0
UA | RU

Індомірол® (Indomirol®)

Склад і форма випуску

капсули № 30
капсули № 60
1 капсула масою 380 мг (mg) ± 7,5% містить: активні інгредієнти: індол-3-карбінол (indol-3-carbinol) — 150 мг (mg), 3,3′– дііндолілметан (3,3′– diindolylmethane) — 50 мг (mg), ресвератрол (resveratrol) — 50 мг (mg).
допоміжні речовини: наповнювачі: мальтодекстрин, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кремнію діоксид аморфний;
оболонка капсули: желатин..

Характеристика

Індомірол являє собою збалансований комплекс негормональних біологічно активних речовин, які нормалізують функціональний стан та попереджують розвиток гіперпластичних процесів в репродуктивних органах жінки, шляхом нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи.

Індомірол рекомендовано вживати при: передменструальному синдромі, дисплазії шийки матки, ендометріозі, аденоміозі, міомі (фіброміомі) матки, кистах яєчників, мастопатії з метою зниження ризику розвитку гіперпроліферативних процесів, пов’язаних з підвищеним рівнем естрогенів.

Індол-3-карбінол (I-3-C) — натуральна біологічно активна речовина, що міститься в рослинах сімейства хрестоцвітих, володіє антиестроген¬ними властивостями, перешкоджає розвитку естрогензалежних гіперпроліферативних процесів, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів та токсинів, блокує проонкогенні білки Е6/Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини та застосовується при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії.

3,3’-диіндолілметан (DIM) — один з активних метаболітів індол-3-карбінолу, що утворюється з двох його молекул, має більш стабільну структуру, ефективно та безпечно нормалізує метаболізм естрогенів, має виражені антипроліферативні властивості.

Індол-3-карбінол та DIM нормалізують метаболізм естрогенів шляхом зменшення кількості 16-α-гідроксиестрону, який обумовлює проліферацію, збільшення кількості 2- гідроксиестрону, який захищає від гіперплазії, вибірково зв’язуються з естрогеновими рецепторами-β, пригнічують активність естрогенових рецепторів-α, що перешкоджає розвитку естрогензалежної патології. Антипроліферативна дія компонентів пов’язана з регуляцією клітинного циклу, індукцією апоптоза та пригніченням ангіогенезу. Комбінація 3,3’-диіндолілметана з індол-3-карбінолом значно підсилює ефективність в організмі, порівняно з мономерною формою.

Ресвератрол — потужний природний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю, пригнічує процеси окислення, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть призвести до ураження органів і систем, мутації та трансформації клітин, має антипроліферативну та протизапальну дію. Ресвератрол здатен зв’язуватись з естрогеновими рецепторами, завдяки чому, знижує стимулюючу дію власного естрадіолу на розвиток гормонозалежних новоутворень. В комбінації з індол-3-карбінолом підсилює його дію та проявляє онкопротекторний ефект.

Рекомендації по вживанню

Індомірол рекомендований з метою нормалізації функціонального стану репродуктивної та статевої системи у жінок. Комплекс негормональних біологічно активних речовин, що входять до складу Індоміролу, сприяє нормалізації метаболізму естрадіолу, селективно зв’язується з естрогеновими рецепторами, проявляє антипроліферативні та антиоксидантні властивості.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 1-2 рази на добу після прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 3-6 міс. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

період вагітності та годування грудьми, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Особливості застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Індомірол не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Індол-3-карбінол, що входить до складу Індомірол, має характерний запах індольних сполук, що свідчить про натуральний склад сировини та не впливає на ефективність, якість та безпечність Індомірол.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці за температури 4–25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Інструкція
Дата додавання: 11.10.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують Індомірол

Дифузна кістозна мастопатія МКХ N60.1
Ендометріоз МКХ N80.9
Ендометріоз матки МКХ N80.0
Інтрамуральна лейоміома матки МКХ D25.1
Лейоміома матки МКХ D25.9
Мастодинія МКХ N64.4
Підслизова лейоміома (фіброма, міома) матки МКХ D25.0
Рясні і часті менструації при нерегулярному циклі МКХ N92.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko