Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)

Гедерин (Gederin)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Гедерин (Gederin)

Форми випуску та упаковки

Гедерин мазь мазь від ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Банка, №1
від 81,80 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Лікарські засоби
R05X ІНШІ ПРЕПАРАТИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У РАЗІ КАШЛЮ ТА ЗАСТУДНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Форми випуску за NFC
MSA Мазі

діючі речовини: 1 г мазі містить ментолу рацемічного 30,5 мг, камфори рацемічної 52,5 мг, тимолу 1 мг, ялицевої олії (Pine oil) 0,0555 мл, евкаліптової олії (Eucalyptus oil) 0,015 мл, мускатної олії (Nutmeg oil) 0,0055 мл;

допоміжна речовина: парафін білий м’який.

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: біла напівпрозора мазь із сильним специфічним запахом.

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05Х.

Фармакодинаміка.

Механізм дії препарату обумовлений діючими речовинами та полягає у подразненні нервових закінчень, рефлекторному розширенні артеріол та капілярів. Препарат чинить відволікаючу, місцевоподразнювальну, знеболювальну дію; помірну протизапальну, антисептичну, спазмолітичну дію.

Фармакокінетика.

Не визначалась.

Комплексна терапія гострих респіраторних захворювань, що супроводжуються ринітом, відчуттям закладеності носа, кашлем, головним болем; біль у суглобах та м’язах, невралгія, міозит, артрит, міалгія, артралгія, ревматизм, ішіас.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу. Бронхіальна астма, коклюш, схильність до судом, пошкоджена або запалена шкіра, відкриті рани на ділянках застосування, дерматит, екзема.

Невідома.

Застосовувати мазь у період вагітності або годування груддю потрібно з обережністю, за призначенням лікаря, враховуючи співвідношення ризик/користь.

Зазвичай не впливає, але слід враховувати можливість виникнення запаморочення або судом.

Зовнішньо для розтирань. Дорослим та дітям від 6 років мазь наносити тонким шаром 2-4 рази на добу:

при болях у суглобах та м’язах, невралгії, міозиті, артриті, міалгії, артралгії, ревматизмі, ішіасі втирати у шкіру ураженої ділянки, поверх накладати теплу пов’язку;

при нежиті або при закладенні носа мазь наносити на неушкоджену шкіру крилець носа;

при кашлі, пов’язаному із застудними захворюваннями, мазь наносити на верхні ділянки грудної клітки і шиї та протягом 3-5 хвилин обережно втирати легкими масажними рухами;

при головному болю мазь наносити на шкіру скронь.

Дітям від 3 до 5 років мазь наносити тонким шаром на верхню ділянку спини 2-3 рази на добу, але ні в якому разі не на обличчя та крильця носа.

Курс лікування становить 3-5 діб.

Лікарський засіб застосовують дітям віком від 3 років.

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі, можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

Можливі алергічні реакції (у т. ч. гіперемія, відчуття свербежу, висипання, кропив’янка), подразнення шкіри, контактний дерматит; головний біль, запаморочення, збудження; можливе виникнення судом, спричинених камфорою; бронхоспазм. У дітей може виникнути дерматит.

Повідомлення про побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має значення. Це дає змогу проводити моніторинг співвідношення користь/ризик при застосуванні цього лікарського засобу. Медичним та фармацевтичним працівникам, а також пацієнтам або їхнім законним представникам слід повідомляти про усі випадки підозрюваних побічних реакцій та відсутності ефективності лікарського засобу через Автоматизовану інформаційну систему з фармаконагляду за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua.

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати у щільно укупореній тарі при температурі не вище 25 °С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

По 20 г або по 25 г у банці; по 1 банці в пачці.

Без рецепта.

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика».