0
UA | RU

БІОМАКС ОМЕГА 3 (BIOMAX OMEGA 3)

Склад і форма випуску

Склад: 1 капсула містить: риб’ячий жир — 1250 мг, який містить омега-3 жирні поліненасичені кислоти — 840 мг, до складу яких входять ейкозапентаєнова кислота — 465 мг, докозагексаєнова кислота — 375 мг;
допоміжні речовини: токоферолу ацетат (вітамін Е), желатин, гліцерин, вода очищена..

Рекомендації по вживанню

БіоМакс Омега-3 рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування для забезпечення найбільш концентрованим джерелом Омега-3 поліненасичених жирних кислот — ейкозапентаєновою кислотою (ЕПК) та докозагексаєновою кислотою (ДГК), які належать до незамінних жирних кислот. БіоМакс Омега-3 використовують як профілактичний засіб для сприяння зниженню ризику розвитку атеросклерозу та інших серцево-судинних захворювань, а також рецидиву інфаркту міокарда або інсульту. БіоМакс Омега-3 рекомендований як допоміжний засіб для нормалізації рівня холестерину і ліпідного обміну. БіоМакс Омега-3 рекомендований для нормалізації церебрального кровотоку і підвищення імунітету.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 1 раз на добу під час прийому їжі або як рекомендовано лікарем.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки.

Особливості застосування

перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем для додаткової інформації щодо використання в період вагітності або годування груддю, одночасного застосування з іншими лікарськими засобами (такими як антикоагулянти), або при таких захворюваннях, як порушення згортання крові. Не перевищувати рекомендовану порцію для щоденного споживання.

Умови зберігання

зберігати в сухому прохолодному місці.

Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують БІОМАКС ОМЕГА 3

Гострий алергічний бронхіт МКХ J20.9
Коронавирусная инфекция COVID-19 МКХ U07.1
Наслідки інфаркту мозку МКХ I69.3
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko