• Кабинет
 • РЕММАКС-КВ (REMMAX-KV)

  Склад і форма випуску

  таблетки жувальні 680 мг + 80 мг блістер з м'ятним смаком, № 18Ціни в аптеках
  Кальцію карбонат
  680 мг
  Магнію карбонат
  80 мг
  № UA/11362/01/01 від 27.02.2020
  C
  таблетки жувальні 680 мг + 80 мг блістер з малиновим смаком, № 18Ціни в аптеках
  Кальцію карбонат
  680 мг
  Магнію карбонат
  80 мг
  № UA/12126/01/01 від 27.02.2020
  C
  таблетки жувальні 680 мг + 80 мг блістер з апельсиновим смаком, № 18Ціни в аптеках
  Кальцію карбонат
  680 мг
  Магнію карбонат
  80 мг
  № UA/12125/01/01 від 27.02.2020
  C

  Фармакологічні властивості

  фармакодинаміка. РемМакс-КВ – це комбінація двох антацидів: кальцію карбонату та магнію карбонату, які зумовлюють місцеву дію за рахунок нейтралізації кислоти шлунка, що не залежить від системного всмоктування. Кальцію карбонат має тривалу та сильну нейтралізуючу активність. Цей ефект посилюється завдяки магнію карбонату, який також має потужну нейтралізуючу активність. Загальна нейтралізуюча ємність лікарського засобу іn vitro становить 16 mEq H+ (титрування до кінцевої точки рН 2,5).

  Фармакокінетика. У здорових осіб початок нейтралізації швидкий. Застосування 2 таблеток лікарського засобу натще призводить до підвищення рН більше ніж на 1 одиницю протягом 5 хв та значного підвищення рН вмісту шлунка вище базової лінії рН, яке досягається протягом 2 хв.

  У шлунку кальцію карбонат та магнію карбонат реагують зі шлунковим соком та утворюють воду та розчинні мінеральні солі.

  Кальцій та магній можуть всмоктуватись у формі своїх розчинних солей. Рівень абсорбції кальцію та магнію з цих сполук залежить від дози лікарського засобу. Максимальний рівень абсорбції — 10% кальцію та 15–20% магнію. У здорових осіб невелика кількість абсорбованого кальцію та магнію виділяється нирками. При порушенні їх функції рівень концентрації кальцію та магнію у плазмі крові може зростати. У кишечнику з розчинних солей утворюються нерозчинні сполуки, які виводяться з калом.

  Показання РЕММАКС-КВ

  дорослим та дітям віком від 15 років для полегшення симптомів, пов’язаних із підвищеною кислотністю шлункового соку (наприклад печія, шлунково-стравохідний рефлюкс), що призводять до порушення травлення та диспепсії.

  Застосування РЕММАКС-КВ

  лікарський засіб для перорального застосування дорослим та дітям віком від 15 років. Звичайна добова доза становить 1–2 таблетки жувальні в період больових відчуттів або печії; у разі болю дозу можна підвищити на короткий період до 5 таблеток на добу. Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів.

  Діти. Не застосовувати дітям віком до 15 років.

  Протипоказання

  — підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу;

  — гіперкальціємія та/чи стани, що призводять до гіперкальціємії;

  — нефролітіаз, зумовлений відкладенням каменів, що містять кальцій;

  — виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну <30 мл/хв);

  — гіпофосфатемія.

  Побічна дія

  з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи висипання, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, анафілаксію.

  З боку метаболізму та харчування: у пацієнтів, особливо з порушеною функцією нирок, тривале застосування у високих дозах може призводити до гіпермагніємії (при застосуванні антацидів, що містять магній) або гіперкальціємії та алкалозу, який проявляється симптомами з боку шлунка та м’язової слабкості.

  З боку ШКТ: нудота, блювання, дискомфорт у шлунку та діарея.

  З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини: м’язова слабкість.

  Побічні ефекти, що спостерігаються лише при молочно-лужному синдромі (синдром Бернета): шлунково-кишкові розлади (агевзія); загальні розлади (кальциноз та астенія); розлади з боку нервової системи (головний біль); розлади з боку нирок та сечовивідних шляхів (азотемія).

  Особливості застосування

  якщо симптоми не зникають, частково зберігаються чи посилюються через 10 днів лікування, необхідно провести обстеження пацієнта, щоб з’ясувати природу цих симптомів та переглянути схему лікування. Курс лікування лікарським засобом РемМакс-КВ не повинен перевищувати 10 днів. Лікарський засіб не слід приймати одночасно зі вживанням великої кількості молока чи молочних продуктів. Тривале застосування лікарського засобу РемМакс-КВ може підвищувати ризик утворення каменів у нирках. При застосуванні від 4 до 5 таблеток на добу курс лікування повинен бути коротким, лікування слід припинити одразу після зникнення симптомів.

  Рекомендується звернутися до лікаря в разі втрати маси тіла, проблем із ковтанням або постійним відчуттям дискомфорту в животі, ознаками порушень травлення, якщо вони з’явилися вперше або змінили свій характер, при нирковій недостатності (необхідно контролювати рівень кальцію та магнію в плазмі крові).

  Кальцію карбонат та магнію карбонат не слід застосовувати при гіперкальцієурії. Цей лікарський засіб слід застосовувати з обережністю пацієнтам із порушеною функцією нирок. Якщо кальцію карбонат та магнію карбонат необхідно застосовувати цим пацієнтам, то слід регулярно перевіряти вміст рівня кальцію, фосфору та магнію в плазмі крові.

  Пацієнтам із цукровим діабетом: 1 таблетка РемМакс-КВ містить сахарин, а також 400 мг сорбіту (для таблеток із м’ятним та малиновим смаками) та 390 мг сорбіту (для таблеток із апельсиновим смаком); лікарський засіб можна застосовувати хворим на цукровий діабет.

  Застосування у період вагітності чи годування грудьми. Дотепер не спостерігалося підвищення ризику вад розвитку плода після призначення кальцію карбонату та магнію карбонату протягом вагітності. РемМакс-КВ можна призначати у період вагітності, якщо застосовувати лікарський засіб згідно з інструкцією, але слід уникати тривалого застосування у високих дозах. Слід також враховувати, що наявність солей магнію може спричинити діарею, а наявність кальцію у підвищених дозах, що застосовуються протягом тривалого часу, підвищує ризик гіперкальціємії з кальцинозом різних органів, зокрема нирок.

  Необхідно враховувати, що у період вагітності або годування грудьми кальцію карбонат та магнію карбонат забезпечують значну кількість кальцію в доповнення до того об’єму, що надходить з їжею. Тому вагітним слід обмежити період застосування лікарського засобу РемМакс-КВ до 1 тиж та під час застосування лікарського засобу уникати постійного вживання молока (1 л містить до 1,2 г елементарного кальцію), а також молочних продуктів для запобігання надлишку кальцію, який може призводити до так званого молочно-лужного синдрому (синдрому Бернета), що є рідкісним, але тяжким захворюванням, яке потребує медичної допомоги.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами чи роботі з іншими механізмами. Не впливає.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  інші лікарські засоби рекомендується застосовувати за 1–2 год до або після застосування лікарського засобу РемМакс-КВ.

  У разі одночасного застосування лікарського засобу РемМакс-КВ з антибіотиками (тетрацикліни, хінолони) та серцевими глікозидами (дигоксин), фосфатами, сполуками фтору та залізовмісними продуктами, левотироксином та ельтромбопагом відбувається зниження всмоктування останніх.

  Тіазидні діуретики знижують екскрецію із сечею кальцію та підвищують його рівень у плазмі крові. У зв’язку з підвищеним ризиком гіперкальціємії при одночасному застосуванні тіазидних діуретиків необхідно регулярно перевіряти рівень кальцію в плазмі крові.

  Також слід робити перерву 2 год між застосуванням лікарського засобу РемМакс-КВ та наступними лікарськими засобами: антигістамінні, атенолол, метопролол або пропранолол, хлорохін, дифлюнізал, дигоксин, дифосфонати, фексофенадин, глюкокортикоїди (преднізолон та дексаметазон), індометацин, кетоконазол, фенотіазидні нейролептики, пеніциламін, тироксин.

  Передозування

  симптоми. Тривале застосування у високих дозах кальцію карбонату та магнію карбонату, особливо пацієнтам із порушенням функції нирок, може призводити до ниркової недостатності, гіпермагніємії, гіперкальціємії та алкалозу, що проявляється у вигляді симптомів з боку ШКТ (нудота, блювання, запор) та м’язової слабкості. У разі передозування можливий також розвиток діареї.

  Лікування. Слід припинити застосування лікарського засобу та забезпечити достатнє надходження рідини в організм. У тяжких випадках передозування (наприклад при синдромі Бернета) необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки може знадобитися додаткова регідратація (наприклад інфузії).

  Умови зберігання

  при температурі не вище 25 °C.

  Дата додавання: 11.03.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Інструкція

  Ціни на РЕММАКС-КВ в містах України

  Вінниця 36.45 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +38043255030329.50 грн./уп.

  Дніпро 32.27 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Дніпро, просп. Яворницького Дмитра, 123, тел.: +38067657494126.32 грн./уп.

  Житомир 34.16 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Велика Бердичівська, 95, тел.: +38041243004528.50 грн./уп.

  Запоріжжя 33.48 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Синенка Сергія, 77А, тел.: +38061220730630.25 грн./уп.

  Івано-Франківск 35.63 грн./уп.

  «МЕД-СЕРВІС» Крихівці, вул. Слобідська, 231.68 грн./уп.

  Київ 35.95 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. Героїв Дніпра, 31А, тел.: +38044414293830.25 грн./уп.

  Кропивницький 33.38 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, перехр. Героїв України / Жадова Генерала, 24/2730.75 грн./уп.

  Луцьк 35.13 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +38033276748130.50 грн./уп.

  Львів 36.97 грн./уп.

  «АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Сихівська, 8, тел.: +38067439511226.34 грн./уп.

  Миколаїв 33.55 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Озерна, 13В/4, тел.: +38063034590130.75 грн./уп.

  Одеса 33.79 грн./уп.

  «АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА» Одеса, вул. Грецька, 45, тел.: +38048788106331.74 грн./уп.

  Полтава 34.33 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Чураївни, 3/2, тел.: +38063186758929.50 грн./уп.

  Рівне 35.77 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Дубенська, 7, тел.: +38036262814430.75 грн./уп.

  Суми 33.87 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Петропавлівська, 74, тел.: +38054261000429.75 грн./уп.

  Тернопіль 35.72 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, вул. Шептицького, 15, тел.: +38063560804929.50 грн./уп.

  Ужгород 34.75 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Ужгород, вул. Минайська, 29А, тел.: +38063343175231.18 грн./уп.

  Харків 35.13 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, вул. Золочівська, 27, тел.: +38057372000429.96 грн./уп.

  Херсон 34.21 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, просп. Святих Кирила і Мефодія, 19, тел.: +38055238094829.96 грн./уп.

  Хмельницький 36.64 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 4/129.97 грн./уп.

  Черкаси 33.33 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 48А29.97 грн./уп.

  Чернігів 33.87 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, просп. Перемоги, 18, тел.: +38046264109429.25 грн./уп.

  Чернівці 36.33 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Головна, 178, тел.: +38037251361029.97 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko