• Кабинет
 • Інофолік софтгель (Inofolik softgel)

  Склад і форма випуску

  ІНОФОЛІК СОФТГЕЛЬ
  капсули желатинові блістер, № 30Ціни в аптеках

  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для застосування препарату

  Опис та дія:

  Препарат «Інофолік Софтгель» призначений для підвищення загальної опірності організму негативним впливам навколишнього середовища. Зокрема, засіб допомагає протистояти мікробам і вірусам, поліпшити жіноче здоров’я. 

  «Інофолік Софтгель» в капсулах є препаратом, дія якого спрямована на відновлення і підтримання вітамінно-мінерального балансу, а також на поліпшення діяльності репродуктивного апарату у жінок. Засіб використовується з лікувальною і профілактичною метою.

  Основні інгредієнти — фолієва кислота, речовина міо-інозитол. Крім того, є ряд допоміжних компонентів (соєве масло, лецитин, бджолиний віск і ін.). У комплексі вони забезпечують високий терапевтичний ефект:

  • нормалізують співвідношення вітамінів, мікроелементів;
  • регулюють метаболічні процеси (ліпідний, вуглеводний обмін);
  • покращують структуру волосся і стан шкірних покривів;
  • знижують симптоматику ПМС (тривожність, дратівливість, агресію);
  • полегшують розщеплення і виведення жирів з організму;
  • оптимізують репродуктивну здатність;
  • підтримують в нормі кров’яний тиск і т. д.

  Препарати з подібним складом розглядаються як універсальні фармакологічні засоби. Їх вживають пацієнтки з недостатністю вітамінів, фолієвої кислоти. Міо-інозитол має антиоксидантну дію, покращує якість жіночих статевих клітин.

  Сировина, з якого виготовлено засіб, ретельно перевірена і протестована. Дозування кожного компонента дотримане з урахуванням добової потреби організму в даних елементах.

  Застереження:

  Заборонено починати прийом препарату, не проконсультувавшись попередньо з фахівцем. «Інофолік Софтгель» може викликати небажані явища у вигляді алергічних реакцій (у різній формі — загальні і локальні).

  Не можна перевищувати призначене лікарем дозування. Також слід попередити лікаря про всі ліки, які застосовуються одночасно, щоб уточнити їх сумісність з «Інофолік Софтгель». У разі навмисного або ненавмисного перевищення допустимої дози потрібно звернутися до лікаря.

  Форма випуску:

  Желатинові капсули у блістерах по 30 штук.

  Дата додавання: 08.07.2020 р.
  © Компендиум 2019
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko