• Кабинет
 • L-ТИРОЗИН (L-tirozin)

  Склад і форма випуску

  капсули, № 50Ціни в аптеках
  № 05.03.02-04/49900 від 18.10.2006

  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для застосування препарату

  Склад:

  1 капсула містить: L-Тирозин — 400,0 мг; йодид калію — 0,026 мг; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

  Кожна таблетка містить: йоду — 20 мкг.

  Опис та дія:

  Амінокислоти — необхідні складові в раціоні харчування людини, за допомогою яких утворюються білки. Білки, в свою чергу, необхідні для нормального існування всього організму. Без них неможливими стають багато функцій організму.

  L-Тирозин є неессенціальною (виробляється організмом людини) амінокислотою. Тирозин — це замінна амінокислота, яка утворюється в організмі з незамінної амінокислоти — фенілаланіну.

  Амінокислота тирозин на фізіологічному рівні сприяє підвищенню настрою. Тирозин є попередником нейромедіаторів норадреналіну і дофаміну, які регулюють настрій. Недолік тирозину викликає дефіцит норадреналіну, що, у свою чергу, приводить до депресії.

  Крім того, достатня забезпеченість організму тирозином важлива і для роботи ендокринної системи: саме ця амінокислота, разом з йодом, бере участь у виробництві гормонів щитовидної залози, тобто нормалізує її роботу, покращує функції надниркових, щитовидної залози і гіпофізу. Тиреоїдні гормони утворюються при приєднанні до тирозину атомів йоду. Низький вміст тирозину в плазмі пов’язаний з гіпотиреозом. Симптомами недостатності тирозину є пригнічення функції щитовидної залози, зниження артеріального тиску і температури тіла (холодні руки, ноги), відчуття важкості в литкових м’язах. Тирозин пригнічує апетит, сприяє зменшенню відкладення жирів, сприяє виробленню мелатоніну.

  Тирозин є попередником синтезу ряду важливих біологічно активних речовин, у тому числі катехоламінів (дофамін, адреналін, норадреналін), тиреоїдних гормонів і пігменту меланіну. Прийом ДД “L-Тирозин” допомагає зняти стрес, його використовують при синдромі хронічної втоми і нарколепсії, тривозі, депресії, алергіях, головних болях, а також для відвикання від ліків. Тирозин може бути корисний при хворобі Паркінсона.

  Тирозин також необхідний в наступних ситуаціях: психоемоційний стрес, потреба в психостимулюючому ефекті, млявість і втомленість, мігрень, стани гіперактивности з дефіцитом уваги, гіпотонія, алергічні стани, реабілітація при кокаїновій залежності і алкоголізмі та ін.. Тирозин допомагає наркозалежним справитися з їх звичкою, запобігаючи депресії, слабкості і надмірній дратівливості, яка спостерігається при відміні наркостимуляторів. Клінічні дослідження показали, що тирозинові добавки допомагають контролювати депресію і тривогу, непіддатливі лікуванню медикаментами, а також дають можливість пацієнтам, приймаючим амфетаміни (для підйому настрою або зниження ваги), зменшити їх дози до мінімальних.

  У спортивній практиці добавки тирозину застосовуються для стимуляції діяльності головного мозку і центральної нервової системи за рахунок позитивної дії на швидкість синтезу нейронами мозку антидепресантів — допаміну і норепінефріну. Тирозин знімає нервову перевтому, підвищує здібність до концентрації, позитивно впливає на швидкісні якості спортсмена.

  Біологічна дія тирозину:

  • стреспротекторна,
  • психостимулююча,
  • протиалергічна,
  • антидепресантна,
  • регулююча функції щитовидної залози і надниркових,
  • нормалізуюча — знижений артеріальний тиск,
  • пригнічуюча апетит,
  • поліпшуюча інтелектуальні функції.

  Рекомендації щодо вживання:

  • нормалізація роботи щитовидної залози, покращення функцій надниркових залоз;
  • зменшення відкладення жиру;
  • допомагає організму протистояти стресу;
  • покращення настрою.

  Спосіб застосування та дози:

  Дорослим та дітям з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день до їжі. Курс прийому 3–4 тижні. Повторний прийом можливий через місяць.

  Протипоказання:

  Заборонено вживати особам, що приймають антидепресанти; вагітним жінкам; при шизофренії; з обережністю застосовувати при підвищеному артеріальному тиску.

  Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

  Не є лікарським засобом.

  Форма випуску:

  Капсули. Кількість вказана на упаковці.

  Умови зберігання:

  Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 градусів .

  Термін придатності:

  24 місяці від дати виготовлення.

  Діагнози, при яких застосовують L-ТИРОЗИН

  Дата додавання: 13.11.2019 р.
  © Компендиум 2019

  Ціни на L-ТИРОЗИН в містах України

  Дніпро 85.96 грн./уп.

  «АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, просп. Яворницького Дмитра, 10082.02 грн./уп.

  Київ 115.46 грн./уп.

  «АПТЕКА TAS» Київ, вул. Антоновича, 47А, тел.: +380445205050106.15 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko