0
UA | RU

Інулін-Нутрімед® (Inulin-Nutrimed®)

Склад і форма випуску

1 капсула масою 500 мг (mg) ± 5% містить: активний інгредієнт: екстракт з коренів цикорію (Cichorium intybus) — 500 мг (mg);
допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули)..

Характеристика

Інулін-Нутрімед фруктоолігосахарид (складний вуглевод рослинного походження), що виробляється зі свіжих коренів цикорію за власною патентованою технологією Нутрімед. Завдяки цьому вдається отримати інулін з розгалуженою молекулярною структурою, який характеризується посиленими властивостями. Інулін є пребіотиком, тобто вибірково ферментується, сприяє специфічним змінам у складі та/або активності мікробіому кишечнику, що приносить користь людині.

Інулін-Нутрімед проявляє свої функціональні властивості в товстому кишечнику, де повністю засвоюється мікрофлорою, головним чином біфідобактеріями та лактобактеріями. У процесі метаболізму інуліну мікробіомом кишечнику утворюються ендогенні коротколанцюгові жирні кислоти (головним чином масляна), що виявляють багатоцільові протекторні властивості щодо ШКТ.

Інулін-Нутрімед вибірково сприяє розмноженню та активному росту нормальної мікрофлори кишечника, підвищуючи її детоксикаційні властивості, перешкоджає розвитку патогенних мікроорганізмів.

Завдяки вживанню Інулін-Нутрімед підвищується здатність мікробіому кишечнику підтримувати всі види обміну речовин в організмі та всі функції ШКТ (моторну, секреторну, всмоктувальну, екскреторну, імунну). На цьому фоні покращується стан шкіри, нормалізується рівень ліпідів та ХС, знижується апетит.

В клінічних дослідженнях доведено ефективність Інулін-Нутрімед при цукровому діабеті ІІ типу та метаболічному синдромі. Комплексні та багатогранні властивості інуліну дозволяють не тільки знизити рівень глюкози (не викликаючи гіпоглікемії), а й покращити показники ліпідного профілю, зменшити масу тіла, тим самим запобігти розвитку судинних ускладнень при цукровому діабеті ІІ типу та метаболічному синдромі.

На початку захворювання регулярне вживання Інулін-Нутрімед дозволяє тривалий час не застосовувати синтетичні цукрознижувальні препарати, на пізніх стадіях Інулін-Нутрімед дозволяє знизити дозу основного цукрознижувального препарату.

Рекомендації по вживанню

Інулін-Нутрімед — додаткове джерело природного інуліну. У якості пребіотика сприяє травленню та нормалізації функціонування товстого кишечнику, покращує і стабілізує склад кишкової мікрофлори, зокрема біфідобактерій. Інулін-Нутрімед сприяє зниженню рівня глюкози в крові, нормалізації показників вуглеводного та ліпідного обмінів, запобігає виникненню судинних ускладнень при цукровому діабеті ІІ типу та метаболічному синдромі. Завдяки нормалізації ліпідного та вуглеводного обмінів сприяє зменшенню маси тіла в осіб, що її контролюють. Сприяє засвоєнню кальцію організмом.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим по 1–2 капсули 2–3 рази на добу за 15 хв до їди, запиваючи достатньою кількістю води. Термін вживання становить від 1 до 3 міс.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

вагітність, період годування грудьми, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Особливості застосування

не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці за температури 4–25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Інструкція
Дата додавання: 14.09.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують Інулін-Нутрімед

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko