Екстрасед (Ekstrased)

Состав и форма выпуска

капсули, № 30Ціни в аптеках

Інструкція МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

В кожній капсулі міститься: екстракт Пасифлори інкарнатної (Passiflora incarnatа extract) — 150 мг; екстракт Меліси (Melissa officinalis extract) — 100 мг; екстракт Валеріани лікарської (Valeriana officinalis extract) — 75 мг; екстракт Хмелю звичайного (Humulus lupulus extract) — 50 мг; Магнію -29мг (Magnesium citrate — 256 mg); Вітамін В6 — 3 мг (Pyridoxine hydrochloride — 3,65 mg).

Інші компоненти: желатин, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат.

Без ГМО.

Інгредієнти на 100 г:

  • Енергетична цінність кДж/ккал 1416/338
  • Білки г 1,2
  • Жири г 1,5
  • Вуглеводи г 85,3

Загальні характеристики та функціональна дія:

В хімічному складі Пасифлори містяться індол-алкалоїди, флавоноїди, кумарини, хінони, що чинять сильну заспокійливу, снодійну дію на центральну нервову систему. Пасифлора підвищує загальну працездатність, покращує пам’ять, допомагає організму протистояти надмірним фізичним, емоційним навантаженням і постійній втомі. Пасифлора використовується при надмірній нервовій збудливості, тривожності, порушеннях сну, зменшує відчуття смутку, пригніченості, тривожності і психічного напруження. Також має спазмолітичну, протисудомну і анксіолітичну дію.

Меліса лікарська — заспокійливий засіб, що має антидепресантну, спазмолітину, сечогінну та гіпотензивну дію. Також регулює частоту серцевих скорочень.

Екстракт валеріани (валеріана лікарська) характеризується заспокійливими властивостями. Валеріана лікарська пролонгує дію седативних препаратів у разі використання в поєднанні один з одним. Валеріана зменшує рефлекторну збудливість центральної нервової системи, має заспокійливу та спазмолітичну дію. Використовується при функціональних порушеннях діяльності центральної нервової системи та серцево-судинної систем (підвищена емоційна збудливість, дратівливість, розлади засинання та сну, невротичні стани) а також спазмах органів шлунково-кишкового тракту.

Екстракт хмелю звичайного (квіти хмелю) містить лупулин, органічні кислоти, холін та вітаміни. Хміль має заспокійливу, спазмолітичну, знеболювальну, протизапальну та сечогінну дію.

Цитрат магнію — це магній, який містить органічну сіль, яка абсорбується досить добре. Магній бере участь у продукції енергії в людському організмі. Рекомендується для м’язового розслаблення, усунення постійної втоми, подразливості, стомлюваності, втрати здатності до тривалого розумового і фізичного зусилля. Антистресова дія магнію забезпечується покращенням процесів обніму у мозку та пониженні гіперзбудливості нервової системи. Магній допоможе нормалізувати сон, заспокоїтися, зняти неприємні відчуття. Магній допомагає нормалізувати роботу серцево-судинної системи, яка регулює кров’яний тиск, щоб полегшити ПМС (передменструальний синдром) та клімактеричний період у жінок. Усуває спазми м’язів нижніх кінцівок. Магній сприяє переходу вітаміну В6 з неактивної форми в активну.

Вітамін В6 відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів. Активізує обмінні процеси міофібрил, покращує скоротність міокарда. Він також ефективний для зниження відчуття смутку, пригніченості, а також при втомлюваності, так як підвищує синтез норепінефрину і серотоніну. Вітамін B6 допомагає проникнути магнію всередину клітини і втриматися там, тобто покращує засвоюваність цього найважливішого елементу.

Унікальне поєднання магнію у високій концентрації і вітаміну В6 доповнюють дію один одного.

Рекомендації до застосування:

Може бути рекомендований лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело комплексу біологічно активних речовин з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини.

Рекомендовано дорослим та дітям старше 12 років при наявності наступних станів:

— неврастенія та неврози, що супроводжуються нервовою напругою, дратівливістю, тривогою, відчуттям страху, пригніченістю, стомлюваністю, втратою здатності до тривалого розумового та фізичного зусилля, минущою слабкістю, пов’язаної з втомою, невротичні реакції;

— синдром менеджера (синдром постійної психологічної втоми);

— порушення сну;

— мігрень, пов’язані з нервовим напруженням головні болі;

— клімактеричний синдром у жінок;

— асоційовані з психологічними напруженням дерматози і т. п.

Застереження при споживанні:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів продукту. Не використовувати дітям до 12 років.

Спосіб застосування:

Приймати по 1–2 капсули на день: ввечері перед сном, або по одній капсулі 2 рази на день: ввечері та вранці.

Термін споживання:

Зазвичай курс лікування триває від декількох тижнів до 3 місяців, але в разі необхідності й хронічного перебігу захворювання може бути подовжений до 6–12 місяців. За необхідності курс лікування можна повторювати. Не викликає залежності.

Форма випуску:

капсули масою 798 мг по 30 шт. у пластиковому контейнері й картонній упаковці.

Умови зберігання:

зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

3 роки з дати виготовлення.

Виробник:

«Vеfa Ilac sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi», Mermerciler Sanayi Sitesi 2, Cadde No: 3, Yakuplu — Beylikduzu OSB — Istanbul — Туреччина, тел.: 0212 438 70 85, 0212 438 70 86

Діагнози, при яких застосовують Екстрасед

Дата додавання: 26.08.2019 р.
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko