Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиНігерсан D5 (Nigersan D5)

Нігерсан D5 (Nigersan D5)

  • Інструкція
  • Аналоги
Нігерсан D5 (Nigersan D5)

Форми випуску та упаковки

Нігерсан d5 розчин для ін'єкцій від Санум-Кельбек
Ампула, №10
Немає в наявності
Класифікація
Лікарські засоби
L03A X29** Інші препарати
Форми випуску за NFC
FMA Ампули

діюча речовина:

1 мл препарату містить Aspergillus niger D5;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для інꞌєкцій.

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакодинаміка.

НІГЕРСАН D5 — гомеопатичний засіб, належить до групи біопрепаратів мікробного походження, так званих імунобіологічних препаратів. У процесі виробництва мікроорганізми втрачають свою патогенність, але зберігають імуногенність.

У гомеопатії ліофілізати у мікроконцентраціях розглядаються як ізопатична терапія.

Лікарський засіб активізує місцеві імунні реакції, підвищує на слизових оболонках концентрацію секреторного імуноглобуліну Ig, вміст лізоциму, стимулює фагоцитоз. Для ліофілізатів характерні антидотні властивості та елімінаційні ефекти, що зумовлюють виведення токсинів з організму, очищення організму від бактеріальних, вірусних та грибкових токсинів, ліквідації шлаків та закислення тканин.

Aspergillus niger — облігатний внутрішньоклітинний паразит (ендобіонт), є умовно- патогенним, але бере участь у розвитку таких захворювань, як пухлини, атеросклероз судин, варикоз, запальні процеси різної локалізації. НІГЕРСАН D5 (ліофілізат Aspergillus niger) чинить антипроліферативну та протизапальну дію, спричиняє реверсію мікобактерій туберкульозу.

Препарат не чинить безпосередньої бактерицидної або бактеріостатичної дії на збудники туберкульозу.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Для ізопатичного лікування туберкулінової конституції та її вторинних захворювань.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу. Дитячий вік до 12 років. Алергія на плісняві грибки. Аутоімунні захворювання. Період вагітності та годування груддю.

НІГЕРСАН D5 сумісний з іншими лікарськими засобами.

Препарати з імуносупресивною дією можуть зменшити ефективність цього лікарського засобу. Рекомендовано витримувати чотирьохтижневий інтервал до і після вакцинації живими вакцинами.

З урахуванням особливостей перебігу захворювання та стану хворого лікар може змінити тривалість курсу лікування та спосіб застосування.

Паління та вживання алкоголю можуть несприятливо впливати на ефективність гомеопатичного лікарського засобу.

На початку лікування препаратом можливе короткочасне загострення наявних симптомів захворювання (первинна реакція). Така реакція є тимчасовою. Якщо симптоми не зникають та спостерігається погіршення стану, застосування препарату слід припинити та звернутися до лікаря за консультацією.

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг натрію на 1 дозу, тобто практично вільний від натрію.

Не впливає.

Разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років — 1 ампула по 1 мл. Застосовувати у вигляді внутрішньом’язових, підшкірних або внутрішньошкірних ін’єкцій 2 рази на тиждень.

Кількість ін’єкцій і тривалість застосування залежать від характеру захворювання, досягнутого ефекту, характеру комплексної фармакотерапії.

Курс лікування залежить від перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Лікарський засіб застосовувати не довше 4 тижнів.

Дітям віком до 12 років препарат не застосовувати. Дітям віком від 12 років застосовувати лише після консультації лікаря.

Не відоме.

При застосуванні лікарського засобу НІГЕРСАН D5 за показаннями у рекомендованих дозах побічні ефекти невідомі. Оскільки НІГЕРСАН D5 містить специфічні органічні компоненти, можливим є розвиток реакцій гіперчутливості (алергічні реакції). В такому випадку потрібно припинити застосування лікарського засобу та звернутися за консультацією до лікаря.

5 років.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

По 10 або 50 ампул у картонній пачці.

За рецептом.

САНУМ-Кельбек ГмбХ і Ко. КГ/

SANUM-Kehlbeck GmbH & Co. KG.