0
UA | RU

Пропес® (Propesum)

Склад і форма випуску

Діюча речовина: 1 мл розчину містить не менше ніж 5 мг пропесу (регуляторних пептидів, отриманих з ембріональної тканини великої рогатої худоби).
Допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій, хінозол..
№ UA/3647/01/01 від 06.04.2020
За рецептом
Класифікація
Лікарські засоби

Фармакологічні властивості

фармакодинаміка. Пропес® має протипухлинну дію. Препарат виявляє виражені антитоксичні ефекти, покращує функції печінки, пригнічує розвиток пухлинних процесів, сприяє регресії пухлин шляхом їх резорбції. Препарат стимулює функціональну активність мононуклеарних фагоцитів та клітин — природних кілерів, тобто активує неспецифічні імунні реакції організму. Пригнічує продукування прозапальних цитокінів при алергічних захворюваннях.

Показання Пропес

у комплексній терапії злоякісних новоутворень (рак легенів, рак нирок, рак печінки, рак стравоходу, рак прямої кишки, рак дванадцятипалої кишки, рак тонкого та товстого кишечнику, саркома м’яких тканин та кісток, меланома), а також показаний для лікування захворювань, пов’язаних із порушеннями імунологічного статусу.

Застосування Пропес

препарат вводити дорослим в/м. У разі хірургічного лікування злоякісних новоутворень хворим призначати по 2 мл 2 рази на добу протягом 5 діб до операції та по 2 мл 1 раз на добу протягом 10 діб після операції. При консервативному лікуванні препарат застосовувати у двох дозових режимах (I, II):

I — по 2 мл 1 раз на добу протягом 10 діб на тлі комбінованої хіміотерапії та при повторних курсах останньої;

II — при тривалому радикальному опроміненні хворих із системними пухлинними захворюваннями або при паліативному опроміненні метастазів у кістках — призначати ідентично з режимом при хірургічному лікуванні, при цьому препарат можна призначати до 20 мл/добу протягом 3 днів.

У разі лікування захворювань, пов’язаних із порушеннями імунологічного статусу, препарат призначати по 2 мл 1 раз на добу протягом 10 діб, або по 2 мл через день протягом 20 діб.

Протипоказання

підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Побічна дія

при застосуванні у медичній практиці на даний час випадків побічної дії не виявлено, однак можлива індивідуальна непереносимість препарату. В осіб із підвищеною гіперчутливістю можливі алергічні реакції.

Особливості застосування

у осіб з обтяженим алергічним анамнезом застосовувати з обережністю.

Застосування в період вагітності або годування грудьми. У зв’язку з відсутністю досліджень токсичного впливу на репродуктивну функцію у людей Пропес® протипоказано застосовувати у жінок у період вагітності або годування грудьми.

Цей препарат містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто практично вільний від натрію.

Діти. Досвід застосування у дітей відсутній, тому препарат не слід застосовувати в педіатричній практиці.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. Клінічні випробування не виявили впливу Пропесу® на здатність керувати транспортними засобами чи працювати з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

будь-якої взаємодії не спостерігалося.

Несумісність. Не змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Передозування

випадки передозування препарату не спостерігалися.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі 2–8 °С у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!

Інструкція МОЗ
Дата додавання: 19.10.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko