БАРАЛГІН® (BARALGIN)

ALEXPHARM

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

розчин для ін'єкцій ампула 5 мл, № 5
Метамізол натрій
2,5 г
Пітофенону гідрохлорид
0,01 г
Фенпіверинію бромід
0,0001 г
C За рецептом
таблетки блістер, № 10, 100
Метамізол натрій
500 мг
Пітофенону гідрохлорид
5 мг
Фенпіверинію бромід
0,1 мг
№ UA/13828/02/01 від 21.06.2016 до 21.06.2021
C За рецептом

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

БАРАЛГІН® (BARALGIN®)

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу

Склад

діючі речовини: 1 ампула містить: метамізолу натрію — 2,50 г, пітофенону гідрохлориду — 0,01 г,

фенпіверинію броміду — 0,0001 г.

допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін`єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або світло-жовтий розчин.

Фармакотерапевтична група

Спазмолітичні засоби у комбінації з аналгетиками.

Код АТX

А03D A02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Баралгін® — це комбінований лікарський засіб із вираженою спазмолітичною та аналгетичною активністю.

Метамізол має виражену аналгетичну та жарознижувальну дію у поєднанні зі слабшою протизапальною та спазмолітичною активністю. Результатом його дії є пригнічення синтезу простагландинів та ендогенних алгогенів, підвищення порога збудливості у таламусі, вплив на гіпоталамус і утворення ендогенних пірогенів.

Фенпіверин має помірно виражену гангліоблокуючу і холінолітичну дію. Пригнічує тонус і моторику гладкої мускулатури шлунка, кишечнику, жовчних і сечових шляхів.

Пітофенону гідрохлорид має папавериноподібну дію з вираженою спазмолітичною активністю щодо гладкої мускулатури.

Фармакокінетика.

Всмоктування: при внутрішньом’язовому застосуванні швидко резорбується. Метамізол має системну біодоступність приблизно 85%.

Розподіл: метамізол зв’язується з плазмовими протеїнами на 50–60%. Проникає через гематоенцефалічний і плацентарний бар’єр. Об’єм розподілу — приблизно 0,7 л/кг.

Метаболізм: метамізол піддається інтенсивній біотрансформації у печінці, причому його основні метаболіти є фармакологічно активними. Максимальні плазмові концентрації (щодо всіх метаболітів) встановлюються через приблизно 30–90 хвилин.

Виведення: виводиться нирками у формі метаболітів, причому лише 3% виділеної кількості метамізолу виводиться у незміненому стані. Період напіввиведення — приблизно 10 годин.

Клінічні характеристики

Показання

Симптоматичне лікування больового синдрому при спазмах гладкої мускулатури внутрішніх органів:

 • шлункові та кишкові коліки;
 • ниркові коліки при нирковокам'яній хворобі;
 • спастична дискінезія жовчних шляхів;
 • дисменорея.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, до похідних піразолону або до інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ), тяжка печінкова або ниркова недостатність, мегаколон, гостра печінкова порфірія, підозра на хірургічну патологію, аденома передміхурової залози ІІ і ІІІ ступеня, вроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тахіаритмія, закритокутова форма глаукоми, гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі, непрохідність шлунково-кишкового тракту, механічний стеноз стравоходу, атонія жовчного або сечового міхура, порушення з боку системи кровотворення (агранулоцитоз, лейкопенія, анемія будь-якої етіології, цитостатична чи інфекційна нейтропенія), колаптоїдні стани, бронхіальна астма.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні препарату слід уникати вживання алкоголю, оскільки існує імовірність взаємного потенціювання дії. Поєднане застосування Баралгіну® з іншими ненаркотичними аналгетиками і НПЗЗ збільшує ризик розвитку проявів гіперчутливості та появи інших побічних дій. Тіамазол і сарколізин підвищують ризик розвитку лейкопенії при застосуванні одночасно з метамізолом.

Кумаринові антикоагулянти. При одночасному застосуванні метамізол може зменшити активність кумаринових антикоагулянтів у результаті індукції ферментів.

Хлорпромазин та інші похідні фенотіазину. При одночасному застосуванні з метамізолом існує ризик появи тяжкої гіпотермії.

Циклоспорин. Метамізол знижує плазмові рівні циклоспорину при одночасному застосуванні.

Хлорамфенікол та інші мієлотоксичні засоби. При одночасному застосуванні з метамізолом існує підвищений ризик появи пригнічення кісткового мозку.

Метамізол набагато підвищує значення максимальних плазмових концентрацій хлороквіну.

Трициклічні антидепресанти, пероральні протизаплідні засоби, алопуринол порушують метаболізм метамізолу у печінці та підвищують його токсичність. Барбітурати, глутетимід, фенілбутазон та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки ослаблюють дію метамізолу.

Седативні засоби та транквілізатори посилюють знеболювальну дію Баралгіну®.

При одночасному призначенні Баралгіну® з препаратами хініну можливе підсилення антихолінергічного ефекту. Метамізол може посилювати гіпоглікемічну активність пероральних протидіабетичних засобів.

У разі необхідності поєднаного застосування вищезгаданих та інших лікарських засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Баралгін® можна комбінувати з гіосцинбутилбромідом, фуросемідом, глібенкламідом.

Особливості застосування

При лікуванні препаратом Баралгін® існує ризик розвитку анафілактичних реакцій. При перших ознаках гіперчутливості введення препарату негайно припиняють і приймають термінові заходи для купірування стану (адреналін, глюкокортикоїди, антигістамінні препарати).

Баралгін® слід застосовувати з великою обережністю через ризик виникнення проявів підвищеної чутливості, властивий особам з харчовою, медикаментозною (особливо на інші засоби групи аналгетиків та антипіретиків, нестероїдних протизапальних препаратів) алергією або з іншими атопічними захворюваннями (сінний нежить, бронхіальна астма).

При лікуванні метамізолом існує ризик появи агранулоцитозу. Розвиток агранулоцитозу не залежить від дози і його не можна передбачити. Він може розвинутися після першої дози або після багаторазового застосування. У ході лікування необхідний динамічний контроль гематологічних показників.

Для пацієнтів із гематологічними захворюваннями або з наявністю їх в анамнезі необхідно проводити сувору оцінку співвідношення користь/ризик, а також контролювати картину крові у ході лікування препаратом.

При захворюваннях нирок і печінки слід індивідуалізувати режим дозування через можливі побічні впливи метамізолу на нирки і подовження періоду напіввиведення метаболітів метамізолу при порушеннях функції гепатоцитів.

Препарат слід обережно застосовувати пацієнтам з обструктивними захворюваннями травного тракту (ахалазія, пілородуоденальний стеноз). Багаторазове застосування препарату Баралгін® у цих випадках може спричинити затримку шлунково-кишкового вмісту та інтоксикацію. Застосування препарату Баралгін® пацієнтам із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою, атонією кишечнику, паралітичним ілеусом, глаукомою, міастенією гравіс, захворюваннями серця (аритмія, ішемічна хвороба серця, застійна серцева недостатність), гіпертиреозом потребує особливої обережності й контролю з боку лікаря.

З обережністю застосовують при лікуванні пацієнтів з артеріальним тиском нижче 100 мм рт. ст. Слід дотримуватися обережності при введенні більше 2 мл розчину (ризик різкого зниження артеріального тиску).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Баралгін® у період вагітності протипоказаний.

Оскільки метаболіти метамізолу екскретуються з грудним молоком, Баралгін® не слід призначати у період годування груддю. Якщо неможливо уникнути його застосування, слід припинити годування груддю на 48 годин з моменту введення препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Активна речовина, фенпіверинію бромід, має холінолітичну дію і може спричинити запаморочення та порушення акомодації. Пацієнтів, які керують транспортними засобами або працюють з іншими механізмами, слід попередити про можливі побічні дії препарату. Діяльність, що вимагає підвищеної уваги, слід припинити до зникнення побічних ефектів.

Спосіб застосування та дози

Баралгін®, розчин для ін'єкцій, застосовують внутрішньовенно або внутрішньом’язово.

Внутрішньом’язово вводиться від 2 до 5 мл розчину для ін’єкцій.

У разі необхідності дозу слід повторити через 6–8 годин.

Максимальна добова доза не повинна перевищувати 10 мл розчину для ін’єкцій (еквівалентно 5 г метамізолу натрію).

Внутрішньовенне введення слід проводити повільно (1 мл протягом 1 хвилини) хворому в лежачому положенні під контролем артеріального тиску, частоти серцевих скорочень і дихання. Розчин для ін'єкцій повинен мати температуру тіла. Максимальна добова доза — 2 мл.

Тривалість лікування — 2–3 дні.

Після досягнення терапевтичного ефекту можна перейти на лікування пероральними знеболювальними і спазмолітичними засобами.

При відсутності терапевтичного ефекту лікування препаратом слід припинити.

Діти.

Препарат не призначають дітям віком до 15 років.

Передозування

Симптоми: переважають симптоми метамізолової інтоксикації у поєднанні з холінолітичними проявами. Найчастіше спостерігається токсико-алергічний синдром, гематотоксичність, шлунково-кишкові порушення, церебральні прояви. Можливе блювання, відчуття сухості у роті, нудота, біль в епігастральній ділянці, зменшення потовиділення, порушення акомодації, артеріальна гіпотензія, особливо у разі швидкого введення препарату внутрішньовенно; сонливість, сплутаність свідомості, порушення функції печінки та нирок, судоми.

Лікування: припинити застосування препарату і вжити заходів для його швидкого виведення з організму (форсований діурез, вливання водно-сольових розчинів, у разі необхідності — гемодіаліз). Застосовувати симптоматичні засоби. Специфічного антидоту немає.

Побічні реакції

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, тахікардія, порушення серцевого ритму.

З боку кровотворної та лімфатичної системи: гранулоцитопенія, анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз (може виявлятися такими симптомами: невмотивоване підвищення температури, озноб, біль у горлі, утруднене ковтання, стоматит, а також розвиток явищ вагініту або проктиту).

З боку центральної нервової системи: запаморочення, головний біль.

З боку органів зору: порушення зору, порушення акомодації, кон'юнктивіт.

З боку травного тракту: сухість у роті, запор, загострення гастриту і виразкової хвороби шлунка, загострення виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, відчуття печіння в епігастральній ділянці.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі, утруднене сечовипускання, протеїнурія, олігурія, поліурія, анурія, інтерстиціальний нефрит, забарвлення сечі у червоний колір, порушення функції нирок.

З боку дихальної системи: бронхоспазм.

З боку шкіри і підшкірної тканини: висипання, свербіж, кропив’янка (у тому числі на кон'юнктиві і слизових оболонках носоглотки), ангіоневротичний набряк, у поодиноких випадках — злоякісна ексудативна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), анафілактичний шок, зниження потовиділення, пурпура, макулопапулярна екзантема, мультиформна еритема.

При проявах гіперчутливості, симптомів порушення ниркової функції або гематотоксичної дії застосування препарату слід припинити.

Місцеві реакції: інфільтрати та інші зміни у місці введення.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 5 мл в ампулах, по 5 ампул в прозорому лотку; по одному лотку в картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Заявник

АЛЕКСФАРМ ГМБХ ЛТД.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Офіс 12, 2 поверх, Квінз Хауз 180, Тоттенхем Корт Роуд, Лондон W1T7PD, Велика Британія.

Виробник

Мікро Лабс Лімітед.

Місцезнаходження виробника та його адреса провадження діяльності

Ділянка №113–116, Фейз 4, К.І.А.Д.Б. Індастріал Еріа, Боммасандра, Бангалор-560 099, Індія.

БАРАЛГІН® (BARALGIN®)

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу

Затверджено МОЗ Украiни від 2016-06-21 р. № 610. Р.п. № UA/13828/02/01

Склад

діючі речовини: 1 таблетка містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 5 мг, фенпіверинію броміду 0,1 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон (К-30), метилпарагідроксибензоат (Е 218), тальк, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки блідо-жовтого кольору, пласкі, круглі, зі скошеними краями, з лінією розлому з одного боку та написом MICRO, видавленому на іншому боці.

Фармакотерапевтична група

Спазмолітичні засоби у комбінації з аналгетиками.

Код АТХ

A03D A02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат містить три активні компоненти. Завдяки комбінації спазмолітичного (пітофенону гідрохлорид і фенпіверину бромід) та аналгетичного (натрію метамізол) компонентів препарат застосовують у разі, коли необхідно отримати швидкий та довготривалий спазмолітичний ефект, а саме: при нирковій коліці, спазмах гладких м'язів сечовивідних шляхів, спазмах шлунка, кишечнику, жовчній коліці, спастичній дисменореї, мігренеподібних станах та в інших випадках, що супроводжуються спазмом гладкої мускулатури та больовим синдромом. Аналгетична дія метамізолу натрію пов'язана з центральним і периферичним механізмами. Метамізол натрію пригнічує циклооксигеназний шлях метаболізму арахідонової кислоти, а також перешкоджає вивільненню простагландинів, які підвищують чутливість організму до больових подразників. Пітофенон, подібно до папаверину, чинить пряму міотропну дію на гладкі м'язи та спричиняє їх розслаблення. Фенпіверин за рахунок холіноблокуючої дії виявляє додатковий розслаблюючий вплив на гладкі м'язи.

Фармакокінетика.

Метамізол метаболізується в печінці та виводиться з організму нирками. Період напіввиведення його основного метаболіту становить 1,8–4,6 години. Метамізол проходить через плаценту та потрапляє в грудне молоко.

Клінічні характеристики

Показання

 • Больовий синдром при спазмах гладкої мускулатури внутрішніх органів: ниркова коліка, спазми сечового міхура та сечовивідних шляхів, печінкова коліка, спазми шлунка і кишечнику, спастична дисменорея, дискінезія жовчних шляхів;
 • для короткочасного купірування болю при артралгії, невралгії, ішіалгії;
 • як допоміжний засіб для послаблення болю після хірургічних втручань і діагностичних процедур;
 • для короткочасного симптоматичного лікування головного болю, мігренозного болю, міалгії;
 • купірування болю при стенокардії та інфаркті міокарда.

Протипоказання

Підвищена чутливість до метамізолу, до похідних піразолону та/або до будь-якого компонента лікарського засобу. Шлунково-кишкова непрохідність та мегаколон; атонія жовчного або сечового міхура; тяжкі порушення функції нирок та печінки; зміна складу периферичної крові (агранулоцитоз, лейкопенія); захворювання крові (анемія будь-якої етіології, цитостатична або інфекційна нейтропенія); дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; порфірія печінки; закритокутова глаукома; підозра на гостру хірургічну патологію; бронхіальна астма; колаптоїдні стани; тахіаритмія; гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі.

Особливі заходи безпеки

Препарат з обережністю застосовують:

 • при порушенні функції нирок та/або печінки;
 • при захворюваннях шлунка (ахалазія, гастроезофагеальний рефлюкс, стеноз пілоричного відділу шлунка);
 • при гіперплазії передміхурової залози;
 • при схильності до гіпотензії та ортостатичних реакцій;
 • за наявності гіпертиреоїдизму.

Пацієнти з бронхіальною астмою, а також схильні до хронічних респіраторних інфекцій і інших реакцій гіперчутливості, а також гіперчутливі до інших речовин, які не є лікарськими засобами, належать до групи ризику, в якій при використанні будь-якого аналгетика або протиревматичного лікарського засобу може виникнути стан шоку (непереносимість анальгетика). Така схильність до непереносимості лікарського засобу може також існувати у пацієнтів, які реагують чханням, сльозотечею або сильним почервонінням обличчя на вживання невеликої кількості алкоголю.

При виникненні підозри на наявність агранулоцитозу або тромбоцитопенії слід негайно припинити застосування лікарського засобу. Ризик виникнення стану шоку значно вищий після парентерального введення, ніж після перорального. Перед початком лікування Баралгіном® пацієнта потрібно опитати щодо історії реакцій на гіперчутливість. Особливу увагу необхідно приділити показанням до застосування Баралгіну®, а також провести медичне обстеження пацієнтів із систолічним артеріальним тиском нижче 100 мм рт. ст. і з нестабільною стенокардією, недостатністю кровообігу (внаслідок інфаркту міокарда).

Метаболіти метамізолу натрію можуть змінити колір сечі на червоний, що не має значення для клініки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При прийомі одночасно: H1-рецептора, бутирофенону, фенотіазину, амантадину або хініну з Баралгіном® можливе посилення антихолінергічного ефекту Баралгіну®. При введенні Баралгіну® одночасно з циклоспорином можливе зниження рівня циклоспорину. У період лікування вживання алкоголю заборонено. Можливе забарвлення сечі в червоний колір. У наслідок виведення з організму продуктів метаболізму. Колір сечі відновлюється після закінчення лікування. Баралгін® може сприяти не точному визначенню рівня цукру в крові (показувати занадто низький результат) за методом глюкозооксидази. Барбітурати, фенілбутазон та інші індуктори ферментів печінки послаблюють дію метамізолу натрію. Трициклічні антидепресанти, пероральні контрацептиви, а також алопуринол порушують метаболізм метамізолу натрію та підвищують його токсичність.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Баралгін® заборонено застосовувати протягом періоду вагітності.

При необхідності застосування в період лактації, слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні транспортом або іншими механізмами.

Під час лікування Баралгіном® можливе зменшення психіко-фізичної активності у пацієнтів, які керують транспортними засобами, а також у осіб, що займаються видами діяльності, яка потребує швидкої фізичної та психічної реакції, тому слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, що вимагає швидкої реакції.

Спосіб застосування та дози

Дозування для дорослих та дітей віком від 15 років: рекомендована доза становить 1–2 таблетки 2–3 рази на день (максимальна добова доза — 6 таблеток) протягом не більше ніж 3 днів.

Збільшення добової дози або тривалості лікування можливе тільки під наглядом лікаря.

Баралгін® повинен застосовуватися тільки за призначенням та під наглядом лікаря.

Діти.

Дозування для дітей залежить від віку: діти віком від 13 до 15 років — по 1 таблетці 2–3 рази на день. Максимальна добова доза — 3 таблетки.

Передозування

Симптоми: блювання, зниження артеріального тиску, сонливість, сплутаність свідомості, нудота, сухість у роті, болі в епігастральній ділянці, зміна потовиділення, порушення функції печінки і нирок, судоми.

Лікування: у разі отруєння або передозування лікування симптоматичне. Необхідне промивання шлунка або прийом всередину активованого вугілля.

Побічні реакції

Алергічні реакції: кропив'янка, шкірний висип, свербіж; рідко — бронхоспазм, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок та дуже рідко — токсичний епідермальний некроліз і синдром Стівенса-Джонсона.

З боку травного тракту: дискомфорт, сухість у роті, запор, загострення гастриту та виразкової хвороби шлунка.

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, тахікардія, порушення серцевого ритму.

З боку органів кровотворення: агранулоцитоз, тромбоцитопенія, лейкопенія.

Антихолінергічні ефекти: зниження потовиділення, парез акомодації, тахікардія, утруднене сечовипускання.

З боку центральної нервової системи: запаморочення, порушення зору.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі, розвиток гострої ниркової недостатності та інтерстиціальний нефрит.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

10 таблеток у блістері; по 1, 2 або 10 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску

Таблетки № 10 (10×1), № 20 (10×2) — без рецепта.

Таблетки № 100 (10×10) — за рецептом.

Виробник

Мікро Лабс Лімітед.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження діяльності

92, Сіпкот Індастриал Комплекс, Хосур, Таміл Наду, IH-635 126, Індія.

Заявник

АЛЕКСФАРМ ГМБХ ЛТД.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Офіс 12, 2 поверх, Квінз Хауз 180, Тоттенхем Корт Роуд, Лондон W1T7PD, Велика Британія.

Дата додавання: 17.09.2019 р. Версія для друку

Ціни на БАРАЛГІН® в містах України

Вінниця 189.33 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 187.49 грн./уп.
«АВІЦЕННА» Вінниця, шосе Хмельницьке, 96, тел.: +380432560229

Запоріжжя 172.71 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 158.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Синенка Сергія, 77А, тел.: +380612207306

Івано-Франківск 154.94 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 154.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Тичини Павла, 1, тел.: +380342730623

Київ 230.04 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 226.241666 грн./уп.
«ФАРМАЦІЯ» Київ, вул. Предславинська, 9, тел.: +380442287580

Кропивницький 160.94 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 160.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Полтавська, 58, тел.: +380522374302

Миколаїв 202.05 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 202.05 грн./уп.
«КАПІТЕЛЬ-МИКОЛАЇВ» Миколаїв, вул. Веселинівська, 10, тел.: +380512727473

Одеса 231.55 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 231.55 грн./уп.
«FARMACIA» Одеса, вул. Палія Семена, 86, тел.: +380487405627

Тернопіль 186 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 186 грн./уп.
«ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ АПТЕЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» Тернопіль, вул. Бродівська, 5

Ужгород 181.75 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 181.75 грн./уп.
«» Ужгород, вул. Грушевського Михайла, 27

Харків 170.5 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 170.5 грн./уп.
«АПТЕКА ВАШ КОНСУЛЬТАНТ» Харків, просп. Незалежності, 13, тел.: +380800505911

Хмельницький 158.94 грн./уп.

БАРАЛГІН® р-н д/ін. амп. 5 мл № 5, ALEXPHARM ..... 158.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 4/1

Developed by Maxim Levchenko