Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиЕхінацеї настойка (Tinctura echinaceae)

Ехінацеї настойка (Tinctura echinaceae)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Ехінацеї настойка (Tinctura echinaceae)

Форми випуску та упаковки

Ехінацеї настойка настоянка від Віола
50 мл, №1
від 14,24 грн
Ехінацеї настойка настоянка від Виола ФФ
50 мл, №1
від 19,36 грн
Ехінацеї настойка настоянка від Виола ФФ
50 мл, №1
від 18,10 грн
Ехінацеї настойка настоянка від Тернофарм
50 мл, №1
від 16,60 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
ECHINACEA PURPUREA*& (ЕХІНАЦЕЯ ПУРПУРНА*&)
Лікарські засоби
L03A X22** Ехінацея
Форми випуску за NFC
DGB Краплі

діюча речовина: 1 флакон містить настойки кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae radix) (1:10) (екстрагент - етанол 50 %) 50 мл.

Настойка.

Прозора рідина червонувато-коричневого кольору. У процесі зберігання допускається утворення осаду.

Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03А Х.

Комплекс діючих речовин підвищує фагоцитарну активність нейтрофілів і макрофагів, стимулює синтез інтерлейкіну-І, стимулює трансформацію В-лімфоцитів у плазматичні клітини, покращує функії Т-хелперів. Інулін, лавулоза та бетаїн покращують процеси обміну, особливо у печінці та нирках. Має противірусні, антибактеріальні, протимікотичні властивості.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату або до рослин родини Складноцвітих; захворювання сполучної тканини (колагенози), розсіяний склероз та інші аутоімунні захворювання.

Прогресуючі системні захворювання (туберкульоз, цукровий діабет), захворювання лейкоцитарної системи крові (лейкоз, агранулоцитоз), онкологічні захворювання, ревматизм, СНІД, ВІЛ-інфекції, системний червоний вовчак, імуносупресія або імунодефіцит різної етіології та інші хронічні вірусні захворювання.

Період вагітності або годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Вагітним та жінкам, які годують груддю, не слід застосовувати настойку, оскільки препарат містить спирт.

Препарат не застосовувати дітям віком до 12 років через вміст етанолу.

Для досягнення швидкого ефекту з початку лікування дорослим приймати по 40 крапель настойки, а потім протягом 2 годин ще 20 крапель. Далі препарат приймати по 20 крапель тричі на добу. Курс лікування - не більше 8 тижнів. Дітям від 12 років настойку призначати у розведенні 1:2 або 1:3 по 5-10 крапель 2-3 рази на добу за 30 хвилин до їди.

При лікуванні ран настойку застосовувати місцево на уражені ділянки. Зовнішньо застосовувати для компресів, тампонів. 20-60 крапель настойки розводити у 100 мл ізотонічного розчину натрію хлориду, змочувати цим розчином марлю, накладати її на рану і накривати компресним папером. Пов'язку змінювати двічі на добу. Рекомендована тривалість лікування препаратом - від 1 до 8 тижнів.

Нудота, блювання, порушення з боку шлунково-кишкового тракту, порушення сну, підвищене збудження нервової системи, розлади сну. Терапія симптоматична.

Унаслідок імуностимулюючої дії ехінацеї препарат може зменшувати ефективність препаратів, які чинять імунодепресивну дію.

Препарат не рекомендується застосовувати одночасно з препаратами з гепатотоксичною дією, такими як аміодарон, метотрексат, кетоконазол, стероїдні препарати.

Препарат містить етанол, який може підвищувати абсорбцію і фармакологічну дію деяких седативних препаратів та опосередковано, змінюючи активність системи цитохрому Р450, впливати на елімінацію лікарських засобів, які метаболізують з участю ферментів цієї системи. Етанол може спричинити дисульфірамоподібну реакцію при одночасному застосуванні, наприклад, з деякими антибактеріальними засобами.

3 роки.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 градусів. Зберігати у недоступному для дітей місці.

По 50 мл у флаконах у пачці або без пачки.

Без рецепта.