ФІТОСТАТИН® (PHYTOSTATIN)

Виробник:

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 таблетка, вкрита оболонкою, з рискою, містить: основна речовина: полікозанол — 20 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, натрію крохмальгліколят, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка таблетки: гіпромелоза, тріацетин, полісорбат, титану діоксид. .
Ціни в аптеках

Характеристика

рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело полікозанолу з метою нормалізації рівня загального ХС (ЛПНЩ) і поліпшенню функціонального стану серцево-судинної системи.

Рекомендації по вживанню

при потребі вживати дорослим по 10 або 20 мг один раз на добу під час вечері, запиваючи питною водою. Початкова доза визначається лікарем, через 2 міс рекомендовану добову дозу у разі необхідності можна підвищити. Максимально добова доза 40 мг/добу.

Курс вживання визначає лікар індивідуально. Перед початком використання рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як повноцінну заміну харчування.

У разі призначення початкового дозування у кількості 10 мг/добу перед вживанням необхідно розламати таблетку навпіл по рисочці та вжити одну половину, другу частину таблетки відкласти для наступного разу.

Не слід використовувати як повноцінну заміну харчування.

У період вживання необхідно дотримуватися низькокалорійного раціону харчування з обмеженням жирів тваринного походження та контролювати рівень ХС в сироватці крові через кожні 2 міс.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

період вагітності та годування грудьми, індивідуальна непереносимість компонентів.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2019

Інструкція МОЗ

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko