Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Рекомендовані аналоги АРБІДОЛ, табл. в / о 0,05 г, №10:

Імустат
таблетки, вкриті оболонкою 100 мг контурна чарункова упаковка в пачці, № 10
Дарниця ФФ
Імустат
таблетки, вкриті оболонкою 50 мг контурна чарункова упаковка в пачці, № 10
Дарниця ФФ

АРБІДОЛ®, табл. в / о 0,05 г, №10

(АРБИДОЛ®, табл. п / о 0,05 г, №10)
Архив
Виробник:
Дальхімфарм

Склад і форма випуску

табл. в/о 0,1 г, №  10

Арбідол 0.1 г

Без рецептуB

Класифікація
Лікарські засоби
Активна речовина

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АРБІДОЛ®

(ARBIDOL)

Загальна характеристика

хімічна назва:етилового ефіру 6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометиліндол-3-карбонової кислоти гідрохлорид моногідрат;

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки в оболонці від білого до кремувато-білого кольору, в поперечному розрізі — два шари; склад: одна таблетка містить етилового ефіру карбонової кислоти (6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометил-індол-3-карбонової кислоти) гідрохлориду моногідрату (арбідолу) 0,05 г або 0,1г допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, аеросил (кремнію діоксид колоїдний), кальцію стеарат, для дозування 0,1 г- кислота стеаринова Оболонка: цукор-пісок, магнію карбонат основний, полівінілпіролідон, аеросил (кремнію діоксид колоїдний), тальк, титану діоксид пігментний, віск бджолиний, для дозування 0,05 г — борошно

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Противірусні засоби для системного застосування. Код АТС J05A X.

Фармакологічні властивості Фармакодинаміка. Противірусний засіб з імуномодулюючою дією, активний відносно вірусів грипу А і В та інших ГРВІ. Арбідол діє на ранніх стадіях репродукції вірусу, на етапі проникнення вірусу у клітину. Інгібує вірусспецифічний процес злиття ліпідної оболонки вірусу з мембранами клітини за рахунок взаємодії з гемаглютиніном вірусу, збільшуючи стабільність гемаглютиніну до конформаційних змін. Препарат індукує інтерферон і посилює фагоцитарну функцію макрофагів. Знижує частоту розвитку ускладнень, що пов'язані з вірусною інфекцією, а також випадків загострення хронічних захворювань Терапевтична ефективність при вірусних інфекціях проявляється у зниженні загальної інтоксикації та клінічних проявів захворювання, скорочується тривалість захворювання Засіб належить до малотоксичних препаратів (DL50 > 4 г/кг). Не має негативного впливу на організм людини при пероральному застосуванні в рекомендованих дозах

Фармакокінетика.

Препарат швидко всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація досягається через 1,2 години після прийому в дозі 0,05 г, через 1,5 години — після прийому в дозі 0,1 г. Метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 17 — 21 годину. Приблизно 40% препарату виводиться в незміненому вигляді: з фекаліями (38,9%) та із сечею (0,12%). Протягом першої доби виводиться 90% від уведеної дози.

Показання для застосування

Профілактика та лікувальння грипу А і В, гострих респіраторних вірусних інфекцій, включаючи ускладнені. У складі комплексної терапії хронічного бронхіту, пневмонії та рецидивуючої герпетичної інфекції.

У складі комплексної терапії гострих кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей старше 2 років.

Спосіб застосування та дози

Арбідол® приймають внутрішньо, до прийому їжі.

З метою неспецифічної профілактики

Особам , які контактують з хворими на грип та інші ГРВІ:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г один раз на добу протягом 10–14 днів.

Під час епідемії грипу і ГРВІ, для запобігання загостренням хронічного бронхіту і рецидивуючого герпесу:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 2 рази на тиждень протягом 3 тижнів.

З лікувальною метою

Грип та інші ГРВІ без ускладнень:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 3–5 днів.

Грип та інші ГРВІ, ускладнені бронхітом, пневмонією:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 днів, потім разову дозу один раз на тиждень протягом 4 тижнів.

У складі комплексної терапії хронічного бронхіту і рецидивуючої герпетичної інфекції:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 — 7 днів, потім разову дозу двічі на тиждень протягом 4 тижнів.

У складі комплексної терапії кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей від 2 років:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 тижнів.

Побічна дія

Алергічні реакції.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату, вік до 2 років.

Передозування

Не описано.

Особливості застосування

Арбідол® не виявляє центральної нейротропної активності і може застосовуватись у медичній практиці і профілактичних цілях у практично здорових осіб різних професій, які потребують підвищеної уваги й координації рухів (водії транспорту тощо).

Застосування в періоди вагітності та лактації.

Дані відсутні, тому рішення про застосування препарату повинен прийняти лікар, враховуючи співвідношення користь/ризик.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При застосуванні Арбідолу® з іншими лікарськими засобами негативних ефектів виявлено не було.

Умови та термін зберігання

Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,05 г зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 30 °С.

Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності

— 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної і фольги алюмінієвої друкованої лакованої; по 1 блістеру в упаковці.

Виробник

Відкрите Акціонерне Товариство “Дальхімфарм”.

Адреса

680001, Росія, м. Хабаровськ, вул. Ташкентська, 22.

Тел./факс (4212) 53–91–86.

Дата додавання: 08.01.2019 р.
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko