0
UA | RU

Єврофаст гель (Eurofast gel)

Євро Лайфкер

Склад і форма випуску

№ 602-123-20-3/16646 від 25.05.2017
Класифікація
Косметика

Склад

Активні речовини:

екстракт перцю олійний, екстракт живокосту, метилсаліцилат, димек- сид, олія терпентинова, ефірна олія ялиці, шунгіт.

Допоміжні речовини: вода, збагачена нанокластерами срібла, олія вазелі­нова, гліцерин, Твін 80, карбопол, луг, ментол, лідокаїн, ніпагін.

Форма випуску

Гель для зовнішнього застосування.

Властивості компонентів

Єврофаст Гель рекомендовано використовувати у складі комплексної терапії болю та запалення при різних захворюваннях опорно-рухової системи: артритах, артрозах, ревматизмі, подагрі, остеохондрозі, ради­куліті, спортивних травмах, при травмах м’яких тканин та під час віднов- лювального періоду після травм кісток.

Композитні часточки — нанокластери срібла — забезпечують надхо­дження лікувальних речовин в місце запалення або травматичного пошкодження. Таким чином на порядок підвищується ефективність дії препарату, мінімізуються негативні ефекти.

Природний мінерал шунгіт.

, що входить до складу гелю, чинить від- новлювальну антиоксидантну дію в пошкоджених тканинах м’язів та суглобів, покращує мікроциркуляцію в тканинах, зменшує відчуття «скутості» в суглобах, чинить протизапальну і протинабрякову дію. Екстракт перцю є відмінним стимулятором, який покращує кровообіг і метаболізм в тканинах, а олія терпентинова, яка входить до складу гелю, підсилює розігріваючий ефект перцю.

Завдяки димексиду, метилсаліцилату і лідокаїну Єврофаст гель має виражену протизапальну, протинабрякову, відволікаючу та болезаспо­кійливу дії.

Ментол.

, володіючи добре вираженим охолоджуючим ефектом, забез­печує розслаблюючу дію на м’язи і стінки судин, сприяє покращенню циркуляції лімфи, відтоку крові і виведенню рідини з тканин, тим са­мим знімаючи відчуття втоми у м’язах і набряк.

Екстракт живокосту.

має протизапальну і тонізуючу дії. Унікальність складу живокосту обумовлена рекордним, порівняно з усіма лікарсь­кими рослинами, вмістом алантоїну. Ця природна речовина має висо­ку здатність до стимуляції регенерації клітин організму людини, в тому числі відновлення тканини кісток, суглобів та м’язів.

Як натуральне джерело фітонцидів і провітамінів, олія ялиці, чинить загальнозміцнюючу дію і ефективно стимулює як місцевий, так і за­гальний імунітет. Це одна з найсильніших болезаспокійливих олій при невритах, артрозах, невралгіях і остеохондрозах, її’ вплив доповнено і протинабряковим ефектом. Ці ж властивості доречні і при лікуванні подагри, ревматизму.

Рекомендації до застосування

Єврофаст гель застосовується з метою зменшення болю, запалення та покращення стану у складі комплексної терапії при різних захворюван­нях опорно-рухової системи: артритах, артрозах, ревматизмі, подагрі, остеохондрозі, радикуліті, спортивних, побутових травмах-ударах, при травмах м’яких тканин та під час відновлювального періоду після травм кісток, при розтягненнях зв’язок.

Вік

Дозволено до застосування дітям з 12 років. За відсутності протипока­зань та/або за рекомендацією лікаря Єврофаст гель може застосовува­тися дітям з 6 років.

Спосіб застосування.

Наносити на проблемну ділянку шкіри 1–2 г гелю (смужку 1–2 см в залеж­ності від площі ушкодженої ділянки) 3 рази на добу, втираючи масажни­ми рухами. Тривалість застосування не повинна перевищувати 2 тижні.

Побічна дія.

Єврофаст гель переноситься добре, побічні дії не виявлені.

Протипоказання

Не можна застосовувати при підвищеній чутливості до будь-якого ком­поненту. Не наносити на подразнену чи пошкоджену шкіру. При виник­ненні симптомів підвищеної чутливості, використання гелю слід при­пинити. Гель не рекомендовано застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування

Про випадки передозування немає даних.

Упаковка

Гель у тубі 50 мл у картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати в прохолодному та сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.

Термін придатності

2 роки.

Виробник

ПП «ВТФ АЛЬЯНС»,

Україна, 61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25.

Виготовлено на замовлення.

ТОВ «Конарк Інтелмед»,

Україна, 61033, м. Харків, вул. Шевченка, 315, тел.: +38 (057) 714–38–02, 714–38–03.

СОУ 24.5–37–103:2004 Не є лікарським засобом.

Дата додавання: 19.11.2021 р.
© Компендіум 2019

Діагнози, при яких застосовують Єврофаст гель

Артрит МКХ M13.9
Забій інших частин зап'ястка і кисті МКХ S60.2
Забій іншої і неуточненої частини передпліччя МКХ S50.1
Забій кінцівок МКХ S70.1
Забій колінного суглоба МКХ S80.0
Забій ліктя МКХ S50.0
Забій м'яких тканин нижніх кінцівок МКХ S80.1
Коксит МКХ M16.9
Множинні поверхневі травми передпліччя МКХ S50.7
Посттравматичний гонартроз двобічний МКХ M17.2
Реактивний коксит МКХ M02.8
Розтягування і перенапруження капсульно-зв'язкового апарату суглобів пальця (ів) стопи МКХ S93.5
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko