МАМАЛАК (Mamalak)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

краплі пляшечка скляна 15 мл, №  1

Ворвартс Фарма

краплі флакон 15 мл, №  1

капсули 7 мг, №  30

№ 602-123-20-3/11147 від 14.04.2017 до 14.04.2022

капсули 30 мг, №  10, №  30, №  90

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад: 

1 пляшка (15 мл) містить основну речовину: лактазу — 8,38 мл та інші речови­ни: гліцерин — 6,62 мл. 1 мл крапельного роз­чину містить — лактази 3000 ALUБез ГМО.

Рекомендації щодо застосування.

Діє­тична добавка до раціону харчування — джерело ферменту лактази при несприй­нятливості до молока, яка обумовлена дефіцитом лактази (при годуванні немов­лят з моменту народження до 4 місяців).

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Для перорального застосування разом з молоком матері або з дитячою харчовою сумішшю.

Малюкові кишкові коліки

Приблизно 70% немовлят мають кишко­ві коліки. Як правило, вони характеризу­ються нападами дратівливості, неспокою, крику,які починаються і припиняються без очевидної причини. Під час колік малюк починає сильно плакати, підтягує ніжки до животика і стискає кулачки.

Коли епізоди плачу тривають протягом 3-х і більше годин на день, не менше 3-х діб на тиждень протягом 3-х тижнів підряд (пра­вило трьох) у малюка найвірогідніше киш­кові коліки.

Коли дитину турбують коліки і вона годи­нами плаче — це стає причиною неспокою батьків і повністю змінює спокійне і щасли­ве сімейне життя.

Діагностика кишкових колік

— Коліки зазвичай вперше проявляються на 3-4 тижні життя немовляти і тривають до 3-4 місячного віку.

—  Напади болю в животі виникають рапто­во, під час або відразу після годування, повторюються багато разів протягом доби, посилюючись до вечора.

— Період плачу, як правило, триває впро­довж 2-3 годин і немовля важко заспо­коїти.

— Тривалий плач може супроводжуватися почервонінням обличчя або блідістю но­со-губного трикутника.

— Може спостерігатись здуття кишечнику, іноді виникають закрепи.

Причини виникнення кишкових колік

Основною причиною малюкових кишкових колік є «незрілість» ферментативних сис­тем кишечнику, недостатнє вироблення ферменту лактази, яка розщеплює молоч­ний цукор (лактозу). Іншими причинами мо­жуть бути заковтування повітря малюком під час годування, споживання матір’ю де­яких видів харчових продуктів, що можуть спровокувати виникнення кишкових колік, дискомфорт і стрес.

Що таке лактазна недостатність?

Лактоза (молочний цукор) — це першоосно­ва цукру в усіх типах молока, що склада­ється з двох молекул: глюкози і галактози. Глюкоза є основним джерелом енергії для дитини, а галактоза необхідна для синте­зу галактоцереброзидів, необхідних для нормального розвитку головного мозку і сітківки ока в перші місяці життя дитини.

Для всмоктування цих молекул у кишеч­нику лактоза повинна бути попередньо розщеплена (гідролізована) ферментом лактазою, який виробляється ворсинками тонкого кишечника.

Коли цей фермент відсутній або виробля­ється в недостатній кількості, лактоза не гідролізується, що призводить до непереносимості лактози або так званої лактазної недостатності, як її описують в літературі, яка проявляється клінікою кишкових колік. Лактазна недостатність є поширеною, але зазвичай тимчасовою (до 3-4 місяців) про­блемою у немовлят в зв’язку з недостатнім виробленням лактази на протязі перших кількох місяців життя. Нерозщеплена лак­тоза (молочний цукор) поступає в товстий кишечник і під впливом існуючих бактерій починається процес бродіння, в результаті чого підвищується утворення газу в кишеч­нику дитини, що призводить до метеоризму і здуття живота. Надлишок ферментативної активності бактерій може викликати пору­шення в шлунково-кишковій перистальтиці, в результаті чого виникають спазми і біль. Тиск, що створюється надлишком нерозщепленої лактози, викликає секрецію (приплив) води в кишечник, що проявля­ється діареєю. Якщо втрату рідини з діа­реєю не компенсувати, може виникнути зневоднення організму дитини.

Як вирішити проблему?

Якщо мати годує дитину грудьми, вона по­винна зменшити або навіть відмовитися від певних продуктів харчування, які мо­жуть спровокувати або посилити кишкові коліки у немовляти. З цієї причини необ­хідно зменшити вживання таких продук­тів, як: капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава та ін.

Необхідно правильно прикладати немовля до грудей, в спокійній та зручній обстановці. Якщо коліки виникають через зменшене вироблення ферменту лактази (лактазну недостатність), то почуття дискомфорту у немовляти зникає або значно зменшуєть­ся після застосування ферменту лактази, який застосовується перед кожним при­кладанням дитини до грудей або годуван­ням сумішами.

Недоношені діти та діти з низькою вагою мають більш високу схильність до розвит­ку такого виду колік. Таким дітям потрібно більше часу, поки вони зможуть засвою­вати лактозу, оскільки цей процес багато в чому залежить від розвитку кишечнику і його нормальної мікрофлори. До цього часу рекомендовано застосовувати фер­мент лактази.

Характеристика Мамалак®

Містить високоактивний фермент лакта­зи рослинного походження.

Стійкий в кислому середовищі шлунка.

Зберігає свою активність при великих ко­ливаннях рН.

— З 15 мл можна приготувати 37 порцій з рекомендованою дозою 8 крапель на кожну порцію.

Чому Мамалак®?

Тому що фермент лактази полегшує гід­роліз лактози і тим самим усуває основну причину виникнення малюкових кишкових колік. Таким чином, Мамалак® потрібно ви­користовувати при грудному вигодовуванні та годуванні дитини молочними сумішами.

Коли використовувати Мамалак®?

Мамалак® повинен використовуватись під час кожного годування немовляти впро­довж перших 3-4 місяців життя. Після цього періоду фермент лактази зазвичай починає вироблятися у достатній кількості і необхідно поступово відмовитись від при­йому Мамалак®.

Ми пропонуємо Вам зменшувати рекомен­довану дозу вдвічі під час кожного году­вання або перейти на прийом Мамалаку® через одне годування. При відсутності колік можна повністю відмовитися від прийо­му Мамалаку®. Якщо в процесі відмови від Мамалак® у немовляти неприємні відчуття не проходять або повертаються, рекомен­довано повернутися до початкової схеми прийому.

Перед застосуванням необхідно пора­дитись з лікарем.

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Як правильно вживати Мамалак®?

При грудному вигодовуванні:

Дотримуючись таблиці дозування, нака­пати відповідну кількість крапель Мама- лак® на попередньо стерилізовану ложку і давати немовляті перед кожним году­ванням.

Продовжувати грудне вигодовування в звичайному режимі.

При годуванні молочними сумішами:

Ретельно приготувати дитяче харчуван­ня відповідно до інструкції виробника.

Дотримуючись таблиці дозування, дода­ти краплі Мамалак® до молока або хар­чової суміші.

Таблиця дозування є орієнтовною. У винят­кових випадках, коли немовля відчуває зна­чний дискомфорт, використання Мамалак® може бути індивідуально збільшене.

Спосіб вживання.

Для немовлят віком

Кількість молока за один прийом їжі (мл)

Кількість крапель за один прийом їжі (крапель*)

Кількість лактази за один прийом їжі

0-2 тижні

60-90

5

750 ALU

3-4 тижні

120

6

900 ALU

1-2 місяці

150

8

1200 ALU

3-4 місяці

180

9

1350 ALU

Для жінок, які годують немовлят груддю

200

10

1500 ALU

* 1 крапля містить 150 ALU. 1 ALU = 0,333 мкл

Примітки

Оскільки Мамалак® є ферментом, він руй­нується під впливом високої температури, тому його не можна додавати у гаряче або дуже холодне молоко або молочну суміш. Чітко дотримуватись інструкцій, що міс­тяться в цьому листку-вкладиші.

Якщо кишкові коліки не проходять, необ­хідно проконсультуватися з лікарем.

Цей продукт не є лікарським засобом.

Умови зберігання та термін придатності.

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухо­му, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25 °С.

Строк при­датності.

3 роки від дати виробництва. Розчин придатний для використання впро­довж 3-х тижнів після першого відкриття пляшки. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не застосовувати після закін­чення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску.

Краплі для перорального застосування по 15 мл у скляних пляшках № 1 у картонній коробці.

Виробник.

Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9 12026 Піаско (СН), Італія/ Alpiflor s.r.l.,

Via Donatori di Sangue 9, 12026 Piasco (CN), Italy для власника прав: Фармюніон БСВ Девелопмент Лтд., Кіпр/ Pharmunion BSV Development Ltd., Cyprus.

Імпортер в Україні.

ТОВ «Фармюніон БСВ Девелопмент», Україна, 03151 м. Київ, вул. Народного ополчення, 7, офіс 160, тел.: + 38 (044) 594-95-05.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: лактазу — 7 мг (700 ALU), мальтодекстрин, желатин (оболонка капсули). Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування.

Функціональне дитяче харчування для дітей з не­сприйнятливістю до молока, обумовленою лактазанедостатністю.

Функціональне харчування не слід використовувати як заміну повноцінного раціо­ну харчування.

Що таке лактазна недостатність?

Лактоза (молочний цукор) — це першооснова цукру в усіх типах молока, що складається з двох молекул: глюкози і галактози. Глюкоза є основним джерелом енергії для дитини, а галактоза необхідна для синтезу галактоцереброзидів, необхідних для нормального роз­витку головного мозку і сітківки ока в перші місяці життя дитини. Для всмоктування цих молекул у кишечнику, лактоза повинна бути попередньо розщеплена (гідролізована) фер­ментом під назвою лактаза, який виробляється ворсинками тонкого кишечника.

Коли цей фермент відсутній або виробляється в недостатній кількості, лактоза не гідролі­зується, що призводить до непереносимості лактози або так званої лактазної недостатно­сті, як ії описують в літературі, яка проявляється кишковими коліками.

У малюків лактаза недостатність може бути обумовлена «незрілістю» ферментативних сис­тем кишечнику, недостатнім виробленням ферменту лактази, який розщеплює молочний цукор (лактозу).

Характеристика продукту

Мамалак® містить фермент лактази. Фермент лактази розщеплює складний вуглевод лак­тозу до моноцукрів глюкози та галактози, сприяє їх всмоктуванню, що забезпечує якісне засвоєння молока та молочних продуктів дитиною.

Спосіб вживання.

Дітям від народження до 1 року: вміст 1 капсули на 100 мл грудного молока або молочної суміші.

При грудному вигодовуванні: відкрити капсулу та висипати її вміст в 10-15 мл зцідженого груд­ного молока, залишити на 5-10 хвилин для ферментації, дати дитині та продовжити грудне годування в звичайному режимі.

При штучному вигодовуванні: відкрити капсулу та висипати її вміст в теплу (30-40 °С) молочну суміш, залишити на 5-10 хвилин для ферментації та продовжити годування в звичайному ре­жимі.

Дітям від 1 року до 3 років: вміст 1-5 капсул (в залежності від об’єму порції молока, молочної суміші або продуктів, що містять лактозу) додати до їжі.Вживати перед кожним прийомом молока, молочних продуктів та продуктів, що містять лак­тозу.

Не додавати у гаряче!

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем!

Не є лікарським засобом.

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту.

Умови зберігання та строк придатності.

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, відда­леному від світла та тепла місці за температури не вище 25°С.

Строк придатності.

3 роки від дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не застосовувати після закінчен­ня строку придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування.

Капсули по 7 мг № 10, № 20 або № 30 у блістерах у коробці з картону.

Виробник.

Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9 12026 Піаско (СН), Італія/ Alpiflor s.r.l., Via Donatori di Sangue 9, 12026 Piasco (CN), Italy.

Імпортер в Україні.

TOB «Фармюніон БСВ Девелопмент», Україна, 03151, м. Київ, вул. Народного Опол­чення, 7, оф. 160, тел.: (044) 594-95-05.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: лактазу — 30 мг (3000 ALU), мальтодекстрин — 240 мг, желатин (оболонка капсули) — 77 мг. Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування.

В якості дієтичної добавки до основного раціону харчу­вання для дітей та дорослих з нестерпністю до молока, яка обумовлена лактазанедостатністю. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Мамалак® — джерело ферменту лактази, який необхідний для розщеплення та якісного засвоєння молочного цукру лактози. В дитячому віці фермент лактаза сприяє якісному засвоєнню молока та молочних продуктів.

У дорослих фермент лактаза дозволяє повноцінно включати в раціон харчування молоко, молочні продукти та продукти, які містять молочний цукор лактозу та сприяє усуненню симптомів непереносимості лактози, таких як дискомфорт в кишечнику, підвищене газоутворення та здуття, нестійкий стул.

Спосіб вживання.

Дітям з 3 років та дорослим: 1 капсулу вжити перорально перед кожним вживанням молока, молочних продуктів та продуктів, що містять лак­тозу. Якщо є проблеми з ковтанням цілої капсули, капсулу можна розкрити та використати тільки її вміст, додаючи у молоко або молочну їжу.

Для дітей використовувати тільки вміст капсули!

Не додавати у гаряче!

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем!

Застереження при застосуванні.

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту.

Умови зберігання та термін придатності:

Збері­гати в оригінальній упаковці, в сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25°С. Термін придатності — 3 роки від дати виготов­лення. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не застосовувати після закінчення терміну придатно­сті, зазначеного на упаковці.

Пакування.

Капсули по 30 мг № 10, № 20 або № 30 у блістерах у коробці з картону.

Не є лікарським засобом.

Виробник.

Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9 12026 Піаско (СН), Італія I Alpiflor s.r.l., Via Donatori di Sangue 9,12026 Piasco (CN), Italy.

Імпортер в Україні.

ТОВ «Фармюніон БСВ Девелопмент» Україна, 03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 7, оф. 160, тел.: (044) 594-95-05.

Дата додавання: 06.07.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на МАМАЛАК в містах України

Вінниця 318.39 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 318.4 грн./уп.
«АВІЦЕННА» Вінниця, вул. Волошкова, 7, тел.: +380432552438

Дніпро 264.93 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 242.52 грн./уп.
«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпропетровськ, просп. Яворницького Дмитра, 42, тел.: +380563725331

Запоріжжя 285.49 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 264.76 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Запоріжжя, вул. Новгородська, 9, тел.: +380634601942

Івано-Франківск 277.87 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 264.76 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Івано-Франківськ, вул. Галицька, 28А, тел.: +380634601836

Київ 301.65 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 246.15 грн./уп.
«БУДЕМО ЗДОРОВІ РАЗОМ» Київ, шосе Харківське, 160, тел.: +380633014246

Луцьк 271.02 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 259.25 грн./уп.
«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, вул. Медведєва, 13, тел.: +380503787275

Львів 294.91 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 252.85 грн./уп.
«АПТЕКА ЗНАХАР» Львів, вул. Симоненка Василя, 3, тел.: +380322645337

Миколаїв 252.47 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 249.05 грн./уп.
«БУДЕМО ЗДОРОВІ РАЗОМ» Миколаїв, просп. Центральний, 161/1, тел.: +380634168026

Одеса 285.44 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 244.25 грн./уп.
«БУДЕМО ЗДОРОВІ РАЗОМ» Одеса, вул. Прохоровська, 10, тел.: +380487199868

Рівне 292.63 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 264.76 грн./уп.
«ПЕРША СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Рівне, вул. Дубенська, 44

Тернопіль 319.5 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 319 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Тернопіль, вул. Живова, 9А, тел.: +380352434245

Харків 280.89 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 264.76 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Харків, вул. Золочівська, 25

Херсон 279.62 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 248.95 грн./уп.
«БУДЕМО ЗДОРОВІ РАЗОМ» Херсон, просп. Ушакова, 79, тел.: +380634168034

Хмельницький 297.25 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 258 грн./уп.
«М.Т.К.» Хмельницький, вул. Пілотська, 1А, тел.: +380382650059

Черкаси 277.06 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 262.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 23, тел.: +380677713964

Чернігів 284.02 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 254.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Чернігів, вул. Шевченка, 51, тел.: +380672407670

Чернівці 291.88 грн./уп.

крап. пляшечка скл. 15 мл № 1, Ворвартс Фарма ..... 264.76 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +380372907069

Developed by Maxim Levchenko