Архив

Описание активного вещества:


Атете (ATETE 100/200/600)

Фармак

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г, № 10Ціни в аптеках
1 саше містить ацетилцистеїну 600 мг;
допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), аспартам (Е 951), рибофлавін (Е 101), ароматизатор із запахом апельсину..
№ UA/16428/01/03 від 21.11.2017 до 21.11.2022
B

Дата додавання: 29.04.2020 р.

© Компендиум 2018

Developed by Maxim Levchenko