0
UA | RU

МАНУРО˜™ (MANURO)

Склад і форма випуску

одне саше містить: D-манозу — 1,2 г, інулін — 2,9 г, калію цитат триосновний — 0,37 г, магнезії цитрат двохосновний — 0,34 г, гесперидин — 0,12 г, діосмін — 0,03 г, аеросил 200, сукралозу, ароматичну цитрусову суміш, ерітрітол..

Характеристика

дієтична добавка до раціону харчування — джерело моно- та полісахаридів, флавоноїдів, цитратних солей магнію та калію. Cприяє нормалізації функціонування сечовидільної системи.

D-маноза — рослинний моносахарид із природними антибактеріальними властивостями. D-маноза повільно метаболізується в організмі й потрапляє в незміненому вигляді в сечовий міхур. У сечовому міхурі D-маноза покриває слизову оболонку тонким шаром і тим самим перешкоджає прикріпленню бактерій Esherichia coli до стінок сечового міхура та сприяє виведенню бактерій з сечею.

Комбінація біофлавоноїдів (діосміну та гесперидину) сприяє зменшенню вираженості запалення, усуненню набряків та покращенню кровообігу в капілярах. Для прискорення всмоктування та початку дії в Мануро використана ультразвукова мікронізація діосміну та гесперидину. У комплексі діосмін і гесперидин підсилюють дію один одного та сприяють зменшенню набряків, стимулюють лімфообіг, зміцнюють і тонізують стінки вен та знижують їх ламкість.

Інулін — природний пребіотик, який у товстій кишці вибірково стимулює зростання та метаболічну активність біфідо- та лактобактерій, завдяки чому пригнічується розвиток патогенної мікрофлори (клостридій, ентеробактерій, кишкової палички), вірусів і грибів.

Цитрат магнію та калію підтримують оптимальний рН сечі (рН 6–6,5), що гальмує зростання патогенних мікроорганізмів у сечовивідних шляхах, а також підсилює ефективність D-манози.

Рекомендації по вживанню

дорослим вміст одного саше розчинити в 100 мл питної води і вживати натще та на порожній сечовий міхур 1–3 рази на добу впродовж 7 днів або за призначенням лікаря. Впродовж застосування Мануро протягом усього дня слід вживати велику кількість рідини.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Вагітним та жінкам у період годування грудьми застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту, дитячий вік до 6 років.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла і тепла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2020
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko