0
UA | RU

Ресверазин® (Resverasin®)

Склад і форма випуску

1 капсула масою 360 мг (mg) ± 7.5% містить: активні інгредієнти: ресвератрол — 150 мг (mg), екстракт червоного вина — 100 мг (mg), екстракт кісточок винограду — 50 мг (mg);
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, кремнію диоксид аморфний;
оболонка капсули: желатин..

Характеристика

ресвератрол — потужний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю за рахунок активації білків сіртуїнів, що відіграють важливу роль у метаболічних реакціях і є молекулярною основою процесу старіння та вираженої антиоксидантної дії, що запобігає віковому окисненню організму.

Ресвератрол здатен викликати ефект обмеження калорій та запобігати відкладенню жиру в організмі. Він сприяє покращенню пам’яті, знижує ризик розвитку вікових хвороб, нейродегенеративних процесів (хвороба Альцгеймера, Паркінсона тощо) та цукрового діабету 2-го типу (особливо в осіб з надмірною масою тіла); пригнічує процеси окиснення та нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до розвитку новоутворень та інших захворювань. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям ресвератрол нормалізує рівень ліпідів (ХС) у крові, позитивно впливає на синтез колагену, підтримує еластичність шкіри, запобігає передчасному старінню шкіри та виникненню зморшок, покращує стан волосся та нігтів. Ресвератрол гальмує розвиток та прогресування остеопорозу в жінок у клімактеричний та постклімактеричний період.

Екстракт червоного вина містить амінокислоти, органічні кислоти, мікроелементи та біологічні поліфеноли, що мають виражені антиоксидантні властивості, підсилюють опір організму негативним факторам зовнішнього середовища, покращують кровообіг, нейтралізують вільні радикали, позитивно впливають на серцево-судинну систему, укріплюють стінки судин та капілярів, проявляють антисклеротичні властивості, знижують рівень ХС у крові, підсилюють імунітет, покращують стан сітківки ока (за рахунок відновлення реологічних властивостей крові). Основна фізіологічна дія — це підвищення життєвого тонусу та гальмування процесів старіння.

Екстракт кісточок винограду підсилює природну здатність організму пригнічувати активність вільних радикалів. Містить проантоціанідини, які в організмі підвищують внутрішньоклітинний вміст вітаміну С, знижують проникність і ламкість капілярів, позитивно впливають на синтез колагену та жировий обмін, покращують обіг лімфи, сприяють нормалізації гормонального балансу (як у жінок, так і у чоловіків), зв’язують та нейтралізують вільні радикали. За антиоксидантними властивостями проантоціанідини у 50 разів активніші ніж вітамін Е та у 20 разів — ніж вітамін С. Зміцнюючи стінки судин, вони знижують ризик виникнення серцево-судинних ускладнень, в тому числі інфаркту міокарда та артеріальної гіпертензії, очищають судини та зменшують прогресування атеросклерозу. Проантоціанідини відновлюють структуру колагену та перешкоджають його руйнуванню, що покращує вигляд шкіри та зменшує кількість зморшок.

Ресверазин сприяє гальмуванню процесів старіння, запобіганню виникнення та прогресування вікової нейродегенеративної та серцево-судинної патології, нормалізує рівень ліпідів та ХС у крові при атеросклерозі та ІХС, покращує тонус і еластичність судин при венозній та артеріальній недостатності, зберігає красу та молодість шкіри.

Рекомендації по вживанню

Ресверазин рекомендований як додаткове джерело ресвератролу, поліфенолів та проантоцианідинів, що мають виражені антиоксидантні властивості, з метою нормалізації метаболічних процесів та відновлення внутрішніх сил організму.

Ресверазин доцільно вживати особам для підвищення життєвого тонусу та гальмування процесів фізіологічного старіння; при порушені функцій нервової, серцево-судинної та ендокринної систем, а також при офтальмологічній, гінекологічній та урологічній патології, на етапі підготовки до вагітності, особам із послабленим імунітетом, при перевтомі та нервовому виснаженні. Покращує обмін речовин при метаболічному синдромі, підвищє чутливість клітин до інсуліну при цукровому діабеті 2-го типу. Проявляє дезінтоксикаційні властивості, зв’язує та нейтралізує вільні радикали при всіх станах, де наявний окисний стрес. Зменшує негативний вплив токсинів при нікотиновій залежності.

Доцільно вживати особам, які проживають у екологічно несприятливих умовах для усунення негативного впливу шкідливих факторів довкілля на організм; як допоміжний натуральний комплекс для зменшення вираженості токсичного впливу хіміотерапії у пацієнтів онкологічного профілю. Покращує синтез колагену та позитивно впливає на відновлення шкіри. Натуральний комплекс, до складу якого входить низка високоактивних природних антиоксидантів.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 1–2 рази на добу після прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Курс вживання становить 2–3 міс. За необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

індивідуальна несприйнятливість компонентів, період вагітності та годування грудьми.

Особливості застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Ресверазин не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці за температури 4–25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Інструкція
Дата додавання: 14.09.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують Ресверазин

Атрофія зорового нерва МКХ H47.2
Гіперметропія МКХ H52.0
Дакріоденіт МКХ H04.0
Дегенерація рогівки МКХ H18.4
Дегенерація судинної оболонки ока МКХ H31.1
Діабетична ретинопатія МКХ H36.0
Інтрамуральна лейоміома матки МКХ D25.1
Інша уточнена катаракта МКХ H26.8
Інші помутніння склоподібного тіла МКХ H43.3
Менопауза і клімактеричний стан у жінок (клімакс) МКХ N95.1
Псевдоексфоліативний синдром (ПЕС), офтальмогіпертензія МКХ H40.1
Ревматичний мітральний стеноз з недостатністю МКХ I05.2
Субкон'юнктивальний крововилив МКХ H11.3
Токсичне ураження печінки, що має перебіг за типом хронічного персистуючого гепатиту МКХ K71.3
Хоріоїдальная неоваскуляризація (ХНВ) МКХ H35.3
Хронічний гепатит МКХ K73.9
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko