• Кабинет
 • ЕССЕЛ ФОРТЕ (ESSEL FORTE)

  Наброс Фарма

  Склад і форма випуску

  капсули, № 30Ціни в аптеках
  Есенційні фосфоліпіди
  300 мг
  Тіаміну мононітрат
  6 мг
  Рибофлавін
  6 мг
  Піридоксину гідрохлорид
  6 мг
  Ціанокобаламін
  6 мкг
  Нікотинамід
  30 мг
  Токоферолу ацетат
  6 мг
  Допоміжні речовини: динатрієва сіль едта, натрію пропілпарабен, натрію метилпарабен, крохмаль, магнію стеарат, аеросил, тальк.
  C За рецептом

  Інструкція

  ЕССЕЛ ФОРТЕ (ESSEL FORTE)

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  ЕССЕЛ ® ФОРТЕ

  (ESSEL FORTE)

  Загальна характеристика

  основні фізико-хімічні властивості

  тверді желатинові капсули, з червоним дном і червоно-бурою кришечкою, що містять маслянистий порошок від жовтого до оранжевого кольору, допускається наявність частин від жовто-білого до коричневого кольору;

  склад

  капсула містить есенціальних фосфоліпідів (субстанція EPL) 300 мг, нікотинаміду 30 мг, піридоксину гідрохлориду 6 мг, рибофлавіну 6 мг, тіаміну мононітрату 6 мг, ціанокобаламіну 6 мкг, токоферолу ацетату 6 мг;

  допоміжні речовини: ЕДТА динатрієва сіль, натрію пропілпарабен, натрію метилпарабен, крохмаль, магнію стеарат, аеросил, тальк.

  Форма випуску

  Капсули.

  Фармакотерапевтична група

  Гепатотропні препарати. Код АТС: А05ВА50.

  Фармакологічні властивості

  Основним діючим компонентом препарату Ессел® Форте є есенціальні фосфоліпіди (субстанція ЕФЛ-НАБРОС), що являють собою дигліцеридні ефіри холінфосфорної кислоти природного походження з перевагою поліненасичених жирних кислот, в основному лінолевої (70%), ліноленової та олеїнової. Фосфоліпіди — основний елемент структури клітинної мембрани і клітинних органел, які впливають на проникність клітинної мембрани. Вони підтримують функції клітинної мембрани: іонообмін, внутрішньоклітинне дихання, біологічне окислення, впливають на зв'язування ферментів внутрішньоклітинного дихання в мітохондріях і окислювальне фосфорилювання в енергетичному обміні клітин.

  У здорових людей гепатоцити містять достатню кількість фосфоліпідів, та їх вміст зменшується при ушкодженнях печінки, що призводить до порушення функції клітинної оболонки, особливо у мітохондріях. У наслідок фосфоліпідної недостатності відбувається порушення метаболізму жирів, яке, в свою чергу, призводить до жирової дегенерації печінки. Застосування Ессел® Форте нормалізує функцію печінки та активність ферментів шляхом прямого впливу на структуру мембран гепатоцитів, нормалізує енергетичний баланс печінки.

  Вітаміни, що входять до складу препарату, виконують функцію коферментів у різних біохімічних ферментативних процесах.

  Показання для застосування

  Жирова дегенерація печінки різного генезу. Гострий та хронічний гепатит (включно цироз і кома). Порушення функції печінки внаслідок інших захворювань. Алкогольне ушкодження печінки. Радіаційний синдром. Токсикози вагітних. Токсичні ураження печінки. Псоріаз.

  Спосіб застосування та дози

  Доза для дорослих становить 2 капсули, тричі на день. Курс лікування — 3 місяці. За необхідності курс може бути продовжений.

  При псоріазі курс лікування становить 2–3 місяці, у поєднанні з загальноприйнятими методами лікування псоріазу.

  Побічна дія

  Ессел® Форте добре переноситься. Однак у хворих зі схильністю до проносів при застосуванні препарату у підвищених дозах можливе відчуття дискомфорту у ділянці шлунка.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до компонентів препарату.

  Передозування

  Дані про передозування препарату відсутні.

  Особливості застосування

  Ессел® Форте застосовують під час їди, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю води.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  Відсутні дані про несумісність препарату Ессел® Форте з іншими лікарськими засобами.

  Умови та термін зберігання

  Зберігати у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці. Термін зберігання — 3 роки.

  Дата додавання: 08.07.2020 р.
  © Компендиум 2019
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko