Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиТроксегель® (Troxegel®)

Троксегель® (Troxegel®)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Троксегель<sup>®</sup> (Troxegel<sup>®</sup>)

Форми випуску та упаковки

Троксегель® гель від Київмедпрепарат
2 %, №1
від 85,40 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
Troxerutinum (Троксерутин)
Лікарські засоби
C05C A04 Троксерутин
Форми випуску за NFC
MVA Гелі та золі

діюча речовина: troxerutin;

1 г гелю містить троксерутину у перерахуванні на 100% речовину — 20 мг;

допоміжні речовини: карбомер 934 Р (карбопол 934 Р), трометамін (трометамол), динатрію едетат (трилон Б), бензалконію хлорид, вода очищена.

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: гель прозорий, желеподібний, жовтого або жовтого з зеленуватим відтінком кольору, зі слабким характерним запахом, однорідний за консистенцією.

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Троксерутин. Код АТХ С05С А04.

Фармакодинаміка. Троксерутин чинить ангіопротекторну і флеботонізуючу дію. Троксерутин накопичується вибірково в ендотеліальному шарі вен, глибоко проникає у субендотеліальний шар венозної стінки, причому концентрація виявляється вищою, ніж у сусідніх тканинах. Лікарський засіб запобігає пошкодженню клітинних мембран, спричиненому окисненням. Антиоксидантний ефект проявляється у зниженні та усуненні окисних властивостей кисню, інгібуванні ліпідної пероксидації, захисті судинного ендотелію від окисної дії гідроксильних радикалів. Троксерутин зменшує підвищену проникність капілярів і збільшує тонус вен. Цитопротекторний ефект проявляється в інгібуванні активації та адгезії нейтрофілів, зниженні агрегації еритроцитів і підвищенні стійкості еритроцитів до деформації, зниженні вивільнення медіаторів запалення.

Препарат підвищує венозно-артеріальний рефлюкс, подовжує час венозного наповнення, знижує приплив крові до шкірних покривів (у положенні лежачи), поліпшує мікроциркуляцію і мікросудинну перфузію.

Дія препарату спрямована на зменшення болю, поліпшення трофіки та усунення різних патологічних порушень, пов’язаних з венозною недостатністю.

Фармакокінетика. Лікарська форма препарату Троксегель® забезпечує повну абсорбцію активної речовини через роговий шар епідермісу і проникнення у кровоносні судини у підшкірній тканині.

Троксегель®, гель, застосовується для симптоматичного лікування таких захворювань:

● венозна недостатність;

● передварикозний і варикозний синдром;

● поверхневий тромбофлебіт, флебіт і післяфлебітні стани;

● гемороїдальна хвороба — у складі комплексного лікування;

● м’язові крампі (судомне стягування литкових м’язів).

Підвищена чутливість до троксерутину або до будь-якої іншої допоміжної речовини лікарського засобу. Троксегель® не слід наносити на слизові оболонки, відкриті рани та екзематозні ділянки шкіри.

Посилює дію аскорбінової кислоти на структуру та проникність судинної стінки.

Тривале застосування може спричинити гіперчутливість!

Реакції гіперчутливості частіше спостерігаються у пацієнтів із шкірними і/або алергічними захворюваннями.

Бензалконію хлорид, що входить до складу лікарського засобу, має подразливу дію і може спричинити шкірні реакції. Гель Троксегель® не слід застосовувати в очі або на запалену шкіру.

Хворим із вираженими порушеннями функції нирок не рекомендується застосовувати препарат протягом тривалого часу.

Якщо при застосуванні препарату вираженість симптомів захворювання не зменшується, слід звернутися до лікаря.

Немає даних щодо негативного впливу лікарського засобу при застосуванні у період вагітності або годування груддю. Проте застосування гелю Троксегель® у І триместрі вагітності не рекомендується.

Не впливає.

Тільки для застосування на шкіру.

Гель наносити на уражену ділянку рівномірним тонким шаром вранці та ввечері, втираючи легкими масажними рухами до повного всмоктування препарату. За потреби можна накласти тугу або еластичну пов’язку. Гель не залишає жирних плям на одязі. При тяжчих станах рекомендується комбінована терапія. При хронічній венозній недостатності застосовувати комбіновану терапію до повного зникнення симптомів.

Дозування та тривалість застосування лікарського засобу визначається лікарем, в залежності від тяжкості та перебігу захворювання.

Немає протипоказань щодо застосування препарату дітям.

При місцевому застосуванні випадки передозування не зареєстровані. При випадковому проковтуванні великої кількості лікарського засобу необхідно вжити загальних заходів для виведення препарату: спровокувати блювання, застосувати засоби для симптоматичного лікування. При наявності показань застосовувати перитонеальний діаліз.

В окремих випадках можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, у тому числі подразнення шкіри, еритема, свербіж, шкірні висипи, дерматит, ангіоневротичний набряк. Зазвичай ці симптоми зникають після припинення прийому препарату.

5 років.

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

По 40 г у тубі, 1 туба у пачці.

Без рецепта.

ПАТ «Київмедпрепарат».

Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.