0
UA | RU

САЛЬВІРЕН (SALVIREN)

Склад і форма випуску

1 капсула містить основні речовини: екстракт журавлини (Vaccinium macrocarpon) — 175 мг, екстракт шавлії (Salvia officinalis L.) — 50 мг, аскорбінову кислоту (вітамін С) — 40 мг, допоміжні речовини: соняшникову олію — 270 мг, соєвий лецитин — 13,440 мг, бджолиний віск — 16,060 мг, оболонка капсули: желатин, гліцерин, барвник — заліза оксид чорний..

Характеристика

дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело флавоноїдів (проантоціанідини), в тому числі флавонолів та їх глікозидів (кверцетину), органічних кислот, вітаміну С, сальвіну з метою запобігання проникненню бактерій у слизові оболонки сечовивідних шляхів та для профілактики розвитку бактеріальних інфекцій і рецидивів хронічних неспецифічних інфекцій сечовивідних шляхів.

Активність Сальвірену зумовлена комплексною дією екстрактів журавлини та шавлії. Біофлавоноїди журавлини проантоціанідини не дають можливості патогенним бактеріям (в основному E. coli) закріплюватися та розмножуватися на слизовій оболонці сечового міхура і викликати запалення. Проантоціанідини журавлини проявляють антиоксидантні, протизапальні, антиалергічні, ранозагоювальні властивості та посилюють дію антибіотиків і антисептичних препаратів.

Органічні кислоти журавлини та шавлії проявляють антибактеріальні властивості та запобігають процесу утворення каменів у нирках.

Флавоноїди журавлини та шавлії (рутин, кверцетин) сприяють захисту організму від вільних радикалів, забезпечують стабілізацію капілярів, посилення біологічної активності аскорбінової кислоти.

Екстракт шавлії містить сальвін, за рахунок якого покращуються антимікробні та антисептичні властивості.

Вітамін С сприяє підвищенню стійкості організму до інфекцій, зменшенню проникності й ламкості капілярів.

Рекомендації по вживанню

вживати по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

період вагітності та годування грудьми, підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу Сальвірену, підвищений рівень естрогенів (при ендометріозі, пухлинах молочних залоз, гіперплазії ендометрію); виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С).

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують САЛЬВІРЕН

Гострий цистит МКХ N30.0
Інші уретрити МКХ N34.2
Інші цистити МКХ N30.8
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko