0
UA | RU

ОЛОПАТАДИН (OLOPATADINUM)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ОЛОПАТАДИН

протинабрякові та антиалергійні засоби
протинабрякові та антиалергійні засоби
протинабрякові та антиалергійні засоби
ПАЛЛАДА
Ворлд Медицин Офтальмікс Ілачларі Лтд. Шті.
протинабрякові та антиалергійні засоби
протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування у разі захворювань порожнини носа

Фармакологічні властивості

сильнодіючий селективний протиалергічний/антигістамінний засіб, що має декілька механізмів дії; протидіє вивільненню гістаміну (основного медіатора АР) та запобігає, індукованому гістаміном, виділенню цитокінів епітеліальними клітинами кон’юнктиви; препарат діє на тучні клітини кон’юнктиви людини, пригнічуючи вивільнення медіаторів запалення.

Показання ОЛОПАТАДИН

сезонні алергічні кон’юнктивіти.

Застосування ОЛОПАТАДИН

в кон’юнктивальний мішок ураженого ока(очей) закапувати по 1 крап. 2 р/добу (з інтервалом у 8 год); у разі необхідності лікування може тривати до 4-х міс.; може застосовуватися в педіатрії (діти від 3 років і старше) з дозуванням таким же, як і у дорослих.

Протипоказання

підвищена чутливість до олопатадину або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Побічна дія

біль в оці, риніт, підвищена чутливість, припухлість обличчя, головний біль, дисгевзія, запаморочення, гіпестезія, сонливість, біль в оці, подразнення ока, сухість ока, аномальна чутливість очей, ерозія рогівки, ушкодження епітелію рогівки, порушення з боку епітелію рогівки, точковий кератит, кератит, забарвлення рогівки, виділення з ока, світлобоязнь, затуманення зору, зниження гостроти зору, блефароспазм, відчуття дискомфорту в оці, свербіж ока, кон’юнктивальні фолікули, порушення з боку кон’юнктиви, відчуття стороннього тіла в оці, посилена сльозотеча, еритема повік, набряк повік, порушення з боку повік, гіперемія ока, набряк рогівки, набряк ока, припухлість ока, кон’юнктивіт, мідріаз, порушення зору, утворення лусочок по краях повік, сухість у носі, диспное, синусит, нудота, блювання, контактний дерматит, відчуття печіння на шкірі, сухість шкіри, дерматит, еритема, підвищена втомлюваність, астенія, нездужання.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko