Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)

Альтан (Altanum)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Альтан (Altanum)

Форми випуску та упаковки

Альтан таблетки, вкриті плівковою оболонкою від Борщагівський ХФЗ
10 мг, №100
від 82,88 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
ALNUS INCANA/GLUTINOSA*& (ВІЛЬХА СІРА/КЛІЙКА(ЧОРНА)*&)
Лікарські засоби
A02X ІНШІ ЗАСОБИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КИСЛОТНО-ЗАЛЕЖНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Форми випуску за NFC
ABC Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Альтан — комплексний препарат із речовин поліфенольної природи (елагова та галова кислоти, етилгалат, альнітаніни), які отримані із шишок вільхи клейкої — Alnus glutinosa (L.) Gaertn. та вільхи сірої — Alnus incana (L.) Moench, родини березових — Betulaceae, що чинять гастропротекторну та противиразкову дію. Наявність у складі препарату гідролізованих танінів (елагової та галової кислоти) забезпечує антимікробну дію препарату відносно Staphylococcus aureus, Salmonella enteridis, Enterobacter aerogenes, Citrobacter diversus. Протизапальна активність препарату реалізується за рахунок вмісту флавоноїдів, що мають антиоксидантні властивості, попереджуючи пероксидацію ліпідів та блокуючи утворення біореактивних форм кисню. Пригнічення активності ферментів у циклі арахідонової кислоти призводить до зниження синтезу медіаторів запалення. Репаративну властивість препарату забезпечують флавоноїди (кверцетин, рутин, катехін, лейкоантенціан), які стимулюють синтез білка, покращують місцеве кровопостачання. Препарат не впливає на секреторну функцію шлунка.

гастрити з будь-якими порушеннями секреторної функції, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, дуоденіти, коліти, ентероколіти.

внутрішньо за 15–20 хв до прийому їжі.
Дорослим — по 1 таблетці 2–3 рази на добу.
Дітям та підліткам віком від 9 років — по 1 таблетці 2 рази на добу.
Курс лікування становить 1 міс.

індивідуальна гіперчутливість до препарату Альтан та/або інших компонентів препарату, індивідуальна гіперчутливість до танінвмісних лікарських засобів.

алергічні реакції (висип, свербіж та ін.).

препарат Альтан не застосовувати у поєднанні з альмагелем, препаратами вісмуту, заліза та іншими лікарськими засобами, які містять іони металів.

поліфенольну основу таблетки препарату Альтану утворюють комплекси із солями металів, що призводить до втрати фармакологічної активності препарату.

можливі прояви підвищеної чутливості до препарату у вигляді алергічних реакцій.
Лікування. Необхідно припинити прийом препарату. Рекомендується викликати блювання або провести промивання шлунка. Показано симптоматичне лікування.

при температурі не вище 25 °С.