• Кабинет
 • ЕХІНАЦЕЇ ПУРПУРОВОЇ НАСТОЙКА настойка

  Склад і форма випуску

  настоянка 50 мл флакон скляний, № 1Ціни в аптеках
  Настоянка ехінацеї
  50 мл
  настоянка 100 мл флакон скляний, № 1Ціни в аптеках
  Настоянка ехінацеї
  100 мл
  № UA/12528/01/01 від 20.02.2018 до 20.02.2023
  C

  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: 1 флакон містить настойки кореневищ та коренів ехінацеї (Rizomata et radices Echinaceae purpureae) (1:10) (екстрагент — етанол 50%) 40 мл або 50 мл, або 100 мл;

  Лікарська форма

  Настойка.

  Прозора рідина червонувато-коричневого кольору.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  ПП «Кілафф».

  Україна, 85740, Донецька обл., м. Докучаєвськ, вул. Індустріальна, 7.

  Фармакотерапевтична група

  Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03A X.

  Комплекс діючих речовин підвищує фагоцитарну активність нейтрофілів і макрофагів, стимулює синтез інтерлейкіну-1, стимулює трансформацію В-лімфоцитів у плазматичні клітини, покращує функції Т-хелперів. Полісахариди інулін, левулоза та бетаїн покращують процеси обміну, особливо в печінці та нирках. Має противірусні, антибактеріальні, протимікотичні властивості.

  Показання для застосування

  У складі комплексного лікування імунодефіцитних станів при хронічних рецидивуючих запальних захворюваннях різної локалізації. Стан після антибіотикотерапії, цитостатичної, імунодепресивної, променевої терапії. Початкові прояви ГРВІ, при тривалому застосуванні антибіотиків.

  Місцево: лікування ран, що тривалий час не загоюються.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до рослин родини складноцвітних або до компонентів препарату, прогресуючі системні захворювання, такі як туберкульоз, захворювання лейкоцитарної системи крові (наприклад лейкоз, агранулоцитоз), онкологічні захворювання, ревматизм, захворювання сполучної тканини (колагенози), розсіяний склероз та інші аутоімунні захворювання, СНІД, ВІЛ-інфекції, системний червоний вовчак.

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  Тривалість курсу лікування настойкою ехінацеї не повинна перевищувати 8 тижнів. При зберіганні настойки можливе її помутніння та випадіння осаду, який складається з активних полісахаридів, тому перед прийомом препарату флакон необхідно збовтувати.

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Препарат не застосовується у період вагітності та годування груддю через вміст етанолу.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Препарат містить етанол, що слід враховувати особам, які керують автотранспортом або працюють зі складними механізмами.

  Діти.

  Препарат не слід застосовувати дітям віком до 12 років через вміст етанолу.

  Спосіб застосування та дози

  Для досягнення швидкого ефекту при гострих станах на початку лікування дорослі приймають 40 крапель настойки, а потім протягом 2 годин ще 20 крапель. Далі препарат приймають по 20 крапель 3 рази на добу. Курс лікування — не більше 8 тижнів.

  Дітям старше 12 років настойку призначають у розведенні 1:2 або 1:3 по 5–10 крапель 2–3 рази на добу за 30 хвилин до їди.

  При лікуванні ран настойку застосовують місцево на уражені ділянки. Зовнішньо застосовують для компресів, тампонів. 20–60 крапель настойки розводять у 100 мл ізотонічного розчину натрію хлориду, змочують цим розчином марлю, накладають її на рану і накривають компресним папером. Пов’язку змінюють двічі на добу. Рекомендована тривалість лікування препаратом — від 1 до 8 тижнів.

  Передозування

  Симптоми: нудота, блювання, порушення з боку травного тракту, порушення сну, підвищена збудливість, розлади сну.

  Лікування. Терапія симптоматична.

  Побічні ефекти

  Ехінацея може спричинити алергічні реакції у схильних до цього пацієнтів. Частота їх виникнення невідома. Рідко можуть спостерігатись реакції гіперчутливості у вигляді почервоніння шкіри, свербежу, набряку обличчя. Іноді можливі висипання, кропив’янка, синдром Стівенса-Джонсона, ангіоневторичний набряк шкіри, набряк Квінке, утруднення дихання, бронхоспазм з обструкцією, астма, анафілактичний шок. Нечасто можливі запаморочення, артеріальна гіпотензія, нудота, блювання, діарея. Були окремі повідомлення про зв’язок з аутоімунними захворюваннями.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Препарат містить етанол, який може підвищувати абсорбцію і фармакологічну дію деяких седативних препаратів та опосередковано, змінюючи активність системи цитохрому Р450, впливати на елімінацію лікарських засобів, які метаболізують за участю ферментів цієї системи. Етанол може спричинити дисульфірамоподібну реакцію при одночасному застосуванні, наприклад, з деякими антибактеріальними засобами.

  Термін придатності.

  5 років.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

  Під час зберігання можливе випадення осаду.

  Упаковка

  Флакон скляний по 40 мл, 50 мл, 100 мл.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Дата додавання: 13.11.2019 р.
  © Компендиум 2019
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko