0
UA | RU

ФЕМІНОРМ (FEMINORM)

Склад і форма випуску

капсули м'які желатинові № 10
капсули м'які желатинові № 30
1 капсула містить: основні речовини: олію примули вечірньої (Everning primrose oil) — 300 мг, екстракт шишок хмелю (Humulus lupulus L.) — 42,5 мг, вітамін К2 — 2,81 мг, холекальциферол (вітамін D) — 0,1 мг, піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) — 0,425 мг, допоміжні речовини: соєвий лецитин — 6,665 мг, бджолиний віск — 18,500 мг, оболонка капсули: желатин, гліцерин, заліза оксид чорний..

Характеристика

дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело ПНЖК, фітогормонів, вітаміну К2, вітаміну D, вітаміну В6, яка сприяє запобіганню та зменшенню вираженості емоційних і вегетосудинних розладів, а також соматичних порушень у менопаузальний період і при клімактеричному синдромі.

Активність Фемінорму зумовлена комплексною дією олії примули вечірної, екстракту шишок хмелю та вітамінів. ПНЖК олії примули вечірньої беруть участь у синтезі протизапальних простагландинів і тим самим зменшують вираженість запальних процесів, проявляють протимікробну дію, сприяють нормалізації АТ та запобігають тромбоутворенню.

Фітоестрогени екстракту шишок хмелю, а також ПНЖК олії примули вечірньої сприяють нормалізації гормонального фону та зниженню частоти припливів, зменшенню вираженості нічних потовиділень та інших симптомів клімаксу. Вітамін В6 та лупулін екстракту шишок хмелю проявляють седативну дію, покращують сон, позбавляють від головного болю.

Фемінорм проявляє комплексну дію щодо профілактики остеопорозу, а саме вітамін К2 активізує спеціальний білок (osteocalcin), який допомагає кальцію крові під дією вітаміну D проникати в кісткову тканину. Компоненти олії примули вечірньої, вітамін D, екстракт шишок хмелю підвищують щільність кісткової тканини та сповільнюють втрату кісткової маси.

Рекомендації по вживанню

вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С).

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ФЕМІНОРМ

Менопауза і клімактеричний стан у жінок (клімакс) МКХ N95.1
Синдром передменструального напруження МКХ N94.3
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko