Все аптеки Украины
Дієтичні добавкиДієтичні добавки до продуктів харчування різних групДієтичні добавки для поліпшення стану шкіри, нігтів, волоссяДоппельгерц® Актив вітаміни для здоров'я шкіри, волосся і нігтів (Doppelherz® Aktiv vitamins for healthy skin, hair and nails)

Доппельгерц® Актив вітаміни для здоров'я шкіри, волосся і нігтів (Doppelherz® Aktiv vitamins for healthy skin, hair and nails) (320569) - інструкція із застосування Дієтичні добавки

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
Доппельгерц<sup>®</sup> Актив вітаміни для здоров'я шкіри, волосся і нігтів (Doppelherz<sup>®</sup> Aktiv vitamins for healthy skin, hair and nails)
Виробник
Форма випуску
Капсули
Кількість штук в упаковці
30 шт.

Доппельгерц ® Актив вітаміни для здоров'я шкіри, волосся і нігтів інструкція із застосування

Склад

Активні інгредієнти

Кожна капсула містить:

Олія зародків пшениці

500,0 mg (мг)

Біотин

150,0 µg (мкг)

Просо екстракт сухий

150,0 mg (мг)

Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид)

1,0 mg (мг)

Вітамін B5 (пантотенова кислота)

9,0 mg (мг)

Цинк

5,0 mg (мг)

Допоміжні речовини: желатин, олія кокосова, гліцерин Е422, моно- та дигліцериди жирних кислот Е471, сорбітол Е420(ii), лецитини ЕЗ22, заліза оксиди та гідроксиди Е172.

Фармакологічна дія: Доппельгерц® актив Вітаміни для здоров’я шкіри волосся та нігтів — комплекс рослинних компонентів, вітамінів та мінералів, збалансований з урахуванням потреб жіночого організму. Запобігає передчасній появі зморшок. Укріплює нігті та покращує стан волосся. Підтримує живлення клітин.

Олія зародків пшениці — унікальний природний концентрат вітамінів, ПНЖК та мінералів. Вона є найсильнішим природним антиоксидантом завдяки синергічній дії вітамінів А, В, С, Е, селену, міді та цинку, що входять до її складу. Стимулює ліпідний та вуглеводний обмін, стримуючи окиснення ліпідів, дозволяє покращити структуру шкіри та волосяного покриву.

Просо екстракт сухий — круп’яна культура, що містить в основному вуглеводи, крохмаль, багата на амінокислоти, вітаміни та мінеральні речовини, які відіграють вирішальну роль у підтриманні нормальних обмінних процесів у шкірі та волосяній цибулині. Екстракт проса дозволяє значно покращити стан шкіри та волосся, усунути сухість шкіри, зберегти у ній вологу, попередити випадіння волосся.

Основна роль Вітаміну В5 — участь у виробництві енергії клітиною. Вітамін В5 сприяє вуглеводному та жировому обміну, синтезу ацетилхоліну, кортикостероїдів, гормонів кори наднирників. Недостатність пантотенової кислоти призводить до порушення обміну речовин, що проявляється у вигляді дерматитів, депігментацій та випадіння волосся.

Вітамін В6 бере участь в обміні речовин. Дефіцит вітаміну В6 у дорослих проявляється ураженням шкіри в області ротової порожнини (хейліт), розвитком себорейного дерматиту. Тканини, в яких найбільш швидко відбувається регенерація клітин, потребують вітамін В6.

Біотин — вітамін групи В, що бере участь у синтезі та утилізації жирів та амінокислот. Нестача біотину в організмі веде до різкого погіршення метаболічних процесів. Біотин необхідний для формування здорових нігтів та волосся. Укріплення волосся та покращення його росту пов'язане із можливістю біотину покращувати метаболізм жирних кислот у шкірі голови.

Цинк — біологічна роль мінеральної речовини пов’язана з діяльністю залоз внутрішньої секреції, він необхідний для функціонування ендокринної системи, включаючи гормони тимуса, інсулін, гормону росту, статеві гормони. Цинк сприяє регуляції активності сальних залоз. Він необхідний для білкового синтезу та утворення колагену, покращує захисні можливості імунної системи та сприяє заживленню ран.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам у період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Рекомендації щодо застосування:

може бути використана в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело поліненасичених жирних кислот, вітамінів групи В та цинку для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини.

Рекомендовано застосування різноманітного раціону харчування з переважанням продуктів рослинного походження з достатнім вмістом білків, вуглеводів та обмеженням жирів (за рахунок тваринних), солодощів, алкоголю. Не слід використовувати, як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

дорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендований термін застосування:

30 діб, в подальшому термін застосування узгоджується з лікарем.

Форма випуску

капсули масою 1,15 g (г) (по 10 капсул в блістері; по 1 або З блістери в пачці).

Умови зберігання

при температурі не вище 25 С, в сухому, недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

До уваги хворих на цукровий діабет:

1 капсула містить 30 kJ (кДж)/7 kcal (ккал) та 0,02 хлібних одиниць.

Виробник

Виробник капсул: «Свісс Капс АГ», Хусенштрассе 35, 9533 Кірхберг, Швейцарія, «Свісс Капс С.Р.Л», вул. Карла Першого буд. 1, 107180 Корню, Румунія.

Виробник готового продукту: Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Шлезвігер штрассе 74, 24941, Фленсбург, Німеччина.

Дистриб'ютор в Україні:

ТОВ «Квайссер Фарма Україна», 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 49, тел./факс: 044 585–34–92, [email protected]

Вся продукція компанії Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ виробляється на основі останніх досягнень в технології та відповідає високим міжнародним стандартам якості GМР.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО.