0
UA | RU

ЛЮТЕЗАН ОМЕГА-3 (LUTEZAN OMEGA-3)

Виробник:

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 капсула содержит лютеин — 12 мг, зеаксантин — 2,4 мг, жир рыбий (жирные кислоты омега–3 эйкозапентаеновая кислота, докозагексаеновая кислота) — 250 мг, витамин С — 30 мг, витамин Е — 3,35 мг, цинк — 7,5 мг, медь — 500 мкг, селен — 25 мкг, глутатион — 1 мг..
Ціни в аптеках

Характеристика

Лютезан омега–3 містить спеціально підібраний науково обгрунтований комплекс каротиноїдів (лютеїну і зеаксатину), омега–3 кислот, вітамінів і мінералів, важливих для:

  • збереження нормальної функції і гостроти зору;
  • захисту органу зору;
  • зниження ризику розвитку вікових порушень зору.

Лютеїн і зеаксантин — каротиноїди, які входять до складу макули («жовтої плями») сітківки ока, вони захищають очі від негативної дії шкідливої частини спектру світла, покращують гостроту зору і контрастну чутливість, запобігають розвитку вікових порушень зору.

Вітамін С сприяє захисту клітин від оксидативного стресу і регенерації відновленої форми вітаміну Е.

Вітамін Е захищає клітини від руйнівної дії вільних кисневих радикалів.

Мідь, селен і цинк сприяють захисту клітин від оксидативного стресу. Цинк сприяє збереженню хорошого зору.

Глутатіон чинить антиоксидантну дію. Глутатіонова система сітківки, яка включає сам глутатіон та низку глутатіон-залежних ферментів, являє собою провідний захисний механізм сітківки.

Ненасичені жирні омега–3 кислоти (ЕПК і ДГК) сприяють збереженню нормальної функції і гостроти зору, захищають клітини від руйнування, попереджають розвиток «синдрому сухого ока».

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендовано як додаткове джерело омега–3 кислот, лютеїну, зеаксантину, вітамінів та мінералів: при підвищеному навантаженні на зоровий апарат (в т. ч. внаслідок тривалого читання, роботи за комп’ютером, носіння контактних лінз, керування автомобілем, впливу яскравого освітлення); для нормалізації функціонування органу зору, зняття втоми очей, для зниження ризику розвитку вікових порушень; особам, які мають проблеми із зором (наприклад, вікову макулярну дегенерацію, глаукому, катаракту, діабетичну ретинопатію).

Вживають по 1 капсулі на добу, запивати невеликою кількістю води. Тривалість застосування до 12 тижнів, у подальшому тривалість застосування узгоджувати з лікарем.

Особливості застосування

не вживати, якщо в анамнезе є підвищена чутливість до будь-якого із компонентів добавки, дітям, жінкам у період вагітності та годування груддю. Не перевищувати рекомендовану денну кількість. Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі 15 — 25 °C в захищеному від прямих сонячних променів.

Дата додавання: 25.05.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують ЛЮТЕЗАН ОМЕГА-3

Вроджена катаракта МКХ Q12.0
Міопія МКХ H52.1
Наслідки травми ока навколоочної ділянки МКХ T90.4
Початкова стареча катаракта МКХ H25.0
Хоріоїдальная неоваскуляризація (ХНВ) МКХ H35.3
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko