• Кабинет
 • Архив

  Рекомендовані аналоги :

  Описание активного вещества:


  АРБІДОЛ®, табл. в / о 0,05 г, №10 (АРБИДОЛ®, табл. п / о 0,05 г, №10)

  Дальхімфарм

  Склад і форма випуску

  табл. в/о 0,1 г, №  10

  Арбідол 0.1 г

  Без рецептуB

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  АРБІДОЛ®

  (ARBIDOL)

  Загальна характеристика

  хімічна назва:етилового ефіру 6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометиліндол-3-карбонової кислоти гідрохлорид моногідрат;

  основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки в оболонці від білого до кремувато-білого кольору, в поперечному розрізі — два шари; склад: одна таблетка містить етилового ефіру карбонової кислоти (6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометил-індол-3-карбонової кислоти) гідрохлориду моногідрату (арбідолу) 0,05 г або 0,1г допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, аеросил (кремнію діоксид колоїдний), кальцію стеарат, для дозування 0,1 г- кислота стеаринова Оболонка: цукор-пісок, магнію карбонат основний, полівінілпіролідон, аеросил (кремнію діоксид колоїдний), тальк, титану діоксид пігментний, віск бджолиний, для дозування 0,05 г — борошно

  Форма випуску

  Таблетки, вкриті оболонкою.

  Фармакотерапевтична група

  Противірусні засоби для системного застосування. Код АТС J05A X.

  Фармакологічні властивості Фармакодинаміка. Противірусний засіб з імуномодулюючою дією, активний відносно вірусів грипу А і В та інших ГРВІ. Арбідол діє на ранніх стадіях репродукції вірусу, на етапі проникнення вірусу у клітину. Інгібує вірусспецифічний процес злиття ліпідної оболонки вірусу з мембранами клітини за рахунок взаємодії з гемаглютиніном вірусу, збільшуючи стабільність гемаглютиніну до конформаційних змін. Препарат індукує інтерферон і посилює фагоцитарну функцію макрофагів. Знижує частоту розвитку ускладнень, що пов'язані з вірусною інфекцією, а також випадків загострення хронічних захворювань Терапевтична ефективність при вірусних інфекціях проявляється у зниженні загальної інтоксикації та клінічних проявів захворювання, скорочується тривалість захворювання Засіб належить до малотоксичних препаратів (DL50 > 4 г/кг). Не має негативного впливу на організм людини при пероральному застосуванні в рекомендованих дозах

  Фармакокінетика.

  Препарат швидко всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація досягається через 1,2 години після прийому в дозі 0,05 г, через 1,5 години — після прийому в дозі 0,1 г. Метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 17 — 21 годину. Приблизно 40% препарату виводиться в незміненому вигляді: з фекаліями (38,9%) та із сечею (0,12%). Протягом першої доби виводиться 90% від уведеної дози.

  Показання для застосування

  Профілактика та лікувальння грипу А і В, гострих респіраторних вірусних інфекцій, включаючи ускладнені. У складі комплексної терапії хронічного бронхіту, пневмонії та рецидивуючої герпетичної інфекції.

  У складі комплексної терапії гострих кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей старше 2 років.

  Спосіб застосування та дози

  Арбідол® приймають внутрішньо, до прийому їжі.

  З метою неспецифічної профілактики

  Особам , які контактують з хворими на грип та інші ГРВІ:

  дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г один раз на добу протягом 10–14 днів.

  Під час епідемії грипу і ГРВІ, для запобігання загостренням хронічного бронхіту і рецидивуючого герпесу:

  дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 2 рази на тиждень протягом 3 тижнів.

  З лікувальною метою

  Грип та інші ГРВІ без ускладнень:

  дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 3–5 днів.

  Грип та інші ГРВІ, ускладнені бронхітом, пневмонією:

  дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 днів, потім разову дозу один раз на тиждень протягом 4 тижнів.

  У складі комплексної терапії хронічного бронхіту і рецидивуючої герпетичної інфекції:

  дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 — 7 днів, потім разову дозу двічі на тиждень протягом 4 тижнів.

  У складі комплексної терапії кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей від 2 років:

  дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років — по 0,1 г, дітям від 12 років — по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 тижнів.

  Побічна дія

  Алергічні реакції.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до препарату, вік до 2 років.

  Передозування

  Не описано.

  Особливості застосування

  Арбідол® не виявляє центральної нейротропної активності і може застосовуватись у медичній практиці і профілактичних цілях у практично здорових осіб різних професій, які потребують підвищеної уваги й координації рухів (водії транспорту тощо).

  Застосування в періоди вагітності та лактації.

  Дані відсутні, тому рішення про застосування препарату повинен прийняти лікар, враховуючи співвідношення користь/ризик.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  При застосуванні Арбідолу® з іншими лікарськими засобами негативних ефектів виявлено не було.

  Умови та термін зберігання

  Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,05 г зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 30 °С.

  Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 °С.

  Термін придатності

  — 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови відпуску

  Без рецепта.

  Упаковка

  По 10 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної і фольги алюмінієвої друкованої лакованої; по 1 блістеру в упаковці.

  Виробник

  Відкрите Акціонерне Товариство “Дальхімфарм”.

  Адреса

  680001, Росія, м. Хабаровськ, вул. Ташкентська, 22.

  Тел./факс (4212) 53–91–86.

  Дата додавання: 08.01.2019 р.

  Рекомендовані аналоги АРБІДОЛ, табл. в / о 0,05 г, №10:

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko