РОТАБІОТИК (ROTABIOTIC)

Склад і форма випуску

капсули блістер у коробці, № 20Ціни в аптеках
1 капсула містить: живі ліофілізовані бактерії 2,5·109 КУО: Lactobacillus bulgaricus — 0,5·109 КУО, Streptococcus thermophilus — 0,8·109 КУО, Lactobacillus acidophilus — 0,8·109 КУО, Bifidobacterium ssp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) — 0,4·109 КУО; інулін — 150 мг.
Допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач); капсула: желатин, титану діоксид (наповнювач).
капсули флакон, № 25Ціни в аптеках
1 капсула містить: живі ліофілізовані бактерії 2,5·109 КУО: Lactobacillus bulgaricus — 0,5·109 КУО, Streptococcus thermophilus — 0,8·109 КУО, Lactobacillus acidophilus — 0,8·109 КУО, Bifidobacterium ssp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) — 0,4·109 КУО; інулін — 150 мг.
Допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач); капсула: желатин, титану діоксид (наповнювач)..

Характеристика

Ротабіотик — комбінований синбіотик, до складу якого входять пробіотичні живі ліофілізовані лакто- та біфідобактерії (Lactobacillus buliaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidohacterium spp., а також Streptococcus thermophilus) та пребіотик інулін.

Ротабіотик оптимізує функції організму, регулює рівновагу та нормалізує склад кишкової мікрофлори, підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори.

Лактобактерії, що входять до складу Ротабіотика, розщеплюють вуглеводи з утворенням молочної кислоти. Створене при цьому кисле середовище сприяє розвитку біфідобактерій, які становлять 85–95% кишкової мікрофлори організму людини. Культури Lactohacillus buliaricus та Streptococcus thermopllilus утворюють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного та стимулюючи взаємний ріст.

Інулін — рослинний полісахарид, полімер D-фруктози. Він збільшує всмоктування кальцію та магнію. сприяє нормалізації ліпідного та вуглеводного обміну, знижує концентрацію ХС та глюкози в крові. Інулін позитивно впливає на кишкову флору та стимулює ріст лакто- та біфідобактерій. Крім того, інулін чинить прокінетичну дію (стимулює перистальтику кишечнику).

Лактобактерії з огляду на їх здатність колонізувати кишечник вважаються природними конкурентами за місце в мікробіоценозі та за харчовий субстрат і внаслідок цього пасивно витісняють патогенні бактерії та відновлюють нормальний баланс мікрофлори. Лакто- та біфідобактерії підвищують неспецифічну резистентність організму, чинять імуномодулювальну дію.

Бактерії нормальної мікрофлори, що входять до складу Ротабіотика, активують пристінкове травлення, беруть участь у ферментативному розщепленні білків, жирів, вуглеводів, а також у процесах метаболізму жовчних кислот та ХС. Лакто- та біфідобактерії синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К та групи В, сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D, також вони синтезують прозапальні цитокіни, запобігають розвитку харчової алергії та сприяють зменшенню вираженості дерматитів (у тому числі атопічного) й екземи.

Дисбактеріоз кишечнику — це фактор ризику розвитку тяжких алергічних уражень шкіри. Патофізіологічні процеси у травній системі призводять до утворення антигенних комплексів і аномальних продуктів розщеплення їжі, що містять мікробні компоненти. Внаслідок цього виникає харчова сенсибілізація організму, яка є провідним механізмом розвитку алергічних захворювань шкіри і слизових оболонок.

Під впливом різних факторів — гормонального дисбалансу; зниженого імунітету (на тлі інших захворювань); вагітності, що також змінює баланс гормонів; при прийомі деяких лікарських препаратів (антибіотики, гормональні препарати, контрацептиви та ін.); при недостатній або надмірній гігієні статевих органів, а також при неправильному застосуванні тампонів; при інфекціях сечовивідних шляхів та частій зміні статевих партнерів — порушується баланс мікрофлори піхви. При вагінальному дисбіозі в урогенітальному тракті різко зростає концентрація кишкових мікроорганізмів. При цьому в кишковому та вагінальному вмісті знижується рівень корисних бактерій роду Lactobacillus та Bifidobacterium.

Лактобактерії, що входять до складу дієтичної добавки Ротабіотик, відновлюють природне кисле середовище піхви, запобігають закріпленню патогенних мікроорганізмів на поверхні слизової оболонки піхви та підвищують її захисні властивості.

Інулін, що входить до складу Ротабіотика, — пребіотик, оскільки є найкращим живильним середовищем для корисних лакто- та біфідобактерій в кишечнику.

Крім цього, користь інуліну полягає в його здатності знижувати рівень ХС та глюкози в крові, замінюючи її натуральною фруктозою. Тому особливу цінність полісахарид має для хворих на цукровий діабет 1-го та 2-го типу.

Завдяки поліпшенню обміну речовин та оздоровленню лімфоїдної тканини інулін зміцнює імунну систему, підвищує опірність організму до патогенних мікроорганізмів та вірусів.

Завдяки комбінації лакто- і біфідобактерій та інуліну Ротабіотик виявляє підвищену ефективність у порівнянні з продуктами, що містять один вид бактерій.

Рекомендації по вживанню

рекомендовано як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій, рослинних полісахаридів з метою регуляції діяльності мікрофлори ШКТ та поліпшення травлення. Комплекс про- та пребіотиків, що входять до складу, сприяє підвищенню імунітету та запобігає розвитку дисбактеріозу, гастроентериту, диспепсії, діареї (пов’язаних із прийомом антибіотиків, у тому числі при ерадикації Helicobacter pylori), госпітальної діареї, транзиторних дисфункцій кишечнику (діареї, запору, метеоризму, кольок), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами); алергічних станів (алергічний риніт, БА, екзема, атопічний дерматит, діатез); підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори в ситуаціях, пов’язаних із підвищеним ризиком його порушення, у тому числі після перенесених захворювань, під час та після лікування антибіотиками та іншими лікарськими засобами, при передпологовій підготовці вагітних групи ризику (з порушенням чистоти вагінального секрету).

Спосіб вживання та рекомендована добова доза

За рекомендацією лікаря:

  • дітям раннього віку (від 1 до З років) — вживати по 1 капсулі 1–2 рази на добу;
  • дітям віком від 3 до 12 років — по 1 капсулі 1–3 рази на добу;
  • дітям віком від 12 років та старше і дорослим — по 1–2 капсули 1–3 рази на добу.

В акушерсько-гінекологічній практиці Ротабіотик вживають у звичайних дозах.

Для передпологової підготовки вагітних групи ризику вживають по 2 капсули 1 раз на добу протягом 5–8 днів.

Капсули вживати через 30 хв після прийому іжі, запивати питною водою.

Дітям віком 1–3 роки та особам, які не можуть проковтнути цілу капсулу, безпосередньо перед вживанням її необхідно розкрити, вміст висипати в ложку та змішати з невеликою кількістю питної води кімнатної температури. Отримана суміш зберіганню не підлягає.

Тривалість курсу споживання визначає лікар індивідуально.

Зазвичай курс споживання становить 3–4 тиж. При дисбактеріозі, що виник внаслідок застосування антибіотиків, сульфаніламідних препаратів та інших причин, після закінчення курсу споживання за відсутності повної нормалізації мікрофлори через 10–14 днів призначають підтримувальні дози Ротабіотика (половина рекомендованої добової дози) протягом 1–1,5 міс.

При станах, перебіг яких супроводжується рецидивами, доцільні повторні курси вживання, але не раніше ніж через 1 міс.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів добавки.

Особливості застосування

перед вживанням дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для розчинення вмісту капсули слід використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Капсули Ротабіотик не слід вживати з алкоголем або гарячими напоями.

Для максимальної ефективності інтервал між вживанням дієтичної добавки та прийомом антибіотиків має становити не менше З год.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Необхідність вживання в період вагітності та годування грудьми визначається лікарем індивідуально.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

при температурі не вище 18 °С в оригінальній упаковці. Після відкриття флакон зберігати в холодильнику при температурі 2–8 °С та використати протягом 1 міс.

Діагнози, при яких застосовують РОТАБІОТИК

Абсцес шкіри, фурункул і карбункул інших локалізацій МКХ L02.8
Апендикулярний абсцес (інфільтрат) МКХ K35.3
Атопічний дерматит неуточнений МКХ L20.9
Гострий апендицит з генералізованим перитонітом МКХ K35.2
Гострий вагініт МКХ N76.0
Гострий цистит МКХ N30.0
Запор МКХ K59.0
Контакт з хворим і можливість зараження інфекційною хворобою, що передається переважно статевим шляхом МКХ Z20.2
Носійство збудників інших уточнених бактеріальних хвороб МКХ Z22.3
Пілонідальна кіста з абсцесом МКХ L05.0
Пневмонія МКХ J18.0
Пневмонія, викликана Mycoplasma pneumoniae МКХ J15.7
Ревматична лихоманка МКХ I00
Урогенітальний трихомоніаз МКХ A59.0
Фолікулярна кіста яєчника МКХ N83.0
Функціональна діарея МКХ K59.1
Харчовий дерматит МКХ L27.2
Хламідійна інфекція МКХ A74.9
Хламідійні інфекції нижніх відділів сечостатевого тракту МКХ A56.0
Часткова пневмонія неуточнена МКХ J18.1
Дата додавання: 16.10.2020 р.
© Компендіум 2020

Ціни на РОТАБІОТИК в містах України

Вінниця 212.19 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, шосе Хмельницьке, 88, тел.: +380432511253182.90 грн./уп.

Дніпро 197.86 грн./уп.

«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, вул. Калинова, 26, тел.: +380562346800116.27 грн./уп.

Житомир 206.04 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Велика Бердичівська, 95, тел.: +380412430045179.90 грн./уп.

Запоріжжя 216.69 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Запоріжжя, вул. Чумаченка, 34, тел.: +380677078702184.50 грн./уп.

Івано-Франківск 231.58 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 7Б, тел.: +380672132987189.99 грн./уп.

Київ 211.15 грн./уп.

«D.S.» Київ, вул. Конєва Маршала, 10/1, тел.: +380800302060172.47 грн./уп.

Кропивницький 201.7 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Полтавська, 58, тел.: +380522374302185.90 грн./уп.

Луцьк 230.99 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, просп. Соборності, 11А, тел.: +380948300443202.90 грн./уп.

Львів 221.44 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Сихівська, 8, тел.: +380674395112175.50 грн./уп.

Миколаїв 209.75 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, просп. Богоявленський, 21/5, тел.: +380630345903184.90 грн./уп.

Одеса 225.99 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, вул. Ніжинська, 25, тел.: +380487282530184.90 грн./уп.

Полтава 212.91 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Полтава, вул. Алмазна, 6/11, тел.: +380677210370183.50 грн./уп.

Рівне 224.31 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Рівне, вул. Князя Романа, 9, тел.: +380672133195182.99 грн./уп.

Суми 202.06 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Харківська, 12, тел.: +380542635055182.90 грн./уп.

Тернопіль 218.57 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Тернопіль, вул. Київська, 18, тел.: +380674292865182.99 грн./уп.

Ужгород 222.92 грн./уп.

«D.S.» Ужгород, вул. Минайська, 37Б, тел.: +380800302060201.35 грн./уп.

Харків 218.22 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Пісочин, вул. Квартальная, 14, тел.: +380577422380186.90 грн./уп.

Херсон 227.38 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Херсон, вул. Мира, 10186.50 грн./уп.

Хмельницький 216.06 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Хмельницький, шосе Старокостянтинівське, 17/1, тел.: +380981697933182.99 грн./уп.

Черкаси 210.41 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Черкаси, вул. Сумгаїтська, 39, тел.: +380677426104185.99 грн./уп.

Чернігів 202.15 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Літня, 19, тел.: +380462256294182.90 грн./уп.

Чернівці 218.38 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +380372514777188.90 грн./уп.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko