Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Дієтичні добавкиЛАКТІАЛЄ® МАЛЮК ФОРМУЛА (LAKTIALE BABY FORMULA)

ЛАКТІАЛЄ® МАЛЮК ФОРМУЛА (LAKTIALE BABY FORMULA)

  • Інструкція
  • Діагнози
ЛАКТІАЛЄ<sup>&reg;</sup> МАЛЮК ФОРМУЛА (LAKTIALE BABY FORMULA)

Форми випуску


      
      №14
ЛАКТІАЛЄ® МАЛЮК ФОРМУЛА пакет 0.5 г, №14
від 135,30 грн
Ціни в аптеках
кожний пакет масою 0,5 г містить 7 корисних штамів пробіотичних мікроорганізмів: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophylus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophylus, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus bulgaricus - сумарно 5,0x108 на пакет; допоміжні речовини: фруктоолігосахариди.
Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки – 0,4 г, вуглеводи – 94,9 г, жири – 0,1 г, 382,0 ккал/ 1624,0 кДж.
Класифікація

Лактіалє - синбіотик, що містить пробіотик - 7 колекційних штамів пробіотичних бактерій та пребіотик - фруктоолігосахариди. Лактіалє може бути використана додатково до раціону харчування дітей як джерело корисної мікрофлори з метою підтримки нормального балансу мікрофлори кишечнику в ситуаціях, що пов’язані з підвищенням ризику розвитку кишкових розладів, в тому числі при зміні раціону харчування, переїзді, подорожах; для формування та підтримки природного захисту організму дитини після перенесених захворювань та під час та після лікування антибіотиками і іншими лікарськими засобами.

дітям від 6 місяців до 2 років приймати по 1 пакетику (0,5 г), дітям від 2-х років приймати по 2 пакетика (1,0 г) після основного прийому їжі, розчинивши у воді, молоці або соці. Приймати 1 раз на добу.
Термін вживання: 4 тижні, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

індивідуальна чутливість до компонентів, дітям із значно зниженим імунітетом застосовувати тільки за призначенням лікаря. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25 °С. Не вимагає додаткового охолодження.