Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиГуна-Прогестерон (Guna-Progesteron)

Гуна-Прогестерон (Guna-Progesteron)

  • Інструкція
  • Аналоги
Гуна-Прогестерон (Guna-Progesteron)

Форми випуску та упаковки

Гуна-прогестерон краплі оральні від Гуна
Флакон-крапельниця, №1
Немає в наявності
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Лікарські засоби
G02C X10** Інші
Форми випуску за NFC
DGB Краплі

діюча речовина: 100 мл крапель оральних містять: Progesterone D6 100 мл;

допоміжні речовини: етанол 96%, вода очищена.

Препарат містить 30% об. етанолу.

1 мл препарату містить 21 краплю.

Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від безбарвного до світло-жовтого кольору з запахом спирту етилового.

Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакодинаміка.

Згідно з концепцією фізіологічної регуляційної медицини, Progesterone D6 стимулює синтез ендогенного прогестерону в жіночому організмі та відновлює чутливість прогестеронових рецепторів в органах-мішенях. За рахунок динамічної активації в процесі приготування та доведення до концентрації, ідентичної концентрації гормону в міжклітинному матриксі організму, Гуна-Прогестерон досягає ефектів регуляції, стимуляції синтезу ендогенного прогестерону та відновлення рецепторної чутливості до нього. Прогестерон — гормон жовтого тіла, гестаген. Викликає зміни в ендометрії, готуючи його до імплантації заплідненої яйцеклітини, забезпечує нормальний перебіг вагітності, блокує скорочуваність матки, особливо вагітної, впливає на розвиток молочних залоз.

Фармакокінетика.

Не застосовується для гомеопатичного лікарського засобу.

Недостатність синтезу ендогенного прогестерону. Лікування гіперестрогенемії, в тому числі при синдромі полікістозних яєчників. Передменструальний синдром.

Вагінальна кровотеча невідомої етіології. Наявність злоякісної пухлини молочної залози і репродуктивних органів або підозра на її наявність. Захворювання печінки і печінкова недостатність. Тромбофлебіт та тромбоемболія в анамнезі. Гіперчутливість до прогестерону або етанолу.

Прогестерон ослаблює дію препаратів, що стимулюють скорочення міометрія (окситоцин, пітуїтрин), анаболічних стероїдів (ретаболіл, неробол), гонадотропних гормонів гіпофіза. При взаємодії з окситоцином зменшується лактогенний ефект. Посилює дію діуретиків, гіпотензивних препаратів, імунодепресантів, бромкриптину і системних коагулянтів. Знижує ефективність антикоагулянтів.

Під час прийому лікарського засобу рекомендовано відмовитися від алкоголю, цукру, приправ, копчених продуктів, продуктів зі свинини.

Протипоказаний для застосування під час вагітності та у період годування груддю.

В рекомендованих дозах не впливає.

20 крапель двічі на добу зі столовою ложкою (15 мл) води. Приймати за 15 хвилин до прийому їжі або натще. Курс лікування — 3–6 місяців. При необхідності курс може бути продовжений після консультації з лікарем.

Лікування гіперестрогенемії, в тому числі при синдромі полікістозних яєчників — з 15 по 24 день менструального циклу. Курс лікування — 3–6 місяців. При необхідності курс може бути продовжений після консультації з лікарем.

Передменструальний синдром, альгодисменорея — прийом препарату починають за 8 днів до початку менструації і припиняють з її закінченням.

Зберігати якнайдалі від джерел електромагнітних хвиль: телевізора, мобільного телефона, НВЧ-печі, музичного центру тощо.

Застосовують дівчатам після настання статевого дозрівання.

Не виявлено.

Можуть виникати короткочасні симптоми гіперсалівації та нудоти.

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

5 років. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище

25 ºС.

По 30 мл крапель оральних у флаконі-крапельниці в картонній коробці.

Без рецепта.

Гуна С.п.а