
порошок для орального розчину саше 4 г з лимонним смаком, № 4, 10
ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД ЧАЙ
порошок для орального розчину саше 4 г з малиновим смаком, № 4, 10
інші анальгетики та антипіретики
ЦИТРІК
Фармак
ЦИТРІК
порошок для орального розчину саше 22.13 г, № 10
інші анальгетики та антипіретики
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko