Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиТазалок™ (Tazalok)

Тазалок™ (Tazalok)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Тазалок™ (Tazalok)

Форми випуску та упаковки

Тазалок™ краплі оральні, розчин від Универсальное агентство "Про-фарма"
Флакон, №1
від 316,86 грн
Тазалок™ краплі оральні, розчин від Универсальное агентство "Про-фарма"
Флакон, №1
від 234,96 грн
Тазалок™ краплі оральні, розчин від Универсальное агентство "Про-фарма"
Флакон, №3
від 1025,30 грн
Тазалок™ краплі оральні, розчин від Универсальное агентство "Про-фарма"
Флакон, №1
від 494,00 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Лікарські засоби
G02C X10** Інші
Форми випуску за NFC
DGB Краплі

діючі речовини:

10 мл препарату містить настойку суміші лікарської рослинної сировини (1:10): коренів лабазнику шестипелюсткового (Filipendula vulgaris Moench) — 0,28 г, коренів петрушки кучерявої свіжих (Petroselini radix) — 0,225 г, коренів селери свіжих (Apiumi radix) — 0,17 г, трави підмареннику справжнього (Galii herba) — 0,135 г, трави льонку звичайного (Linariae herba) — 0,11 г, квіток нагідок (Flores Calendulae) — 0,08 г (екстрагент — етанол 40%).

Краплі оральні, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від світло-коричневого до коричневого кольору зі специфічним запахом.

Під час зберігання допускається утворення осаду.

Засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТХ G02СX.

Фармакодинаміка.

Рослинний негормональний препарат з комплексною дією, зумовленою синергічними ефектами компонентів, що входять до складу препарату та виявляють гормонорегулюючу, антипроліферативну, протизапальну, седативну та загальнозміцнювальну дію. Флавоноїди біологічно активних речовин препарату Тазалок™ за своєю структурою подібні до ендогенного естрогену, але не проявляють естрогеноподібної активності, вони мають можливість конкурентно зв’язуватися з рецепторами естрогенів (андрогенів) при надлишку самих естрогенів (андрогенів) чи рецепторів до них в органах-мішенях, змінюють активність ферментів ароматазної системи, перешкоджаючи конверсії андрогенів у естрогени. Таким чином, Тазалок™ проявляє селективну антиестрогенну активність, сприяє ритмічному продукуванню і нормалізації співвідношення гонадотропних гормонів, зниженню рівня пролактину та підвищенню рівня прогестерону, усуває дисбаланс між естрадіолом і прогестероном, нормалізує другу фазу менструального циклу. Має виражений вплив на залозисту тканину та стромальні елементи молочних залоз, яєчників та матки, проявляє антипроліферативні та протизапальні властивості, запобігає розвитку диспластичних процесів у цих тканинах. При полікістозному ураженні яєчників сприяє розм’якшенню капсули кісти, зменшенню її напруження за рахунок резорбтивної дії, посиленню функції неушкодженої частини яєчника. Сприяє активній резорбції вмісту кіст, розсмоктуванню безболісних щільних вузлів у молочних залозах, зменшує реакцію молочних залоз на фази менструального циклу. Проявляє спазмолітичні властивості, болезаспокійливу та заспокійливу дію. Біологічно активні молекули препарату Тазалок™ мають здатність індукувати та посилювати апоптоз, блокувати дію ростових факторів, пригінчувати ангіогенез.

Фармакокінетика.

Дані щодо фармакокінетики відсутні.

Порушення менструального циклу; передменструальний синдром; альгодисменорея; дисменорея; фіброзно-кістозна мастопатія; ретенційні кісти яєчників. У складі комплексної терапії застосовують при гіперплазії ендометрія, фіброміомі матки, ендометріозі; синдромі полікістозних яєчників.

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

У разі необхідності прийому будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікаря.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Не впливає.

30–40 крапель препарату розвести в ½ склянки кип’яченої води кімнатної температури. Приймати за 30 хв до їди 3 рази на добу. Тазалок™ слід приймати не менше 3 місяців, без перерви на період менструації. Добову дозу можна розподілити на 2 прийоми. Якщо після припинення прийому скарги поновлюються, терапію слід продовжити після консультації з лікарем.

Не слід застосовувати препарат дітям, оскільки ефективність і безпека застосування препарату не встановлені.

Випадки передозування препарату малоймовірні. Однак можливе виникнення порушень з боку серцево-судинної системи. Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля, симптоматична терапія.

З боку шкіри іноді можуть виникати реакції підвищеної чутливості, алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, гіперемію, свербіж, набрякання шкіри, інфільтровані гіперемовані плями.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

2,5 року.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

По 50 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

По 100 мл у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці. По 2 або 3 флакони у картонній коробці із роздільною вставкою.

Без рецепта.

Др. Густав Кляйн ГмбХ & Ко. КГ.

Dr. Gustav Klein GmbH & Cо. KG.

Штайненфельд 3, 77736 Целль ам Хармерсбах, Німеччина.

Steinenfeld 3, 77736, Zell am Harmersbach, Germany.

ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО «ПРО-ФАРМА».

Коментарі (1)
Алексей Музыченко
25.02.2021 00:00

В справочнику «Компендіум» 2017 року по препарату ТАЗАЛОК™ (TAZALOK) була представлена наступна інформація

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Препарат Тазалок це препарат рослинного походження з комплексною дією, зумовленою синергічними ефектами активних компонентів, які входять до складу препарату. Ці компоненти здійснюють гормонорегулючу, антипроліферативну, протизапальну, седативну та загальнозміцнюючу дію. Флавоноїди активних компонентів препарату Тазалок структуроно подібні ендогенному естрогену, але без естрогеноподібної активності. Вони можуть конкуренто зв’язуватися з естрогеновими рецепторами (андрогеновими) при надлишку естрогенів (андрогенів) або їх рецепторів в органах-мішенях. Також ці компоненти можуть змінювати активність ферментів ароматазної системи, перешкоджаючи перетворенню андрогенів в естрогени. Таким чином, препарат Тазалок проявляє селективну антиестрогенну активність, призводить до нормалізації продукування та співвідношення гонадотропних гормонів, сприяє зниженню рівня пролактину та підвищенню рівня прогестерону, усуває дисбаланс між співвідношенням естрадіолу та прогестерону, нормалізує другу фазу менструального циклу. Препарат Тазалок має виражений вплив на залозисту тканину та стромальні елементи молочних залоз, яєчників та матки, проявляє антипроліферативні та протизапальні властивості, запобігає розвитку диспластичних процесів в цих тканинах. При полікістозному ураженні яєчників сприяє розм’якшенню капсули кісти, зменшує її напругу за рахунок резорбтивної дії, посилює функцію неушкодженої частини яєчника. Сприяє активній резорбції вмісту кіст, розсмоктуванню безболісних щільних вузлів в молочних залозах, зменшує реакцію молочних залоз на фази менструального циклу. Виявляє спазмолітичні властивості, справляє болезаспокійливу та заспокійливу дію. Біологічно активні компоненти препарату Тазалок можуть стимулювати та посилювати апоптоз, блокувати дію факторів росту, інгібувати ангіогенез.

ПОКАЗАННЯ:

препарат Тазалок показаний при слідуючих порушеннях та патологіях:
1) порушення менструального циклу;
2) передменструальний синдром;
3) альгодисменорея;
4) дисменорея;
5) фіброзно-кістозна мастопатія;
6) ретенційна кіста яєчника.
У складі комплексної терапії:
1) при гіперплазії ендометрію;
2) при фіброміомі матки;
3) при ендометріозі;
4) при синдромі полікістозних яєчників.

ЗАСТОСУВАННЯ:

від 30 до 40 крапель препарату Тазалок розвести в ½ склянки питної води. Приготований розчин приймають за 30 хв до вживання їжі 3 рази на добу. Курс лікування препаратом Тазалок — ≥3 міс. Прийом препарату Тазалок на час менструації не переривають. Також добову дозу можна розділити на 2 прийоми. Якщо після припинення прийому препарату симптоми з’являються знову, терапію можливо продовжити тільки після консультації лікаря.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу препарату.

ПОБІЧНА ДІЯ:

з боку шкіри можливі реакції підвищеної чутливості, алергічні реакції (висип на шкірі, гіперемія, свербіж, набряк, інфільтровані гіперемійовані плями).
У разі виникнення небажаних реакцій слід припинити застосування препарату і обов’язково звернутися до лікаря.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Препарат Тазалок не застосовують під час вагітності або годування груддю.
Препарат Тазалок не застосовують у дітей.
Препарат Тазалок не вливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:

у випадку необхідності застосування інших препаратів необхідно звернутися до лікаря.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:

малоймовірне, але можливе виникнення порушень з боку серцево-судинної системи. Лікування симптоматичне. Рекомендується промивання шлунка та прийом активованого вугілля.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

при температурі не вище 25 °C.