ТАМОКСИФЕН «ЕБЕВЕ» (TAMOXIFEN «EBEWE»)

Ebewe Pharma

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки 10 мг контейнер, №  30

Тамоксифен 10 мг

За рецептомB

таблетки 20 мг контейнер, №  30

Тамоксифен 20 мг

№  UA/2894/01/02 від 06.03.2015 до 06.03.2020За рецептомB

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Затверджено МОЗ Украiни від 2015-03-06 р. № 124. Р.п. № UA/2894/01/02

Склад

діюча речовина: tamoxifen citrate;

1 таблетка містить 15,2 мг або 30,4 мг тамоксифену цитрату (що еквівалентно 10 мг або 20 мг тамоксифену);

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Антагоністи гормонів та аналогічні препарати. Антиестрогенні засоби.

Код АТС

L02B A01.

Клінічні характеристики

Показання

  • Рак молочної залози і рак ендометрія у жінок.
  • Ад’ювантна хіміотерапія раку молочної залози з ураженням лімфатичних вузлів у жінок, лікування метастатичного раку молочної залози у жінок і чоловіків.

Хворі з естроген-рецептор-позитивними пухлинами і пацієнтки в постменопаузі краще відповідають на терапію тамоксифеном.

Тамоксифен «Ебеве» можна застосовувати у поєднанні з хіміотерапевтичними засобами і променевою терапією.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до тамоксифену або до інших компонентів препарату.
  • Тяжка тромбоцитопенія, лейкопенія.
  • Тяжка гіперкальціємія.
  • Одночасне застосування анастразолу та тамоксифену.
  • Вагітність.
  • Період годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована добова доза тамоксифену для дорослих становить 20 мг. У разі поширеного раку дози можуть бути збільшені до 30 мг або 40 мг на добу.

Максимальна добова доза тамоксифену становить 40 мг. Об’єктивний терапевтичний ефект зазвичай відзначається після 4–10 тижнів лікування, однак при наявності метастазів у кістках позитивний ефект може досягатися лише після кількох місяців терапії.

Таблетки ковтають не розжовуючи і запивають достатньою кількістю рідини.

У разі призначення двох або більшої кількості таблеток Тамоксифену «Ебеве» на добу їх можна приймати за один або два прийоми.

Тривалість лікування залежить від тяжкості і перебігу хвороби. Зазвичай лікування є тривалим.

Лікування особливих груп пацієнтів

Для літніх хворих, а також пацієнтів з порушеннями функції печінки або нирок корекція доз непотрібна.

Рекомендації стосовно доз для дітей дотепер не розроблені.

Побічні реакції

Більшість із зазначених нижче побічних ефектів є оборотними, часто вони минають після зниження доз.

Інфекції та інвазії

Бульозний пемфігоїд.

Доброякісні та злоякісні новоутворення (включаючи кісти і поліпи)

Відмічено випадки загострення захворювання. У невеликої кількості хворих з метастазами у кістках на початку терапії тамоксифеном розвивається гіперкальціємія. У цей початковий період може посилюватися біль у кістках і пухлині, а також збільшуватися еритема довкола уражень шкіри, що є свідченням реакції на терапію. Також можуть збільшуватися наявні ураження шкіри або з’являтися нові.

Терапія тамоксифеном асоціюється зі збільшенням частоти випадків розвитку проліферативних змін в ендометрії, зокрема поліпів і раку ендометрія. Ризик розвитку раку ендометрія зростає зі збільшенням тривалості терапії тамоксифеном і приблизно у 2–3 рази перевищує імовірність розвитку раку ендометрія у жінок, що не приймали препарат. Також дещо зростає частота випадків розвитку саркоми матки (переважно злоякісних мюллерівських змішаних пухлин). Однак клінічна користь від лікування тамоксифеном раку молочної залози переважає потенційний ризик розвитку новоутворень ендометрія.

З боку системи крові та лімфатичної системи

Транзиторна анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія (кількість тромбоцитів зазвичай знижується до рівня 80000–90000/мм3). Повідомлялося про випадки агранулоцитозу, нейтропенії, інколи тяжкої нейтропенії, панцитопенії.

З боку імунної системи

Реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк.

З боку ендокринної системи

Гіперкальцинемія у пацієнтів з кістковими метастазами, зокрема на початку лікування.

Розлади метаболізму

Затримка рідини в організмі, збільшення рівня тригліцеридів в сироватці крові, анорексія.

Були окремі повідомлення про тяжку гіпертригліцеридемію, що іноді супроводжується панкреатитом.

З боку психічної сфери

Депресія, втрата лібідо у чоловіків.

З боку нервової системи

Запаморочення, головний біль.

З боку органів зору

Зниження гостроти зору, помутніння рогівки, розвиток катаракт і ретинопатії. Ймовірно, ці ефекти залежать від доз тамоксифену і тривалості терапії. Вони можуть бути частково оборотними після припинення лікування тамоксифеном. Відмічено випадки оптичної нейропатії, невриту зорового нерва (у поодиноких випадках спостерігалася втрата зору).

З боку судинної системи

Припливи крові до обличчя, ішемічні цереброваскулярні події, судоми нижніх кінцівок, тромбоз, інсульт. При терапії тамоксифеном у поєднанні з іншими цитотоксичними препаратами може зростати ризик тромбоемболічних подій, в тому числі венозна тромбоемболія: тромбоз глибоких вен та тромбоемболія легеневої артерії.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння

Інтерстиціальний пневмоніт.

З боку шлунково-кишкового тракту

Нудота, блювання, запор, діарея.

З боку гепатобіліарної системи

Зміна рівня печінкових ензимів, жирова інфільтрація печінки, цироз, жировий гепатоз. Були окремі повідомлення прохолестаз, гепатит, жовтяницю, некротичний гепатит, гепатоцелюлярні ураження, печінкову недостатність. Іноді більш тяжкі печінкові розлади призводили до летальних наслідків.

З боку шкіри та підшкірних тканин

Шкірні висипання (в тому числі повідомлялось про поодинокі випадки розвитку мультиформної еритеми, синдрому Стівенса–Джонсона або бульозного пемфігоїду); алопеція, реакції гіперчутливості, в тому числі поодинокі випадки ангіоневротичного набряку; шкірний васкуліт, також зафіксовані випадки червоного вовчака шкіри.

З боку скелетно-м’язової системи та сполучних тканин

Міалгія.

З боку репродуктивної системи і молочних залоз

Вагінальні виділення, порушення менструального циклу та пригнічення менструацій у період пременопаузи, вагінальні кровотечі; генітальний свербіж, збільшення розмірів маткових фіброїдів, проліферативні зміни ендометрія (неоплазія ендометрія, гіперплазія та поліпи, зрідка ендометріоз). Повідомлялося про випадки раку ендометрія, імпотенції у чоловіків, кістозного набряку яєчників, саркоми матки (переважно змішані мюллерівські злоякісні пухлини), вагінальних поліпів.

Вроджені, спадкові та генетичні розлади

Хронічна гематопорфірія.

Ефекти загального характеру та місцеві реакції

Припливи жару, що частково зумовлені антиестрогенним ефектом тамоксифену. На початку терапії — біль у кістках та в ділянці ураженої тканини у відповідь на терапію тамоксифеном.

Зміни лабораторних показників

Зміни ліпідного профілю сироватки крові, підвищення активності печінкових ферментів.

Передозування

Тамоксифен у високих дозах спричиняв естрогенні ефекти у тварин. Випадки гострого передозування у людини не відмічено. Застосування тамоксифену в дозі, що в декілька разів перевищує звичайну дозу, може викликати подовження інтервалу QT на електрокардіограмі.

Спеціального антидоту не існує. При передозуванні проводять симптоматичне лікування.

Особливості застосування 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Тамоксифен «Ебеве» протипоказаний вагітним. Повідомляли про поодинокі випадки спонтанних абортів і уроджених вад розвитку у дітей, матері яких приймали тамоксифен в період вагітності, проте причинний взаємозв’язок цих подій не встановлений.

До початку терапії тамоксифеном необхідно впевнитися, що пацієнтка не вагітна. Хворі репродуктивного віку повинні користуватися ефективними контрацептивними засобами під час і щонайменше протягом трьох місяців після закінчення лікування Тамоксифеном «Ебеве». Враховуючи можливість взаємодії, гормональні протизаплідні засоби застосовувати не можна.

Тамоксифен в дозі 20 мг двічі на добу пригнічує лактацію у жінок, яка не відновлюється навіть після закінчення терапії. Невідомо, чи виділяється тамоксифен з материнським молоком, тому рекомендується відмовитись від годування груддю в період лікування цим препаратом.

Діти.

Рекомендації стосовно лікування тамоксифеном дітей дотепер не розроблені.

 

Тамоксифен слід з обережністю призначати пацієнтам з порушеннями функції печінки або нирок, цукровим діабетом, тромбоемболічними захворюваннями в анамнезі, а також офтальмологічними порушеннями.

У жінок передклімактеричного віку, що застосовують тамоксифен для лікування раку молочної залози, можливе припинення менструацій.

Повідомлялося про підвищену частоту розвитку змін в ендометрії, включаючи гіперплазію, поліпи, рак і саркому матки (переважно злоякісні мюллерівські змішані пухлини) у хворих, які лікувалися тамоксифеном. Частота і характер цих змін свідчать про те, що вони можуть бути спричинені естрогенною дією тамоксифену.

Перед початком лікування, а також кожні 6 місяців у подальшому пацієнтки повинні проходити гінекологічне обстеження. При появі будь-яких незвичних симптомів (зокрема аномальних вагінальних кровотеч, порушень менструального циклу, вагінальних виділень, болю або відчуття тиску в ділянці таза) необхідно негайно провести ретельне обстеження.

Необхідно уважно стежити за ознаками можливого розвитку гіперплазії ендометрія у хворих, які приймають тамоксифен для профілактики раку молочної залози. У разі розвитку атипової гіперплазії ендометрія тамоксифен відміняють, призначають відповідне лікування і оцінюють доцільність проведення гістеректомії перш ніж продовжувати терапію тамоксифеном.

Під час клінічних досліджень після лікування тамоксифеном раку молочної залози були відмічені випадки розвитку інших первинних пухлин, локалізованих не в ендометрії або протилежній молочній залозі. Причинний взаємозв’язок цих подій не встановлений і клінічна значимість цих спостережень залишається неясною.

Повідомлялося про порушення зору, зокрема зниження гостроти зору, помутніння рогівки, розвиток катаракт і ретинопатії у пацієнтів, які приймали тамоксифен. Тому до початку терапії і періодично в процесі лікування тамоксифеном рекомендується проводити офтальмологічні обстеження з метою раннього виявлення уражень рогівки або сітківки, які можуть бути оборотними у разі своєчасного припинення лікування препаратом.

При наявності у пацієнта захворювань печінки в анамнезі необхідно ретельно контролювати функцію печінки. У всіх хворих необхідно періодично визначати кількість формених елементів крові (особливо тромбоцитів), показники функції печінки і нирок, а також рівні кальцію і глюкози в сироватці крові. З метою раннього виявлення можливих метастазів рекомендується періодично проводити рентгенологічні дослідження легенів і кісток, а також ультразвукове дослідження печінки.

Рекомендується періодично контролювати кількість формених елементів крові, в тому числі тромбоцитів, показники функції печінки та рівень кальцію в сироватці крові.

З друкованих джерел відомо, що у пацієнтів з недостатньою швидкістю метаболічної біотрансформації за участі цитохрому CYP2D6 відмічається низький рівень ендоксифену, одного з найважливіших активних метаболітів тамоксифену. Одночасне застосування препаратів, що інгібують дію цитохрому CYP2D6, може викликати зниження концентрації активного метаболіту ендоксифену. Відповідно, якщо можливо, під час терапії тамоксифеном слід уникати застосування потужних інгібіторів цитохрому CYP2D6 (таких як: пароксетин, флуоксетин, хінідин, цинакальцет або бупропіон).

При лікуванні тамоксифеном збільшується ризик розвитку венозної тромбоемболії. Такий ризик зростає у пацієнтів з високим ступенем ожиріння, зі збільшенням віку, при супутній хіміотерапії та при наявності інших факторів розвитку тромбоемболічних явищ. Для деяких пацієнтів, хворих на рак молочної залози, у яких виявлено декілька факторів ризику розвитку венозної тромбоемболії, слід розглянути можливість призначення довгострокового лікування антикоагулянтами. Якщо у пацієнта виявлено венозну тромбоемболію, необхідно негайно припинити лікування тамоксифеном та розпочати антитромбоцитарну терапію. Не слід застосовувати тамоксифен для лікування пацієнтів, у яких в минулому були зафіксовані випадки тромбоемболічних явищ.

Вплив їжі на абсорбцію тамоксифену не вивчався. Однак малоймовірно, що приймання їжі може впливати на рівноважні фармакокінетичні показники тамоксифену.

Препарат містить лактозу, що треба враховувати хворим з непереносимістю лактози та галактози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Тамоксифен «Ебеве» не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами. Проте, у випадках розвитку побічних реакцій з боку ЦНС, слід утримуватись від таких видів діяльності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні тамоксифену в поєднанні з іншими гормональними препаратами, що містять естрогени, можливе зниження ефективності обох лікарських засобів (зокрема ненадійний контрацептивний ефект відповідних препаратів).

Тамоксифен може посилювати дію антикоагулянтів кумаринового ряду (помітно збільшувати протромбіновий час).

При комбінованому застосуванні тамоксифену і інгібіторів агрегації тромбоцитів може посилюватися тенденція до кровотеч під час можливої тромбоцитопенічної фази. Рекомендується пильно контролювати коагуляційний статус.

Повідомлялося про збільшення частоти тромбоемболічних подій при терапії тамоксифеном у поєднанні з іншими цитотоксичними препаратами.

При супутній терапії бромкриптином підвищуються концентрації тамоксифену і його активного метаболіту N-дезметилтамоксифену в сироватці крові.

Препарати, що інгібують дію цитохрому CYP2D6, знижують на 65–75% рівень концентрації ендоксифену, активного метаболіту тамоксифену, що призводить до зниження ефективності його терапевтичної дії. В ході окремих досліджень при одночасному застосуванні препарату з деякими антидепресантами — селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС) (наприклад пароксетином) — відмічалося зниження ефективності тамоксифену. Тому, по можливості, слід уникати застосування потужних інгібіторів цитохрому CYP2D6 (таких як: пароксетин, флуоксетин, хінідин, цинакальцет або бупропіон).

При комбінованій терапії тамоксифеном з цитотоксичними агентами збільшується ризик розвитку тромбоемболічних явищ.

При застосуванні анастразолу в період лікування тамоксифеном не спостерігалося посилення ефективності у порівнянні з терапією одним лише тамоксифеном.

Основним відомим шляхом метаболізму тамоксифену у людини є деметилювання, спричинене ензимами CYP3A4. В літературі повідомлялось про фармакокінетичну взаємодію з індуктором CYP3A4 рифампіцином, внаслідок якої відбувається зниження рівня тамоксифену в плазмі крові.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Тамоксифен є потужним нестероїдним антагоністом естрогенів. Він також може мати часткові або повні агоністичні властивості, залежно від тканин організму і виду тварин. У людини спостерігається переважно антиестрогенний ефект, який пояснюється зв’язуванням тамоксифену з гормонзв’язувальним доменом рецептора естрогенів і блокуванням дії естрадіолу.

Фармакокінетика.

При пероральному застосуванні тамоксифен швидко абсорбується. Максимальна концентрація тамоксифену в плазмі крові досягається через 4–7 годин після прийому, а рівноважна концентрація — після 4–6 тижнів терапії. Після одноразового приймання тамоксифену у вигляді розчину максимальна концентрація тамоксифену в плазмі крові чоловіків-добровольців становила 42 мкг/л, а концентрація метаболіту N-дезметилтамоксифену — 12 мкг/л. Періоди напіввиведення тамоксифену і його метаболіту становили, відповідно, 4 і 9 діб. Співвідношення концентрацій N-дезметилтамоксифену і тамоксифену в крові поступово збільшується приблизно з 20% після прийому першої дози до 200% у рівноважному стані, ймовірно, унаслідок тривалішого періоду напіввиведення метаболіту. При терапії тамоксифеном у дозі 20 мг двічі на добу середня рівноважна концентрація тамоксифену в плазмі крові хворих становила 310 мкг/л (діапазон 164–494 мкг/л), а N-дезметилтамоксифену — 481 мкг/л (діапазон 300–851 мкг/л).

При терапії тамоксифеном у дозі 40 мг/добу концентрації тамоксифену і N-дезметилтамоксифену в тканинах пухлин становили, відповідно, 5,4–117 (у середньому 25,1) нг/мг білка і 7,8–210 (у середньому 52) нг/мг білка. Концентрації тамоксифену і N-дезметилтамоксифену в плазмі крові становили, відповідно, 27–520 (у середньому 300) нг/мл і 210–761 (у середньому 462) нг/мл. Понад 99% тамоксифену зв’язується з білками плазми крові.

В людському організмі тамоксифен метаболізується у печінці і виводиться переважно із жовчю. Екскреція вихідної сполуки із сечею дуже незначна. Головним шляхом метаболічної трансформації тамоксифену у людини є деметилування з утворенням активного метаболіту N-дезметилтамоксифену, а потім N-деметилування з утворенням N-дездиметил метаболіту.

Процес елімінації тамоксифену має двофазний характер. У жінок період напіввиведення в початковій фазі становить від 7 до 14 годин, а в термінальній фазі — приблизно 7 діб. Період напіввиведення N-дезметилтамоксифену становить приблизно 14 діб.

Клінічна відповідь на терапію спостерігається при концентрації тамоксифену в плазмі крові понад 70 мкг/л.

Особливості фармакокінетики тамоксифену і його головних метаболітів у літніх хворих, пацієнтів з порушеннями функції печінки, а також при прийманні натщесерце і після їжі, мабуть, не вивчалися.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості: плоскоциліндричні таблетки майже білого кольору з хрестоподібною насічкою (таблетки по 10 мг) або рискою (таблетки по 20 мг) для поділу з одного боку.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 таблеток у білому поліпропіленовому контейнері, закритому білою поліетиленовою пробкою; по 1 контейнеру в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ЕБЕВЕ Фарма Гес.м.б.Х. Нфг.КГ./

EBEWE Pharma Ges.m.b.H. Nfg.KG.

(випуск серії)

Місцезнаходження

Мондзеєштрасе, 11, А-4866 Унтерах, Австрія.

Mondseestrasse, 11, A-4866 Unterach, Austria.

Виробник

Гаупт Фарма Амарег ГмбХ, Німеччина/

Haupt Pharma Amareg GmbH, Germany.

(виробництво in bulk, пакування, тестування)

Місцезнаходження

Донаустауфер 378, 93055, Регенсбург, Німеччина/

Donaustaufer Str. 378, 93055 Regensburg, Germany.

Дата додавання: 20.03.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на ТАМОКСИФЕН "ЕБЕВЕ" в містах України

Вінниця 374.17 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 361.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +380432550303

Дніпро 380.72 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 359.93 грн./уп.
«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпропетровськ, вул. Сурікова, 36

Житомир 374.19 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 362.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Велика Бердичівська, 41, тел.: +380412551230

Запоріжжя 375.83 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 352.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, просп. Соборний, 6, тел.: +380632276128

Івано-Франківск 380.84 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 369.72 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана, 1, тел.: +380800505911

Київ 393.65 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 355.75 грн./уп.
«АННУШКА» Київ, вул. Пітерська, 2, тел.: +380442423542

Кропивницький 376.12 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 365.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Попова Космонавта, 20В, тел.: +380522273425

Луцьк 383.97 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 369.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +380332767481

Львів 407.35 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 369.72 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Львів, вул. Пасічна, 70, тел.: +380800505911

Миколаїв 372.77 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 348.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Південна, 39, тел.: +380512223196

Одеса 398.11 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 357.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, вул. Новощепний ряд, 11, тел.: +380487254455

Полтава 375.59 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 363.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Соборності, 76, тел.: +380631867592

Рівне 371.85 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 360.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Богоявлінська, 2, тел.: +380733113254

Суми 369.53 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 358.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Харківська, 12, тел.: +380542635055

Тернопіль 391.57 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 369.72 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Тернопіль, вул. Руська, 21, тел.: +380800505911

Ужгород 403.38 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 374.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. 8-го Березня, 30, тел.: +380312662062

Харків 375.47 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 363.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, просп. Людвіга Свободи, 31, тел.: +380730924586

Херсон 374.71 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 365.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, просп. Святих Кирила і Мефодія, 19, тел.: +380552380948

Хмельницький 381.22 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 367.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 71, тел.: +380382650845

Черкаси 376.45 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 363.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Гагаріна Юрія, 29, тел.: +380632391077

Чернігів 377.8 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 362.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, просп. Перемоги, 18, тел.: +380462641094

Чернівці 402.75 грн./уп.

табл. 20 мг контейнер № 30, Ebewe Pharma ..... 368.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Шевченка Тараса, 5, тел.: +380372523600

Developed by Maxim Levchenko