Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиЛиповий цвіт (Linden flowers)

Липовий цвіт (Linden flowers)

  • Інструкція
  • Аналоги
Липовий цвіт (Linden flowers)

Форми випуску та упаковки

Липовий цвіт чай від Тернофарм
40 г, №1
Немає в наявності
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
TILIA CORDATA/PLATYPHYLLUS SCOP.*& (ЛИПА СЕРЦЕЛИСТА/ШИРОКОЛИСТА*&)
Лікарські засоби
R02A A20 Різні антисептики
Форми випуску за NFC
DKA Лікарські чаї

діюча речовина: липи квітки.

Чай.

Основні фізико-хімічні властивості: фільтр-пакет: порошкоподібна маса, яка складається з суміші частин і шматочків різної форми жовто-зеленого кольору, з включеннями білого і кремового кольору різних відтінків. Запах сильний, ароматний; пакет: суміш квіток, квітконіжок і шматочків приквіток різної форми жовто-зеленого кольору, з включеннями білого і кремового кольору різних відтінків. Запах сильний, ароматний.

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код ATХ R02А А20.

Фармакодинаміка.

Фіточай липовий цвіт має потогінну і протизапальну дію. Застосування фіточаю Липовий цвіт при застудних і гострих респіраторних захворюваннях, що супроводжуються пропасницею, катаральними явищами і загальним нездужанням, сприяє зниженню температури тіла і поліпшенню загального самопочуття. Проявляє місцевий протизапальний ефект. Поліпшує функції серцево-судинної системи, підвищує резистентність організму і стійкість до інфекції.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Внутрішньо — при застудних захворюваннях, бронхітах, зовнішньо — при ангінах, стоматитах, ларингітах, гінгівітах (у складі комплексної терапії).

Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Поліноз.

Невідома.

За призначенням лікаря у тому випадку, коли користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Не впливає.

2 столові ложки квіток помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип'яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолодити при кімнатній температурі впродовж 45 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об'єм настою довести кип'яченою водою до 200 мл.

Застосовувати у теплому вигляді 2–3 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років — по 1/2–1 склянці, дітям віком 12–14 років — по 1/3 склянки, 7–12 років — по 1/4 склянки, 3–7 років — по 2 столові ложки. Зовнішньо застосовувати для полоскання ротової порожнини і горла 3–4 рази на добу. Перед застосуванням настій збовтати.

3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 15 хвилин. Застосовувати у теплому вигляді 2–3 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років — по 1 склянці, дітям віком 12–14 років — по 1/2 склянки, 7–12 років — по 1/3 склянки, 3–7 років — по 1/4 склянки. Зовнішньо застосовувати для полоскання ротової порожнини і горла 3–4 рази на добу.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

Препарат призначати дітям віком від 3 років.

Повідомлення відсутні.

Алергічні реакції (у т.ч. гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри). При появі побічних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

2 роки.

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

По 1,5 г у фільтр-пакеті, по 25 фільтр-пакетів у картонній пачці, по 40 г у пачці з внутрішнім пакетом.

Без рецепта.

ТОВ «Тернофарм».