Все аптеки Украины

ЗАСІБ ДЛЯ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ ЛАКТАЦИД® ФАРМА ЗВОЛОЖУЮЧИЙ флакон 250 мл з дозатором Лікарський препарат

  • Інструкція
  • Про препарат
  • Ціни
  • Карта
ЗАСІБ ДЛЯ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ ЛАКТАЦИД® ФАРМА ЗВОЛОЖУЮЧИЙ

Лактацид засіб для інтимної гігієни інструкція із застосування

Характеристика

Лактацид сприяє підтримці та відновленню природної мікрофлори інтимної зони. В асортименті Лактацид представлені різноманітні засоби для різних потреб.
Лактацид Фарма Лагідний — це спеціальний засіб для чутливої та схильної до подразнень шкіри інтимної зони. Завдяки збалансованому рівню pH і формулі, що збагачена натуральною L-молочною кислотою, ідеально підходить для щоденного використання.
Лактацид Фарма Зволожуючий забезпечує живлення та зволоження завдяки унікальній формулі L2G-комплексTM. Допомагає відновити та зміцнити природний гідроліпідний бар’єр шкіри інтимної зони.
Лактацид Фарма Заспокійливий усуває симптоми вагінального дискомфорту, такі як почервоніння, подразнення, свербіж, печіння. Збагачений екстрактом блакитної маргаритки та бісабололом, які делікатно очищують інтимну зону від подразнювальних виділень і заспокійливо діють на запалену слизову оболонку.
Лактацид для дівчат — надзвичайно ніжний гель для чутливої інтимної зони маленьких дівчаток віком від 3 років. Забезпечує м’яке очищення, а його склад особливо підходить для чутливої шкіри: органічна L-молочна кислота, екстракт персика та алое допомагають зволожити, заспокоїти шкіру, а також зменшити та попередити подразнення; гіпоалергенний, не містить парабенів, спирту, барвників та мила; має ніжний фруктовий аромат та м’яку текстуру, легко змивається.
Лактацид Фарма Антибактеріальний підвищує природний захисний рівень інтимної мікрофлори. Містить натуральні антибактеріальні інгредієнти, які пригнічують ріст бактерій і захищають від інфекцій і неприємного запаху.
Лактацид Фарма Протигрибковий допомагає полегшити дискомфорт (свербіж, печіння, подразнення), який викликаний грибковими інфекціями. Спеціально розроблений з легким лужним рН, щоб послабити розмноження дріжджових організмів.
Лактацид Ніжна олія збагачений екстрактами природних олій та спеціально розроблений для поєднання делікатного м’якого очищення інтимної зони та зволоження шкіри. Екстрам’яка формула забезпечує тривале відчуття зволоження (до 8 год) та мякості; підтримує природній бар’єр інтимної зони.

Рекомендації по використанню

Лактацид застосовується тільки для гігієни інтимної зони. Засоби Лактацид мають адаптований рівень рН, який підтримує природну кислотність інтимної мікрофлори. Крім того, вони дуже м’які та не містять мила, а тому підходять для щоденного застосування.
Лактацид Фарма Лагідний можна використовувати щодня, особливо рекомендований для чутливої та подразненої шкіри.
Лактацид Фарма Зволожуючий призначений для використання під час і після менопаузи або в разі сухості в інтимній зоні під час вагітності, застосування деяких медичних препаратів тощо.
Лактацид Фарма Заспокійливий призначений для використання в якості допоміжного засобу при лікуванні вагінальних інфекцій. Очищує інтимну зону від подразнювальних виділень і заспокійливо діє на запалену слизову оболонку.
Лактацид для дівчат використовують у дівчат віком від 3 років і до першої менструації.
Лактацид Фарма Антибактеріальний спеціально призначений для використання під час вагітності, післяпологового періоду та менструації. Також можна використовувати в ситуаціях підвищеного ризику, наприклад при заняттях спортом і плаванні, носінні тісного одягу тощо.
Лактацид Фарма Протигрибковий призначений для використання в якості запобігання або як допоміжний засіб в лікуванні вульвовагінальних мікозів.
Лактацид Ніжна олія — засіб для екстрам’якого очищення інтимної зони. Призначений для щоденного використання.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °C.