ОЛОПАТАДИН (OLOPATADINUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ОЛОПАТАДИН

ПАЛЛАДА
Ворлд Медицин Офтальмікс Ілачларі Лтд. Шті.
ПАЛЛАДА
краплі очні, розчин 1 мг/мл флакон-крапельниця 5 мл, № 1
протинабрякові та антиалергійні засоби
Візаллергол
Sentiss Pharma
Візаллергол
краплі очні 2 мг/мл флакон 2.5 мл, № 1
протинабрякові та антиалергійні засоби
Олопатадин
Здоров'я
Олопатадин
краплі очні, розчин 1 мг/мл флакон з кришкою-крапельницею 5 мл, № 1
протинабрякові та антиалергійні засоби
ОПАТАНОЛ
Новартіс Фарма
ОПАТАНОЛ
краплі очні 1 мг/мл флакон-крапельниця Дроп-Тейнер® 5 мл, № 1
протинабрякові та антиалергійні засоби
Офтахіст [Архів]
ADAMED Sp. z o.o.
краплі очні, розчин 1 мг/мл флакон 5 мл, № 1, 4, 5
протинабрякові та антиалергійні засоби

Фармакологічні властивості

сильнодіючий селективний протиалергічний/антигістамінний засіб, що має декілька механізмів дії; протидіє вивільненню гістаміну (основного медіатора АР) та запобігає, індукованому гістаміном, виділенню цитокінів епітеліальними клітинами кон’юнктиви; препарат діє на тучні клітини кон’юнктиви людини, пригнічуючи вивільнення медіаторів запалення.

Показання ОЛОПАТАДИН

сезонні алергічні кон’юнктивіти.

Застосування ОЛОПАТАДИН

в кон’юнктивальний мішок ураженого ока(очей) закапувати по 1 крап. 2 р/добу (з інтервалом у 8 год); у разі необхідності лікування може тривати до 4-х міс.; може застосовуватися в педіатрії (діти від 3 років і старше) з дозуванням таким же, як і у дорослих.

Протипоказання

підвищена чутливість до олопатадину або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Побічна дія

біль в оці, риніт, підвищена чутливість, припухлість обличчя, головний біль, дисгевзія, запаморочення, гіпестезія, сонливість, біль в оці, подразнення ока, сухість ока, аномальна чутливість очей, ерозія рогівки, ушкодження епітелію рогівки, порушення з боку епітелію рогівки, точковий кератит, кератит, забарвлення рогівки, виділення з ока, світлобоязнь, затуманення зору, зниження гостроти зору, блефароспазм, відчуття дискомфорту в оці, свербіж ока, кон’юнктивальні фолікули, порушення з боку кон’юнктиви, відчуття стороннього тіла в оці, посилена сльозотеча, еритема повік, набряк повік, порушення з боку повік, гіперемія ока, набряк рогівки, набряк ока, припухлість ока, кон’юнктивіт, мідріаз, порушення зору, утворення лусочок по краях повік, сухість у носі, диспное, синусит, нудота, блювання, контактний дерматит, відчуття печіння на шкірі, сухість шкіри, дерматит, еритема, підвищена втомлюваність, астенія, нездужання.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko