0
UA | RU

ФЕМІРОУЗ (FEMIROSE)

Склад і форма випуску

1 капсула містить основні речовини: енотерову олію — 350 мг, екстракт шафрану — 15 мг, вітамін Е — 8,955 мг, вітамін В6 — 0,170 мг, допоміжні речовини: соняшникова олія — 40,875 мг, бджолиний віск — 35 мг, соєвий лецитин — 3 мг, оболонка капсули: желатин, гліцерин, заліза оксид червоний..

Характеристика

дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело лінолевої та гамма-ліноленової кислот, глікозидів (пікрокроцину і кроцину), вітаміну Е, вітаміну В6, яка сприяє нормалізації функціонування жіночої репродуктивної системи і зменшенню вираженості симптомів менструального синдрому.

Активність Феміроузу зумовлена комплексною дією енотерової олії, екстракту шафрану та вітамінів, що сприяють уникненню та запобігають виникненню передменструальних симптомів та нормалізують менструальний цикл.

Гамма-ліноленова кислота енотерової олії у процесі синтезу перетворюється в організмі на протизапальний простагландин та простаноїди, які здатні змінювати активність ферментів, впливати на синтез гормонів та коригувати їх вплив на різні органи і тканини. Енотерова олія сприяє нормалізації менструального циклу та зменшенню проявів передменструального синдрому (нагрубання молочних залоз, біль у нижній ділянці живота, нервозність, головний біль тощо), проявляє протизапальну дію.

Комплекс токоферолів (вітаміну Е), що входить до складу Феміроузу, проявляє високі антиоксидантні властивості, захищає ліпіди клітинних мембран від ПОЛ і пошкодження вільними радикалами. Це має велике значення в запобіганні раннього старіння та серцево-судинних захворювань.

Вітаміни Е, В6 у комплексі з глікозидами екстракту шафрану завдяки синергічній дії сприяють нормалізації метаболізму серотоніну, який впливає на зміни поведінкових реакцій та покращення настрою. Вітамін В6 допомагає зменшити вираженість депресії, дратівливості, втомлюваності, головного болю.

Глікозиди екстракту шафрану проявляють антиспазматичну дію при передменструальному синдромі, крім того, покращують травлення та допомагають зменшити надмірну масу тіла шляхом прискорення відчуття насичення.

Рекомендації по вживанню

вживати жінкам по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

період вагітності та годування грудьми, підвищена чутливість до компонентів, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, ускладнена гіпертонічна хвороба.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С).

Інструкція
Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ФЕМІРОУЗ

Дисменорея неуточнена (альгодисменорея) МКХ N94.6
Кіста жовтого тіла МКХ N83.1
Рясні і часті менструації при нерегулярному циклі МКХ N92.1
Синдром передменструального напруження МКХ N94.3
Синдром полікістозних яєчників МКХ E28.2
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko