ДИФЕНІН® (DIPHENINUM®)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки 117 мг блістер в пачці, № 60Ціни в аптеках
Фенітоїн
117 мг
Допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.
№ UA/4523/01/01 від 31.03.2016 до 31.03.2021
B За рецептом

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинаміка. Фенітоїн — протисудомний засіб, що застосовується при лікуванні епілепсії. Основним місцем дії є моторна кора, де пригнічується судомна активність. Вірогідно, сприяючи відтоку натрію з нейронів, фенітоїн здатний стабілізувати поріг збудливості, спричиненої надмірною стимуляцією або екологічними змінами, що здатні зменшити мембранний градієнт натрію. Це включає в себе зменшення посттетанічного потенціювання у синапсах. Відсутність посттетанічного потенціювання запобігає поширенню епілептичного осередку на суміжні ділянки кори головного мозку. Фенітоїн знижує максимальну активність центрів мозкового ствола, відповідальних за тонічну фазу тоніко-клонічних судом (grand mal).

Фармакокінетика. При застосуванні внутрішньо, коли всмоктування характеризується варіабельністю, Cmax у плазмі крові відзначається у межах 3–12 год. Активно розподіляється у тканинах, включаючи ЦНС, проникає у спинномозкову рідину, жовч, виділяється зі слиною, шлунковим і кишковим соком, проникає у грудне молоко, сперму. Проникає крізь плаценту, при цьому концентрації лікарського засобу у плазмі крові матері та плода однакові. Зв’язування з білками плазми крові — 70–95%.

Метаболізується ферментами печінки до неактивних метаболітів, близько 5% фенітоїну у незмінній формі виділяється нирками. Т½ — близько 24 год, але залежить від дози лікарського засобу та концентрації у плазмі крові. У разі тривалого застосування повністю виводиться з плазми крові через 3 доби після припинення застосування.

ПОКАЗАННЯ

епілепсія, переважно великі епілептичні напади (grand mal). Епілептичний статус із тоніко-клонічними судомами. Лікування і профілактика епілептичних нападів у нейрохірургії.

У деяких випадках можна призначати для лікування при порушеннях серцевого ритму, зумовлених органічними ураженнями ЦНС, передозуванням серцевих глікозидів.

Як лікарський засіб другого ряду або в комбінації з карбамазепіном показаний при невралгії трійчастого нерва.

ЗАСТОСУВАННЯ

внутрішньо, під час або після їди (щоб уникнути подразнення слизової оболонки шлунка).

При епілепсії (парціальні та генералізовані тоніко-клонічні напади) разова доза для дорослих — ½–1 таблетка. Застосовувати 2–3 рази на добу. За показаннями для досягнення оптимального терапевтичного ефекту добову дозу можна доводити до 3–4 таблеток. Максимальні дози для дорослих: разова — 3 таблетки, добова — 8 таблеток.

Дітям віком від 5 до 8 років призначати по ½ таблетки 2 рази на добу, віком від 8 років — по ½–1 таблетці 2 рази на добу (із розрахунку 4–8 мг/кг маси тіла на добу).

Аритмія: дорослим — по 1 таблетці 4 рази на добу (ефект виявляється на 3-тю–5-ту добу), потім добову дозу слід знизити до 3 таблеток. Для швидкого досягнення терапевтичної концентрації (на 1-шу–2-гу добу) — по 2 таблетки 4 рази в 1-шу добу, по 1 таблетці 5 разів – на 2-гу–3-тю добу і по 1 таблетці 2–3 рази на добу — з 4-ї доби лікування.

Невралгія трійчастого нерва: по 1–3 таблетки на добу.

Діти. Лікарський засіб у цій лікарській формі застосовувати дітям віком від 5 років при епілепсії.

Дітям (особливо у період росту) рекомендується призначати Дифенін у поєднанні з вітамінами D і К, оскільки можливий розвиток остеопатій на зразок рахіту, гіпокальціємії, порушень згортання крові.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до фенітоїну або до інших компонентів лікарського засобу, а також до гідантоїнових протисудомних засобів.

Серцева недостатність, синдром Адамса — Стокса, AV-блокада II–III ступеня, синоатріальна блокада, синусова брадикардія; печінкова або ниркова недостатність, кахексія, порфірія.

З обережністю: дітям із проявом рахіту, пацієнтам літнього віку, при цукровому діабеті, при хронічних захворюваннях печінки і нирок, хронічному алкоголізмі.

Одночасне застосування фенітоїну з делавірдином протипоказане у зв’язку з потенційною можливістю втрати вірусологічної відповіді та можливого антагонізму делавірдину або ненуклеозидних інгібіторів зворотної транскриптази.

ПОБІЧНА ДІЯ

з боку нервової системи: запаморочення, минуща знервованість, тремор, парестезії, атаксія, ністагм, порушення координації рухів, сплутаність свідомості, безсоння, сонливість, головний біль, дизартрія; моторні посмикування, тремтіння, сенсорна периферична полінейропатія у пацієнтів, які отримують довгострокову терапію фенітоїном; у поодиноких випадках – периферична нейропатія, дискінезія (включаючи хорею, дистонію).

З боку ШКТ: нудота, блювання, токсичний гепатит, гіперплазія ясен, запор, ураження печінки.

З боку системи кровотворення: рідко — тромбоцитопенія, лейкопенія, гранулоцитопенія, агранулоцитоз, панцитопенія (з/без пригнічення кісткового мозку), мегалобластна анемія, макроцитоз. Можливий зв’язок між застосуванням лікарського засобу та розвитком лімфаденопатії, що включає доброякісну гіперплазію лімфатичних вузлів, псевдолімфому, лімфому і хворобу Ходжкіна.

З боку кістково-м’язової системи: укрупнення рис обличчя, потовщення губ; при тривалому застосуванні — зниження мінеральної щільності кісткової тканини (остеопенія, остеопороз, остеомаляція), переломи кісток.

Алергічні реакції: шкірний висип, гарячка; у поодиноких випадках — бульозний, пурпурний або ексфоліативний дерматит, системний червоний вовчак, синдром Стівенса — Джонсона, токсичний епідермальний некроліз; DRESS-синдром, анафілаксія. Дерматологічні прояви іноді супроводжуються скарлатиноподібними або кореподібними висипаннями.

З боку імунної системи: у поодиноких випадках можливий розвиток синдрому гіперчутливості (може включати такі симптоми, як еозинофілія, гарячка, дисфункція печінки, лімфаденопатія чи висип), вузликовий періартеріїт, зміну рівнів імуноглобулінів.

З боку печінки та гепатоцелюлярної системи: гостра печінкова недостатність.

Інші: у поодиноких випадках — гіпертрихоз, хвороба Пейроні; зміна смакових відчуттів, включаючи металічний присмак у роті.

При виражених побічних явищах дозу лід поступово знижувати або зовсім припинити застосування лікарського засобу.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

раптове припинення лікування Дифеніном у пацієнтів із епілепсією може спровокувати розвиток синдрому відміни.

Пацієнтам із епілепсією за необхідності раптової відміни лікарського засобу (наприклад у разі розвитку алергічних реакцій або реакцій підвищеної чутливості) необхідно застосовувати протисудомні засоби, які не належать до похідних гідантоїну.

При гострій алкогольній інтоксикації концентрація дифеніну у плазмі крові може підвищуватися, при хронічному алкоголізмі — знижуватися.

У разі недостатньої ефективності лікарського засобу рекомендується призначати інший протиепілептичний засіб.

Існують повідомлення про можливість виникнення суїцидальної поведінки чи ідей у деяких пацієнтів, які лікувалися протиепілептичними лікарськими засобами. Тому не можна виключити виникнення таких випадків і при застосуванні Дифеніну, що потребує відповідного моніторингу з боку лікарів та близьких пацієнта за можливими ознаками чи схильністю пацієнта до суїцидальної поведінки.

При появі або загостренні депресії також потрібен моніторинг пацієнта з боку лікарів та близьких; близькі або члени родини пацієнтів зі СНІДом повинні бути проінформовані про підвищення ризику суїцидальної поведінки або думок у хворих на СНІД, тому при появі незвичайних змін у настрої чи поведінці слід негайно звернутися до лікаря.

Підвищений рівень фенітоїну, що підтримується у плазмі крові, може спричинити стани, що характеризуються делірієм, психозом або енцефалопатією чи рідко — необоротною дисфункцією мозочка. Відповідно, при перших ознаках гострої токсичності рекомендується визначення рівня фенітоїну в крові. Необхідне зниження дози при надмірному рівні лікарського засобу у крові, якщо симптоми не зникають, рекомендується припинення терапії лікарським засобом.

Лікарські засоби звіробою не слід застосовувати під час прийому Дифеніну, оскільки існує ризик зниження концентрації фенітоїну у плазмі крові та зниження ефективності лікарського засобу.

Повідомлялося про випадки гіперглікемії, спричинені затримкою лікарським засобом виділення інсуліну. Фенітоїн також може підвищувати рівень глюкози у пацієнтів із цукровим діабетом.

Фенітоїн метаболізується переважно в печінці, тому для пацієнтів із порушеннями її функції або осіб літнього віку може знадобитися зниження дозування лікарського засобу, щоб запобігти кумуляції та токсичності.

Зареєстровані випадки гострої гепатотоксичності, гострої печінкової недостатності, жовтяниці, гепатомегалії, підвищення рівня трансаміназ крові, лейкоцитозу та еозинофілії; у разі розвитку гострої печінкової недостатності слід негайно припинити застосування лікарського засобу та повторно його не призначати.

Синдром гіперчутливості до протиепілептичних лікарських засобів — реакція, що рідко може виникнути під час терапії протисудомними лікарськими засобами. Синдром може бути потенційно летальним та характеризуватися гарячкою, висипом, лімфаденопатією та іншими реакціями, часто з боку печінки. Механізм синдрому невідомий. Інтервал між першим застосуванням лікарського засобу та виникненням симптомів — зазвичай 2–3 тиж, надходили повідомлення про виникнення синдрому після ≥3 міс застосування протисудомних лікарських засобів. До групи ризику входять особи негроїдної раси, пацієнти, які мають зазначений синдром у сімейному анамнезі, та хворі з пригніченою імунною системою. При діагностованому синдромі слід припинити застосування лікарського засобу та забезпечити необхідну підтримувальну терапію.

Фенітоїн може спричиняти рідкісні серйозні шкірні побічні реакції, такі як ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса — Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. Реакції можуть виникати безсимптомно, однак пацієнтів слід попереджати щодо симптомів висипу, пухирів, гарячки або інших ознак гіперчутливості, таких як свербіж, і терміново інформувати лікаря при їх виникненні.

У разі виникнення серйозних шкірних побічних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу та призначити пацієнту альтернативне лікування. Якщо у пацієнта з’явився висип, необхідно оцінити його стан щодо виникнення DRESS-синдрому. Відомо, що наявність у пацієнтів HLA-B*1502 підвищує ризик розвитку синдрому Стівенса — Джонсона і токсичного епідермального некролізу.

Фенітоїн та інші антиконвульсанти внаслідок індукції ферменту CYP 450 можуть впливати на мінеральний обмін кісткової тканини, опосередковано впливаючи на метаболізм вітаміну D. При тривалому застосуванні (>10 років) це може призводити до дефіциту вітаміну D та підвищеного ризику остеомаляції, переломів, остеопорозу у пацієнтів, які постійно застосовують лікарський засіб. У період лікування, особливо тривалого, рекомендується УФ-опромінення, а також дієта, яка задовольняє потребу організму у вітаміні D.

Надходили окремі повідомлення, що пов’язували застосування фенітоїну із загостренням порфірії, тому необхідна обережність у пацієнтів із цим захворюванням в анамнезі.

Повідомлялося про гематопоетичні ускладнення, іноді з летальним кінцем, що включали тромбоцитопенію, лейкопенію, гранулоцитопенію, агранулоцитоз, панцитопенію з/без пригнічення кісткового мозку, лімфоаденопатію.

Фенітоїн неефективний при малих нападах (petit mal).

Не призначати пацієнтам із судомами, пов’язаними з гіпоглікемією чи іншими метаболічними порушеннями.

Застосування у період вагітності чи годування грудьми. У період вагітності лікарський засіб необхідно призначати тільки за життєвими показаннями, коли користь від лікування для матері перевищує ризик для плода.

Лікарський засіб проникає у грудне молоко у концентраціях, достатніх, щоб спричинити побічні ефекти у немовляти, тому він не рекомендований до застосування жінкам у період годування грудьми.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами чи роботі з іншими механізмами. У період лікування лікарським засобом спостерігається затримка швидкості психомоторних реакцій. Особам, діяльність яких потребує підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій, слід дотримуватися обережності у разі застосування лікарського засобу.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

лікарські засоби, які можуть підвищити рівень фенітоїну у плазмі крові. Аміодарон, протиепілептичні засоби (етосуксимід, фелбамат, окскарбазепін, метсуксимід, топірамат), азоли (флуконазол, кетоконазол, ітраконазол, міконазол, вориконазол), капецитабін, хлорамфенікол, хлордіазепоксид, дисульфірам, естрогени, фторурацил, флуоксетин, флувастатин, флувоксамін, Н2-антагоністи (наприклад циметидин), галотан, ізоніазид, метилфенідат, омепразол, фенотіазин, саліцилати, сертралін, сукциніміди, сульфаніламіди (наприклад сульфаметізол, сульфафеназол, сульфадіазин, сульфаметоксазол-триметоприм), циклопідин, толбутамід, тразодон, варфарин, а також одноразове застосування фенітоїну та алкоголю.

Лікарські засоби, які можуть знизити рівень фенітоїну у плазмі крові. Протипухлинні лікарські засоби, зазвичай у комбінації (наприклад блеоміцин, карбоплатин, цисплатин, доксорубіцин, метотрексат), карбамазепін, діазепам, діазоксид, фолієва кислота, фосампренавір, нельфінавір, резерпін, рифампіцин, ритонавір, звіробій, сукральфат, теофілін, вігабатрин, а також хронічне зловживання алкоголем.

Застосування фенітоїну з лікарськими засобами, що підвищують рН шлунка (наприклад харчовими добавками чи антацидами, що містять карбонат кальцію, гідроксид алюмінію та гідроксид магнію) може впливати на абсорбцію фенітоїну. У більшості випадків такої взаємодії спостерігається зниження рівня фенітоїну у плазмі крові у тому разі, якщо лікарські засоби застосовувати одночасно. Тому за можливості не слід застосовувати фенітоїн та зазначені лікарські засоби поєднано.

Лікарські засоби, які можуть підвищити або знизити рівень фенітоїну у плазмі крові. Фенобарбітал, вальпроат натрію і вальпроєва кислота. Дія фенітоїну на рівні фенобарбіталу, вальпроєвої кислоти і вальпроату натрію у сироватці крові є непередбачуваною.

При призначенні або відміні цих лікарських засобів пацієнтам, які лікуються фенітоїном, може знадобитися коригування дози фенітоїну для досягнення оптимального результату терапії.

Лікарські засоби, застосування яких протипоказане у разі терапії фенітоїном: делавірдин (див. ПРОТИПОКАЗАННЯ).

Лікарські засоби, ефективність яких порушується у разі застосування фенітоїну. Азоли (флуконазол, кетоконазол, ітраконазол, вориконазол, позаконазол), кортикостероїди, доксициклін, естрогени, фуросемід, іринотекан, оральні контрацептиви, паклітаксел, пароксетин, хінідин, рифампіцин, сертралін, теніпозид, теофілін, вітамін D.

Взаємодія фенітоїну та варфарину може бути різною, тому необхідно визначати протромбіновий час при їх комбінуванні.

Фенітоїн знижує концентрації у плазмі крові активних метаболітів альбендазолу, противірусних лікарських засобів (зокрема ефавірензу, лопінавіру/ритонавіру, індинавіру, нелфінавіру, ритонавіру, саквінавіру), протиепілептичних лікарських засобів (карбамазепіну, фелбамату, ламотриджину, топірамату, окскарбазепіну, кветіапіну), аторвастатину, хлорпропаміду, клозапіну, циклоспорину, дигоксину, флувастатину, фолієвої кислоти, метадону, мексилетину, ніфедипіну, німодипіну, нізолдипіну, празиквантелу, симвастатину та верапамілу.

Одночасне застосування фенітоїну з фосампренавіром може знизити концентрацію ампренавіру — активного метаболіту останнього; у разі застосування фенітоїну одночасно з комбінацією фосампренавіру та ритонавіру можливе підвищення концентрації ампренавіру у плазмі крові.

У пацієнтів, які застосовували фенітоїн упродовж тривалого часу, спостерігалася стійкість до нервово-м’язової блокуючої дії недеполяризуючих міорелаксантів (панкуронію, векуронію, рокуронію і цисатракурію). Невідомо, чи має фенітоїн такий же вплив на інші недеполяризуючі міорелаксанти. Пацієнти з такими станами мають перебувати під ретельним наглядом лікаря.

Лабораторні дослідження. Фенітоїн може знижувати концентрацію тироксину (Т4) у сироватці крові. Це може також знижувати рівні дексаметазону і метапірону у дослідженнях. Застосування фенітоїну може призвести до підвищення у сироватці крові глюкози, лужної фосфатази та гамма-глутамілтранспептидази. Фенітоїн є потужним індуктором печінкових ферментів.

Фенітоїн зв’язується з білками плазми крові. Слід дотримуватися обережності при використанні імунологічних методів вимірювання концентрації фенітоїну у плазмі крові.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

симптоми. Летальна доза для дітей невідома; імовірна летальна доза для дорослих — 2–5 г. Початкові симптоми: ністагм, атаксія та дизартрія; інші ознаки передозування: тремор, гіперрефлексія, сонливість, нерозбірливе мовлення, нудота, блювання. Можливі кома та гіпотонія. Летальний кінець може бути спричинений внаслідок дихальної та серцево-судинної недостатності.

Існують відмінності між окремими випадками передозування залежно від концентрації фенітоїну у плазмі крові. Так, ністагм зазвичай виникає при застосуванні дози 20 мкг/мл, атаксія — 30 мкг/мл, дизартрія та летаргія виникають при концентрації фенітоїну у плазмі крові >40 мкг/мл (при цьому відсутні повідомлення щодо токсичності концентрації 50 мкг/мл).

Лікування. Лікування симптоматичне. Специфічний антидот відсутній.

Якщо пацієнт при свідомості, йому необхідно промити шлунок, дати активоване вугілля або інші сорбенти. Може знадобитися штучна вентиляція легень при пригніченні ЦНС, дихальної та серцево-судинної систем. Може бути призначений гемодіаліз, оскільки фенітоїн не повністю зв’язується з білками плазми крові.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °C.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 30.03.2020 р.

© Компендиум 2019

Ціни на ДИФЕНІН® в містах України

Вінниця 108.69 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 97.2 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Вінниця, вул. Грибоєдова, 3, тел.: +380672132986

Дніпро 100.66 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 75.15 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Дніпро, просп. Мануйлівський, 29

Житомир 95.82 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 89.43 грн./уп.
«ФАРМАВІТА» Житомир, вул. Лесі Українки, 14, тел.: +380412463046

Запоріжжя 96.89 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 78.6 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Істоміна, 4, тел.: +380633373198

Івано-Франківск 101.35 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 90 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80Б, тел.: +380673124744

Київ 106.83 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 76.2 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, просп. Гагаріна Юрія, 2/35, тел.: +380445311467

Кропивницький 99.79 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 81.6 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Кропивницький, вул. Вокзальна, 37/16, тел.: +380522249645

Луцьк 101.8 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 68.83 грн./уп.
«ЕКО АПТЕКА» Ківерці, вул. Відродження, 1Б, тел.: +380503755923

Львів 111.17 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 89 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Городоцька, 82, тел.: +380981625305

Миколаїв 97.85 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 77.1 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Миколаїв, вул. Космонавтів, 64, тел.: +380512557701

Одеса 111.5 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 66 грн./уп.
«FARMACIA» Одеса, просп. Небесної Сотні, 2, тел.: +380487057815

Полтава 99.36 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 95.4 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Соборності, 76, тел.: +380631867592

Рівне 104.73 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 90.6 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Богоявлінська, 30, тел.: +380362460595

Суми 101.42 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 81.9 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Суми, вул. Лесі Українки, 6, тел.: +380542773123

Тернопіль 99.69 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 91.14 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Тернопіль, просп. Бандери, 96, тел.: +380672133178

Ужгород 105.2 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 90 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. 8-го Березня, 30, тел.: +380312662062

Харків 99.3 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 93.6 грн./уп.
«МАГНОЛІЯ» Харків, шосе Салтівське, 240В, тел.: +380993108154

Херсон 104.12 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 89.4 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Грецька, 40, тел.: +380552495106

Хмельницький 106.02 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 93 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Хмельницький, вул. Свободи, 1А, тел.: +380682961252

Черкаси 102.94 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 93 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Гоголя, 290, тел.: +380472320035

Чернігів 102.91 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 98.48 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Чернігів, просп. Мира, 194, тел.: +380677197424

Чернівці 106.83 грн./уп.

ДИФЕНІН® табл. 117 мг блістер № 60, Киевский витаминный завод ..... 91.14 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Чернівці, просп. Незалежності, 91, тел.: +380676944731

Developed by Maxim Levchenko