СПРЕЙ-ПРОФІЛАКТИК ЛАВІНАЛ® (LAVINAL SPRAY-PROFILACTICK)

Склад і форма випуску

80 мл, № 1
Склад: ефірна олія гвоздики — 1 мас.%, ефірна олія лимону — 1 мас.%, ефірна олія іланг-ілангу — 0,3 мас.%; консервант Phenonip — 0,1-0,5 мас.%, водно­ спиртовий екстракт м’яти — до 100 мас.%..
№ 602-123-20-1/18519 від 26.04.2018

Характеристика

Спрей-профілактик Лавінал засіб профілактичний протипедикульозний на основі ефірних олій використовується для безпечної та ефективної профілактики педикульозу. Завдяки спеціальній композиції ефірних олій (ефірна олія гвоздики (Carnation Essential Oil), ефірна олія лимона (Lemon essential oil), ефірна олія іланг-ілангу (Кананга) (Cananga essential oil)), Спрей-профілактик Лавінал справляє репеллентних ефект та застосовується для захисту від зараження головними вошами (Pediculus humanus capitis) у дорослих та дітей віком від 2 років.

Ефірні олії гвоздики (Carnation Essential Oil), лимона (Lemon essential oil), іланг-ілангу (Кананга) (Cananga essential oil) в складі Спрею-профілактик Лавінал є потужними природними репелентами, які забезпечують надійний захист від зараження педикульозом.

На відміну від попередніх поколінь препаратів проти вошей, які містили хлор та фосфорорганічні інсектицидні сполуки, резистентність (стійкість) головних вошей (Pediculus humanus capitis) до Спрею-профілактик Лавінал не розвивається. Ефективність Спрей-профілактик Лавінал не втрачається при повторних використаннях та рекомендовується для регулярної (щоденної) профілактики.

Показання СПРЕЙ-ПРОФІЛАКТИК ЛАВІНАЛ

профілактика зараження головними вошами (Pediculus humanus capitis) у дорослих і дітей віком від 2 років. Профілактичні протипедикульозні заходи в установах ОЗ, осередках педикульозу, навчальних закладах, закладах відпочинку, у побуті.

Рекомендації по використанню

Спрей-профілактик Лавінал рівномірно наносять на сухе волосся перед відвідуванням місць можливого контакту з людьми, зараженими вошами. Використання засобу не вимагає миття голови після процедури. Репеллентний ефект Спрей-профілактик Лавінал зберігається протягом 4-8 ч (в залежності від погодних умов, температури і вологості повітря та ін). При необхідності процедуру можна повторити. Кількість засобу, яку необхідно для однієї процедури, залежить від довжини та густоти волосся. Для визначення необхідної кількості засобу використовують таблицю:

Довжина волосся Кількість засобу, рекомендоване для одного сеансу профілактики
мл Приблизна кількість натискань на розпилювач
Коротке волосся 1–2 7–15
Волосся середньої довжини 2–3 15–20
Довге волосся 3–5 20–35

80 мл Спрей-профілактик Лавінал в залежності від довжини волосся вистачає на 25-80 сеансів використань: коротке волосся — 80 використань, волосся середньої довжини — 40 використань, довге волосся — 25 використань.

Протипоказання

підвищена чутливість до ефірних масел. Пошкодження шкіри (подряпини, рани, подразнення).

Особливості застосування

Спрей-профілактик Лавінал слід використовувти тільки зовнішньо. Необхідно уникати попадання засобу на слизову оболонку очей або на інші слизові оболонки. В разі попадання засобу на слизові оболонки, необхідно їх промити теплою водою.

Під час розпилювання та експозиції засобу слід перебувати на відстані >1,5 м від відкритого джерела вогню.

Інформація про можливий ризик при використанні засобу в період вагітності та годування груддю відсутній.

Умови зберігання

при температурі 4-25 °C.

Дата додавання: 01.04.2021 р.
© Компендіум 2019
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko