Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиГірчака пташиного трава (Polygoni avicularis herba)

Гірчака пташиного трава (Polygoni avicularis herba)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Гірчака пташиного трава (Polygoni avicularis herba)

Форми випуску та упаковки

Гірчака пташиного трава трава від Віола
50 г, №1
від 18,46 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
POLYGONUM AVICULARE*& (СПОРИШ ЗВИЧАЙНИЙ*&)
Лікарські засоби
G04B C Засоби, що застосовуються для розчинення сечових конкрементів
Форми випуску за NFC
DKA Лікарські чаї

діюча речовина: гірчака пташиного трава. 

Трава. 

Подрібнена сировина: шматочки стебел, листків та квіток різноманітної форми. які проходять крізь сито з діаметром отворів 7 мм. Колір сірувато-зелений. Запах слабкий. Смак трохи в'яжучий. 

Порошок крупний: шматочки стебел, листків та квіток різноманітної форми, які проходять крізь сито з діаметром отворів 2 мм. Колір сірувато-зелений. Запах слабкий. Смак трохи в'яжучий. 

Засоби, що застосовуються в урології. Код АТС G04B C. 

Біологічно активні речовини трави запобігають утворенню і сприяють виведенню сечових конкрементів при сечокам'яній хворобі, посилюють діурез, виводять із сечею надлишок іонів натрію і хлору, збільшують фільтрацію у ниркових клубочках і зменшують зворотну резорбцію у ниркових канальцях, зменшують проникність стінок кровоносних судин. 

Протипоказане. 

Препарат застосовують дітям від 7 років. 

3 столові ложки трави помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип'яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі 45 хв, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об'єм настою довести кип'яченою водою до 200 мл. Перед застосуванням настій збовтати. 

2 фільтр-пакети покласти у скляний або емальований посуд, запити 200 мл (1 склянка) окропу, закрити і настоювати 15 хв. Приймати у теплому вигляді 2-3 рази на добу за 15-20 хв до їди: дорослим - по 1/3-1/2 склянки, дітям від 14 років - по 1/4 склянки, дітям віком 12-14 років - по 2 столові ложки, 7-12 років - по 1 столовій ложці. 

Курс лікування - до 20-25 днів. Повторні курси (не більше 4-х на рік) проводити після 10-12-денної перерви (після консультації з лікарем). 

Повідомлення відсутні. 

Не застосовувати разом з антикоагулянтами. 

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 градусів у недоступному для дітей місці; приготовлений настій - у прохолодному (8-15 градусів) місці не більше 2 діб. 

По 50 г у пакети з вкладанням у пачку; по 1,5 г у фільтр-пакети, по 20 фільтр-пакетів у пачці. 

Без рецепта.