Протизапальний препарат
при запальних процесах будь-якої локалізації*

ТРАУМЕЛЬ С (TRAUMEEL® S)

Склад і форма випуску

ТРАУМЕЛЬ С
таблетки контейнер, № 50
Achillea millefolium D3
15 мг
Aconitum napellus D3
30 мг
Arnica montana D2
15 мг
Atropa Belladonna D4
75 мг
Bellis perennis D2
6 мг
Calendula officinalis D2
15 мг
Echinacea D2
6 мг
Echinacea purpurea D2
6 мг
Hamamelis virginiana D2
15 мг
Hepar sulfuris D8
30 мг
Hypericum perforatum D2
3 мг
Matricaria recutita D3
24 мг
Mercurius solubilis Hahnemanni D8
30 мг
Symphytum officinale D8
24 мг
№ UA/5934/02/01 від 29.11.2017
Ch
розчин для ін'єкцій ампула 2.2 мл, № 5, 100
Achillea millefolium D3
2,2 мг/2,2 мл
Aconitum napellus D2
1,32 мг/2,2 мл
Arnica montana D2
2,2 мг/2,2 мл
Atropa Belladonna D2
2,2 мг/2,2 мл
Bellis perennis D2
1,1 мг/2,2 мл
Calendula officinalis D2
2,2 мг/2,2 мл
Echinacea D2
0,55 мг/2,2 мл
Echinacea purpurea D2
0,55 мг/2,2 мл
Hamamelis virginiana D1
0,22 мг/2,2 мл
Hepar sulfuris D6
2,2 мг/2,2 мл
Hypericum perforatum D2
0,66 мг/2,2 мл
Matricaria recutita D3
2,2 мг/2,2 мл
Mercurius solubilis Hahnemanni D6
1,1 мг/2,2 мл
Symphytum officinale D6
2,2 мг/2,2 мл
№ UA/5934/03/01 від 29.11.2017
Ch За рецептом
мазь туба 50 г, № 1
100 г препарату містять:
Achillea millefolium D0 − 0,09 г;
Aconitum napellus D1 − 0,05 г;
Arnica montana D3 − 1,5 г;
Atropa bella-donna D1 − 0,05 г;
Bellis perennis D0 − 0,1 г;
Calendula officinalis D0 − 0,45 г;
Echinacea D0 − 0,15 г;
Echinacea purpurea D0 − 0,15 г;
Hamamelis virginiana D0 − 0,45 г;
Hepar sulfuris D6 − 0,025 г;
Hypericum perforatum D6 − 0,09 г;
Matricaria recutita D0 − 0,15 г;
Mercurius solubilis Hahnemanni D6 − 0,04 г;
Symphytum officinale D4 − 0,1 г.
№ UA/5934/01/01 від 19.05.2017
Ch
ТРАУМЕЛЬ С ГЕЛЬ
гель туба 50 г, № 1
100 г препарату містять:
Achillea millefolium D0 − 0,09 г;
Aconitum napellus D1 − 0,05 г;
Arnica montana D3 − 1,5 г;
Atropa bella-donna D1 − 0,05 г;
Bellis perennis D0 − 0,1 г;
Calendula officinalis D0 − 0,45 г;
Echinacea D0 − 0,15 г;
Echinacea purpurea D0 − 0,15 г;
Hamamelis virginiana D0 − 0,45 г;
Hepar sulfuris D6 − 0,025 г;
Hypericum perforatum D6 − 0,09 г;
Matricaria recutita D0 − 0,15 г;
Mercurius solubilis Hahnemanni D6 − 0,04 г;
Symphytum officinale D4 − 0,1 г..
№ UA/5934/04/01 від 12.06.2017
Ch

Фармакологічні властивості

препарат чинить протизапальну, аналгетичну, протиексудативну, імунокоригуючу, репаративну дію, яка базується на активації захисних сил організму та нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, що входять до складу препарату.

Показання ТРАУМЕЛЬ С

таблетки, р-н для ін’єкцій

У комплексній терапії при таких захворюваннях і станах: пошкодження тканин при травмах (спортивних, побутових) у вигляді забитих місць, розтягнень, вивихів, гематом, переломів кісток та суглобів; струс головного мозку. Гострі та хронічні запальні захворювання опорно-рухового апарату (тендовагініт, плечолопатковий періартрит, бурсит, артрит тазостегнового, колінного суглобів і суглобів стоп та кистей рук), зубощелепного апарату (періодонтит, пародонтит, гінгівіт); остеохондроз.

Мазь

Спортивні та побутові травми (розтягнення, вивих, гематома, гемартроз, перелом), пологові травми. Запальні, мікротравматичні та дегенеративні процеси опорно-рухового апарату (тендовагініт, плечолопатковий періартрит, бурсит, артрит тазостегнового, колінного суглобів і суглобів стопи та кисті). Запальні процеси шкіри.

Гель

Для тимчасового полегшення болю в суглобах; при симптомах, пов’язаних з травмами (спортивні травми, розтягнення зв’язок, гематоми); для лікування запальних процесів опорно-рухового апарату та шкіри (наприклад «тенісний» лікоть).

Застосування ТРАУМЕЛЬ С

таблетки

Разова доза: дорослим та дітям віком від 12 років — 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування); дітям віком до 12 років — 1 таблетку розтерти в порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайних ложки) кип’яченої води кімнатної температури; приймати разову вікову дозу: дітям віком до 1 року — 1 чайна ложка, дітям віком від 1 до 6 років — 2 чайних ложки, дітям віком від 6 до 12 років — 3 чайних ложки (залишки розчину зберігати в захищеному від світла місці при кімнатній температурі не більше однієї доби). Разову вікову дозу приймати 3 рази на добу за 15–20 хв до або через 1 год після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні 15 хв протягом перших 2 год. Далі перейти на прийом 3 рази на добу.

Курс лікування — 2–4 тиж.

Р-н для ін’єкцій

Разова доза: дорослим і дітям від 12 років — 2,2 мл, дітям віком до 1 року — 0,4 мл, від 1 до 3 років — 0,6 мл, від 3 до 6 років — 1 мл, від 6 до 12 років — 1,5 мл. Застосовувати разову дозу 1–3 рази на тиждень.

Застосовувати разову дозу у вигляді в/м, п/ш, внутрішньошкірних, а за необхідності — в/в (струминно), внутрішньо-, навколосуглобових ін’єкцій, а також ін’єкцій в акупунктурні точки.

Курс лікування — 2–4 тиж.

Мазь

Дорослим та дітям від народження наносити тонким шаром на місце травми чи запалення 2–3 рази на добу. При гострих травмах — до 5–6 разів на добу. Мазь можна втирати легкими рухами чи накладати під пов’язку. Можна вводити з фонофорезом.

Курс лікування — 2–4 тиж.

Траумель С гель

Дорослим та дітям від народження гель наносити тонким шаром на уражені ділянки 1–2 рази на добу або, у разі необхідності, частіше. Зазвичай 1 см Траумель С гелю покриває приблизно поверхню 10×10 см (10 см2).

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від ефективності терапії. Середній період лікування становить 10 днів.

Протипоказання

підвищена чутливість до активних компонентів або допоміжних речовин препарату, до арніки, ромашки, деревію або до інших рослин родини айстрових (складноцвітих).

Протипоказанням до застосування препарату Траумель С таблетки та р-н для ін’єкцій є також туберкульоз, лейкемія, запальні захворювання сполучних тканин (колагенові хвороби), аутоімунні захворювання, розсіяний склероз, захворювання системи крові, СНІД, ВІЛ-інфекції, імуносупресія або імунодефіцит різної етіології та інші хронічні вірусні захворювання.

Побічна дія

таблетки: препарат зазвичай добре переноситься, але у дуже рідкісних випадках в осіб із підвищеною чутливістю до рослин родини складноцвітих (наприклад Arnica, Calendula, Achillea millefolium) або до інших компонентів препарату можуть виникати гіперсалівація, алергічні реакції, у тому числі почервоніння, набряки, висипи, свербіж, кропив’янка — у такому випадку застосування препарату необхідно припинити.

Після застосування препаратів, що містять екстракти Echinacea, спостерігалися реакції з боку травного тракту (у т. ч. нудота, біль у животі); менструальні розлади; акне, кропив’янка; збудження, порушення сну; висипання на шкірі, свербіж, у поодиноких випадках — набряк обличчя, утруднене дихання (задишка), запаморочення та зниження артеріального тиску.

Р-н для ін’єкцій: препарат зазвичай добре переноситься, але у дуже рідкісних випадках в осіб із підвищеною чутливістю до рослин родини складноцвітих (наприклад Arnica, Chamomilla, Achillea millefolium) можуть спостерігатися реакції гіперчутливості (до анафілактичної реакції). Тимчасово можуть виникати реакції у місці ін’єкції, у тому числі почервоніння, набряк та біль. У поодиноких випадках можуть виникати гіперсалівація; алергічні реакції, у тому числі почервоніння, набряки, висипи, свербіж, кропив’янка — у такому випадку застосування препарату необхідно припинити.

Після застосування препаратів, що містять екстракти Echinacea, спостерігалися реакції з боку травного тракту (у т. ч. нудота, біль у животі); менструальні розлади; акне, висипання на шкірі, свербіж, кропив’янка; збудження, порушення сну; у поодиноких випадках — набряк обличчя, утруднене дихання (задишка), запаморочення та зниження артеріального тиску.

Мазь: у дуже поодиноких випадках можуть спостерігатися реакції гіперчутливості або місцеві алергічні реакції (шкірні висипання, кропив’янка, запалення шкіри, почервоніння, опухлість та свербіж), у випадку яких застосування препарату необхідно припинити. Цетилстеариловий спирт може спричинити місцеві шкірні реакції (контактний дерматит).

Гель: зрідка можуть спостерігатися реакції гіперчутливості або місцеві алергічні реакції (шкірні висипання, кропив’янка, запалення шкіри, почервоніння, набрякання чи свербіж), у випадку яких застосування препарату необхідно припинити.

Особливості застосування

якщо симптоми не зникають або стан погіршується, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Траумель С, таблетки, містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Мазь, гель: не наносити на ділянки великої площі.

Після нанесення мазі помити руки для уникнення контакту з очима, слизовими оболонками, відкритими ранами або пошкодженими ділянками шкіри.

Застосування у період вагітності або годування грудьми. Токсичність гомеопатично розведених речовин, що входять до складу лікарського засобу при застосуванні у період вагітності та годування грудьми, не встановлена.

Про жодні небажані реакції не повідомлялося.

Питання про доцільність застосування препарату у вагітних та жінок, які годують грудьми, вирішує лікар індивідуально з урахуванням користі/ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами

Таблетки, р-н для ін’єкцій: не впливає. Мазь, гель: невідома.

Діти. Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

таблетки, р-н для ін’єкцій: сумісний з іншими лікарськими засобами.

Мазь, гель: випадки взаємодії невідомі.

Передозування

таблетки, р-н для ін’єкцій: не відзначалося. Можливе посилення побічних реакцій.

Мазь, гель: не відзначалося.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Траумель С гель — при температурі не вище 30 °С.

Актуальна інформація

ТРАУМЕЛЬ С/ТРАУМЕЛЬ С ГЕЛЬ

  • має здатність запобігати розвитку бактеріальних ускладнень*
  • має виражений імуномодулюючий ефект*
  • застосовується в комплексній терапії ерадикації Н.р.-інфекції**
  • при запальних процесах дихальної системи (бронхіти, пневмонії, хронічні неспецифічні захворювання легень (ХНЗЛ)***
  • для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень***
  • лікування гострого та хронічного отиту, запалення придаткових пазух носа***
  • для лікування екземи, нейродерміту, попрілостей***
Дата додавання: 08.04.2021 р.
© Компендіум 2021

Інструкція МОЗ

Діагнози, при яких застосовують ТРАУМЕЛЬ С

Біль у нижній частині спини МКХ M54.5
Вальгусна деформація МКХ M21.0
Варусна деформація МКХ M21.1
Вивих зап'ястка МКХ S63.0
Гонартроз неуточнений МКХ M17.9
Забій гомілковостопного суглоба МКХ S90.0
Запальні спондилопатії МКХ M46.9
Інший первинний гонартроз МКХ M17.1
Інші ураження плеча МКХ M75.8
Інші уточнені ураження головного мозку МКХ G93.8
Кривошея МКХ M43.6
Необструктивний хронічний пієлонефрит, пов'язаний з рефлюксом МКХ N11.0
Нестійке стегно МКХ Q65.6
Пневмонія, викликана Streptococcus pneumoniae МКХ J13
Радикулопатія МКХ M54.1
Ураження міжхребцевих дисків поперекового та інших відділів з радикулопатією МКХ M51.1
Ураження підшлункової залози при інших хворобах МКХ K87.1
Хронічний сальпінгоофорит МКХ N70.1
Черепно-мозкова травма МКХ S06.0
Юнацький ідіопатичний сколіоз МКХ M41.1

Ціни на ТРАУМЕЛЬ С в містах України

Вінниця 417.96 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 62, тел.: +380932268083379.90 грн./уп.

Дніпро 410.66 грн./уп.

«НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК» Дніпро, вул. Петрова Комбрига, 6, тел.: +380633606736215.00 грн./уп.

Житомир 417.46 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Шухевича Романа, 9, тел.: +380412555057363.90 грн./уп.

Запоріжжя 405.37 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Запоріжжя, вул. Ентузіастів, 2, тел.: +380677426471377.99 грн./уп.

Івано-Франківск 415.63 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Тичини Павла, 1, тел.: +380342730623376.90 грн./уп.

Київ 417.88 грн./уп.

«АПТЕКА TAS» Київ, вул. Бажова, 15/20, тел.: +380442474701379.33 грн./уп.

Кропивницький 410.94 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Кропивницький, вул. Добровольского, 22Г, тел.: +380677076971381.99 грн./уп.

Луцьк 414.31 грн./уп.

«ВОЛИНЬФАРМ» Боратин, вул. Центральна, 25А, тел.: +380504310857317.03 грн./уп.

Львів 418.34 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, просп. Червоної Калини, 42, тел.: +380322210002378.90 грн./уп.

Миколаїв 415.42 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Велика Морська, 21, тел.: +380512377404382.90 грн./уп.

Одеса 433.09 грн./уп.

«ПОЛІМЕД» Лиманка, ж/м Радужный, 23, тел.: +380487107565379.90 грн./уп.

Полтава 417.27 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Чураївни, 3/2, тел.: +380631867589386.90 грн./уп.

Рівне 417.09 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Відінська, 40, тел.: +380362636888388.90 грн./уп.

Суми 408.26 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Харківська, 32376.90 грн./уп.

Тернопіль 414.25 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, вул. Тарнавського Генерала, 32371.90 грн./уп.

Ужгород 422.41 грн./уп.

«АПТЕКА КОПІЙКА» Ужгород, вул. Грушевського Михайла, 65, тел.: +380312662003395.20 грн./уп.

Харків 424.26 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Харків, шосе Салтівське, 262Б366.99 грн./уп.

Херсон 412.79 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Херсон, вул. Мира, 10368.99 грн./уп.

Хмельницький 419.82 грн./уп.

«D.S.» Хмельницький, вул. Шевченка Тараса, 62, тел.: +380800302060382.23 грн./уп.

Черкаси 415.15 грн./уп.

«ВІТАМІН» Черкаси, просп. Хіміків, 30/4А389.66 грн./уп.

Чернігів 406.88 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Незалежності, 56, тел.: +380462617600378.90 грн./уп.

Чернівці 417.52 грн./уп.

«D.S.» Чернівці, вул. Комарова, 11, тел.: +380800302060388.23 грн./уп.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko