ОКО-ХЕЛС капсули №30

Ціни в Київ
від 198,00 грн
В 293 аптеках
Знайти в аптеках
Характеристики
Форма випуску
Капсули
Умови продажу
Без рецепта
Кількість штук в упаковці
30 шт.
ОКО-ХЕЛС інструкція із застосування
Склад

1 капсула містить:

  • Вітамін А – 1250 М.О;
  • Бета-каротин – 2500 М.О;
  • Вітамін Е – (D-альфа Токоферол ацетат) 50 М.О.;
  • Вітамін С – 62,5 мг;
  • Ліпоєва кислота – 6,25 мг;
  • Екстракт чорниці – 50 мг;
  • Екстракт очанки лікарської – 15 мг; 
  • Екстракт лютеїну 7,5 % – 50 мг; 
  • Екстракт лікопену 10 % – 7,5 мг; 
  • L – гліцин – 15 мг; 
  • L – таурин-150 мг; 
  • Цистеїн – 65 мг; 
  • Кверцетин-75 мг; 
  • Екстракт зеаксантину 5% -3 мг. 
  • Додаткові інгредієнти: целюлоза – 165 мг, желатин – 120 мг, стеарат магнію – 10 мг, двоокис кремнію – 5 мг.

Комплексний препарат натурального походження на основі екстрактів лікарських рослин, вітамінів та амінокислот для покращення зору, особливо при систематичній роботі за комп’ютером та при використанні контактних лінз.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ОЧЕЙ

Для підтримки функції зору нам потрібно багато речовин. Наприклад, бета-каротин, лікопен, лютеїн, екстракт чорниці, таурин та інші. Особливо необхідний очам лютеїн. Його роль в захисті зору відкрита не так давно, але вже визнана всіма офтальмологами світу. Очі, як і інші органи і тканини схильні до впливу вільних радикалів і потребують захисту.

Антиоксиданти – це з’єднання, які захищають клітинні мембрани і інші структури від шкідливої дії вільних радикалів.

Лютеїн і зеаксантин кращі антиоксиданти для запобігання катаракти (помутніння кришталика) і віковій дегенерації жовтої плями. Вважається, що лютеїн і зеаксантин сприяють зниженню ризику виникнення вікової дегенерації жовтої плями і захищають очі, принаймні, двома способами. Обидва каротиноїди потрапляють з їжею в кров’яне русло і зрештою накопичуються в очній тканині (в області жовтого тіла). Слід зазначити, що зі всіх каротиноїдів лише лютеїн і зеаксантин накопичуються в очній тканині. Якщо ці каротиноїди представлені в достатній кількості, то вони допоможуть звести до мінімуму пошкодження, що спричинене вільними радикалами і захистити очі від шкідливої дії. У зв’язку з тим, що очна тканина постійно піддається потужній дії ультрафіолетових променів, достатній вжиток лютеїну з їжею є заставою того, що вона буде надійно захищена. Якщо лютеїн потрапляє в організм лише з їжею, то зеаксантин може вироблятися в очній тканині з лютеїну.

Лютеїн міститься в: кукурудзі, ківі, яєчному жовтку, гарбузі, шпинаті, червоному винограді, селері, горосі, зеленому перці, огірках, зелених бобах.

Зеаксантин міститься в: помаранчевому перці, яєчному жовтку, кукурудзі, апельсинах, манго, червоному винограду, персиках. Проте, для забезпечення добової потреби в лютеїні, людині доведеться харчуватися виключно продуктами, що містять достатню кількість лютеїну, що неможливе ні з економічної точки зору, з точки зору збалансованого харчування.

Цистеїн є замінимою кислотою, противокатарактним засобом. Нормалізує обмін речовин в кришталику ока. Цистеїн може синтезуватися в організмі з використанням метіоніну. За відсутності метіоніну або при порушенні перетворення метіоніну в цистеїн недолік цієї кислоти може призвести до порушення обмінних процесів в організмі, зокрема обміну речовин в кришталику ока, а зміни, що відбуваються при катаракті, пов’язані з порушенням концентрації цієї амінокислоти в кришталику.

Очанка лікарська (рослина) володіє болезаспокійливою, протизапальною, антисептичною дією, заспокоює кон’юнктиву. У медицині використовується для лікування хвороб очей: дегенеративно-дистрофічні процеси оболонки ока, кон’юнктивіти, блефарит, катаракта, глаукома, запалення слізних мішечків, ячмінь, помутніння рогівки, риніт, будь-які форми запалення, для підвищення гостроти зору. Механізм дії цієї рослини вивчений не до кінця. Застосовують як всередину, так і зовнішньо для полегшення болю та при запальних процесах в органах зору.

Ліпоєва кислота синтезується в організмі людини та відіграє велику роль в обміні речовин в організмі, а також необхідна для попередження дегенерації жовтої плями сітківки ока, покращує функції зору. По біохімічних властивостях наближається до вітамінів групи В. Володіє антиоксидантними, гепатопротективними, гіполіпідемічними, гіпохолестеринемічними та дезінтоксікаційними властивостями.

Лікопін відноситься до сімейства каротиноїдів, які в комбінації діють як антиоксиданти, детоксиканти на ферментативному рівні, протектори рецепторів гормонів.

Кверцетин відноситься до розряду біофлавоноїдів, володіє антигістамінною дією, блокує вироблення гістаміну, серотоніну і лейкотриєнів; володіє протизапальною і протинабрякливою дією, стабілізує клітинні мембрани, знижує проникність капілярів; володіє антиоксидантною дією, блокує вільні радикали як екзогенного, так і ендогенного походження; гальмує процес старіння шкіри кліток, рогівки, міокарду. Комплекс антиоксидантів сприяє нормалізації внутрішньоочного тиску.

L-таурін – сірковмісна амінокислота – покращує енергетику кліток, структуру і функції клітинних мембран; стимулює репаративні процеси при захворюваннях, що супроводжуються порушенням обміну в тканинах ока, чим сприяє профілактиці катаракти і вікової дегенерації жовтої плями.

L-гліцин бере участь в синтезі нуклеїнових кислот, глютатіону (захищає від вільних радикалів), жовчних кислот, попередника гема в молекулі гемоглобіну; у складі гипурової кислоти бере участь в реакціях дезінтоксикації. Необхідний центральній нервовій системі (володіє антистресовою, ноотропною, седативною та протисудомною дією, зменшує дратівливість). Підсилює основний обмін, уповільнює процес дегенерації м’язів (оскільки є джерелом креатину), сприяє відновленню пошкоджених тканин.

Екстракт чорниці використовувався не одне століття як очні ліки в Європі і Південній Америці. Активним компонентом плоду чорниці є антацианіди, що відносяться до флавоноїдів і служать антиоксидантами. В основному ці речовини укріплюють тонкі судини, що забезпечують живлення м’язів і нервів ока шляхом зменшення їх проникності, таким чином, обмежуючи пошкодження цих судин. Чорниця сприяє також регенерації пурпурного пігменту сітківки (родопсину), необхідного для акомодації ока при слабкому освітленні, наприклад у сутінках або вночі. Крім того, ці речовини здатні руйнувати вільні радикали.

Вітамін А (ретинол) бере участь у утворенні родопсину, який необхідний для органів зору в умовах недостатній освітленості. Призначають при кератитах, ксерозі, кератомаляції, опіках очей, блефаритах, рецидивних ячменях, дегенераціях сітківки, атрофії зорового нерва.

Фізіологічна роль вітаміну А полягає головним чином у його здатності підвищувати опір організму до інфекцій, забезпечити нормальну діяльність шкіри та слизистої оболонки і приймати участь у зоровому процесі. При недоліку у харчуванні вітаміну А або кератину виникає ряд хвороб лих станів: гемаролопія, ксерофтальмія, розм’якшення, виразкування роз’ятрення та проривання роговиці.

Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в синтезі колагену, нормалізації проникності капілярів, життєдіяльності кришталика. У очній практиці застосовують при короткозорості, патології судин очей, герпетичних кератитах, дегенеративних процесах рогівки, опіках, початковій катаракті.

ОКО-ХЕЛС - натуральний комплекс для поліпшення зору на основі лікарських трав, вітамінів, амінокислот і антиоксидантів.

Форма випуску

30 капсул.

ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім.. акад.. Л.І.Медведя МОЗ України № 3/8-2675-64399 Е від 29.05.2017 р.