0
UA | RU

ВІЗОРМАКС (VISORMAX)

Склад і форма випуску

1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт чорниці звичайної (Vaccinium myrtillus) — 100,0 мг, екстракт лимонника китайського (Schisandra chinensis) — 25,0 мг, екстракт чорнобривців прямостоячих (Tagetes erecta) — 62 мг (у тому числі лютеїну — 10,0 мг та зеаксантину — 3,0 мг), селенометіонін — 14,9 мг (еквівалентно 149 мкг селену); допоміжні речовини: наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат; оболонка капсули: желатин, барвники: титану двоокис, індигокармін..

Характеристика

Візормакс рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження (флавоноїдів, каротину, антоціанів, органічних кислот) і вітаміну С для поліпшення обмінних процесів в тканинах ока та зміцнення судин ока, що сприяє нормалізації функції зору, поліпшення адаптації органу зору до умов недостатнього освітлення, підтримання нормальної функції зору в період інтенсивного росту дитини, відновленню після офтальмологічних операцій, нормалізації гостроти зору і зменшення втоми очей у людей з підвищеними зоровими навантаженнями, в тому числі при тривалому читанні, користуванні комп’ютерною технікою («моніторний синдром»). Є джерелом антиоксидантних вітамінів і сприяє захисту тканин ока від вільних радикалів.

Рекомендації по вживанню

Візормакс вживати дітям у віці 7 років і старше та дорослим по 1 саше на добу під час або після прийому їжі, попередньо розчинивши вміст саше приблизно в 50 мл теплої питної води. Курс визначається індивідуально. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Візормакс не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

при температурі 4 — 25 ° С в сухому, захищеному від світла місці.

Інструкція
Дата додавання: 29.10.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko